MENU

U18 Piger (01-02) Forår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
312443
on
03-04 2019
Kl. 19:00
FC Damsø Hørsholm-Usserød IK Vanløse I P
4 - 3
312447
07-04 2019
Kl. 11:00
Humlebæk BK Hillerød Fodbold Humlebæk Stadion
1 - 6
312446
07-04 2019
Kl. 11:15
Lynge-Uggeløse IF HIK Lyngehallen
0 - 2
312445
07-04 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF Virum Stadion
7 - 0
312454
ti
09-04 2019
Kl. 18:30
Vallensbæk IF FC Damsø Vallensbæk Idrætscenter
0 - 1
312451 on
10-04 2019
Kl. 20:00
HIK Melby-Liseleje IF Kunst, HIK
0 - 0
312452
13-04 2019
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold Lynge-Uggeløse IF Hillerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

312456
ti
23-04 2019
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK FC Damsø Virum Stadion
2 - 2
312460
ti
23-04 2019
Kl. 18:30
Oversidder Vallensbæk IF
312459 on
24-04 2019
Kl. 18:00
Humlebæk BK Hørsholm-Usserød IK Humlebæk Stadion
1 - 5
312457 on
24-04 2019
Kl. 18:30
BSV/FC Holte HIK Rundforbi Stadion
8 - 0
312455 to
25-04 2019
Kl. 17:45
Melby-Liseleje IF Hillerød Fodbold Melby Stadion
2 - 3
312458 to
25-04 2019
Kl. 18:30
Lynge-Uggeløse IF Farum BK Lyngehallen
0 - 3
312463
28-04 2019
Kl. 10:30
HIK Virum-Sorgenfri BK Kunst, HIK
0 - 4
312464
28-04 2019
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold BSV/FC Holte Hillerød Stadion
1 - 2
312465 ma
29-04 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Lynge-Uggeløse IF Hørsholm Idrætspark
2 - 0
312481 on
01-05 2019
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold HIK Baunehøj Stadion
4 - 1
312462 on
01-05 2019
Kl. 18:30
FC Damsø Oversidder Vanløse I P
312479 on
01-05 2019
Kl. 18:30
BSV/FC Holte Farum BK Rundforbi Stadion
3 - 2
312477
04-05 2019
Kl. 10:30
Melby-Liseleje IF Hørsholm-Usserød IK Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

312480
05-05 2019
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Vallensbæk IF Lyngehallen
1 - 1
312478 ma
06-05 2019
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
312568
ma
06-05 2019
Kl. 18:30
HIK FC Damsø Gentofte Sportspark Opv. kunst
4 - 3
312449 ma
06-05 2019
Kl. 18:30
Farum BK Humlebæk BK Farum Park
23 - 3
312482
on
08-05 2019
Kl. 19:00
Humlebæk BK FC Damsø Humlebæk Stadion
1 - 12
312493 on
08-05 2019
Kl. 20:00
HIK Hørsholm-Usserød IK Gentofte Sportspark Opv. kunst
UHT

Udehold taberdømt

312485
12-05 2019
Kl. 11:00
Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Baunehøj Stadion
3 - 5
312483
12-05 2019
Kl. 12:00
Farum BK HIK Farum Park
UHT

Udehold taberdømt

312488
12-05 2019
Kl. 14:15
Vallensbæk IF Melby-Liseleje IF Vallensbæk Idrætscenter
2 - 0
312484
12-05 2019
Kl. 16:45
FC Damsø Lynge-Uggeløse IF Vanløse I P
1 - 0
312487 ma
13-05 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK BSV/FC Holte Hørsholm Idrætspark
1 - 6
312486 ma
13-05 2019
Kl. 18:15
Oversidder Humlebæk BK
312494 on
15-05 2019
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Farum BK Hillerød Stadion
3 - 1
312491 on
15-05 2019
Kl. 18:30
BSV/FC Holte Vallensbæk IF Rundforbi Stadion
1 - 0
312489
to
16-05 2019
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF FC Damsø Melby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

312490
19-05 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Humlebæk BK Virum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

312444 ma
20-05 2019
Kl. 19:00
Melby-Liseleje IF BSV/FC Holte Melby Stadion
2 - 0
312492 ti
21-05 2019
Kl. 18:30
Lynge-Uggeløse IF Oversidder Lyngehallen
312541 on
22-05 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Hillerød Fodbold Hørsholm Idrætspark
0 - 3
312448 on
22-05 2019
Kl. 18:15
Oversidder Farum BK
312466 on
22-05 2019
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Humlebæk BK Vallensbæk Idrætscenter
2 - 2
312496
on
22-05 2019
Kl. 18:30
FC Damsø BSV/FC Holte Vanløse I P
3 - 2
312495
26-05 2019
Kl. 12:00
Farum BK Virum-Sorgenfri BK Farum Park
1 - 4
312539
26-05 2019
Kl. 13:30
Humlebæk BK Lynge-Uggeløse IF Humlebæk Stadion
1 - 1
312542
26-05 2019
Kl. 14:15
Vallensbæk IF HIK Vallensbæk Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

312540 ma
27-05 2019
Kl. 19:15
Oversidder Melby-Liseleje IF
312564 on
29-05 2019
Kl. 18:00
Farum BK Hørsholm-Usserød IK Farum Park
7 - 3
312567 on
29-05 2019
Kl. 18:30
BSV/FC Holte Oversidder Rundforbi Stadion
312569 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Vallensbæk IF Baunehøj Stadion
4 - 1
312565
01-06 2019
Kl. 14:15
Melby-Liseleje IF Humlebæk BK Melby Stadion
2 - 1
312453
02-06 2019
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
312566
02-06 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Lynge-Uggeløse IF Virum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

312573 ma
03-06 2019
Kl. 18:00
Humlebæk BK BSV/FC Holte Humlebæk Stadion
0 - 8
312570
ma
03-06 2019
Kl. 19:00
FC Damsø Hillerød Fodbold Vanløse I P
2 - 1
312572 ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Melby-Liseleje IF Lyngehallen
0 - 3
312584 ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Oversidder HIK
312585 ti
04-06 2019
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Farum BK Vallensbæk Idrætscenter
2 - 3
312450 on
05-06 2019
Kl. 18:30
BSV/FC Holte Virum-Sorgenfri BK Rundforbi Stadion
2 - 3
312571
09-06 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virum Stadion
9 - 0
313086 on
12-06 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk IF Hørsholm Idrætspark
2 - 1
312588 on
12-06 2019
Kl. 18:30
BSV/FC Holte Lynge-Uggeløse IF Rundforbi Stadion
UHT

Udehold taberdømt

312461 on
12-06 2019
Kl. 18:30
Farum BK Melby-Liseleje IF Farum Park
5 - 1
312589 on
12-06 2019
Kl. 20:00
HIK Humlebæk BK Kunst, HIK
3 - 3
312587
15-06 2019
Kl. 10:30
Melby-Liseleje IF Virum-Sorgenfri BK Melby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

313085
15-06 2019
Kl. 13:30
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
312586
16-06 2019
Kl. 12:00
Farum BK FC Damsø Farum Park
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer på sidste spilledag

Log ind