MENU

8-M+32 (Old boys) 1 - Forår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
314184 ti
09-04 2019
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK Ishøj IF Hørsholm Idrætspark
9 - 1
314182 on
10-04 2019
Kl. 18:45
VB 1968 Høsterkøb HF 2000 Skovbrynet Skole
UMH
314185 on
10-04 2019
Kl. 21:00
FC Ypsilon FC Dunav NyBolig Park - Kunstgræs
2 - 3
314180
fr
12-04 2019
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Espergærde IF Gadehaveskolen
HMH
314190
on
24-04 2019
Kl. 19:00
FC Dunav Alsønderup SG&I Gadevang Sportsplads
2 - 1
314189 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF VB 1968 Brøndby Stadion
2 - 5
314187
on
24-04 2019
Kl. 19:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 9
314186 on
24-04 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF FC Ypsilon Ishøj Idrætscenter
2 - 3
314188
27-04 2019
Kl. 15:00
Høsterkøb HF 2000 Høje Tåstrup IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
0 - 0
314204 ti
30-04 2019
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK Høsterkøb HF 2000 Hørsholm Idrætspark
8 - 3
314191
on
01-05 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF Espergærde IF Ishøj Idrætscenter
2 - 5
314203 on
01-05 2019
Kl. 19:00
VB 1968 FC Dunav Skovbrynet Skole
2 - 0
314205 on
01-05 2019
Kl. 21:00
FC Ypsilon Alsønderup SG&I NyBolig Park - Kunstgræs
1 - 0
314202 fr
03-05 2019
Kl. 18:00
Høje Tåstrup IF Brøndbyernes IF Gadehaveskolen
10 - 2
314208 ma
06-05 2019
Kl. 19:00
Alsønderup SG&I VB 1968 Alsønderup Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

314210 on
08-05 2019
Kl. 19:00
FC Dunav Høje Tåstrup IF Gadevang Sportsplads
1 - 3
314206
on
08-05 2019
Kl. 19:00
Espergærde IF FC Ypsilon Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 3
314207
11-05 2019
Kl. 15:00
Høsterkøb HF 2000 Ishøj IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
4 - 2
314213 ma
13-05 2019
Kl. 19:00
Espergærde IF Høsterkøb HF 2000 Mørdrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

314238 ti
14-05 2019
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK FC Dunav Hørsholm Idrætspark
7 - 0
314212 ti
14-05 2019
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF Alsønderup SG&I Gadehaveskolen
6 - 0
314211 on
15-05 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
6 - 1
314239 on
15-05 2019
Kl. 21:00
FC Ypsilon VB 1968 NyBolig Park - Kunstgræs
2 - 3
314242 ma
20-05 2019
Kl. 19:00
Alsønderup SG&I Hørsholm-Usserød IK Alsønderup Idrætsanlæg
3 - 0
314243 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Espergærde IF Brøndby Stadion
2 - 4
314244 on
22-05 2019
Kl. 19:00
FC Dunav Ishøj IF Gadevang Sportsplads
5 - 2
314241 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Høsterkøb HF 2000 FC Ypsilon SPORTEN ved Høsterkøb Skole
3 - 3
314240 on
22-05 2019
Kl. 19:00
VB 1968 Høje Tåstrup IF Skovbrynet Skole
4 - 0
314248 ti
28-05 2019
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK VB 1968 Hørsholm Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

314245 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF Alsønderup SG&I Ishøj Idrætscenter
0 - 10
314246 on
29-05 2019
Kl. 19:00
Espergærde IF FC Dunav Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 5
314249 on
29-05 2019
Kl. 21:00
FC Ypsilon Høje Tåstrup IF NyBolig Park - Kunstgræs
0 - 4
314247
01-06 2019
Kl. 15:00
Høsterkøb HF 2000 Brøndbyernes IF SPORTEN ved Høsterkøb Skole
2 - 1
314209 ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Hørsholm-Usserød IK Brøndby Stadion
3 - 9
314252
ma
03-06 2019
Kl. 19:00
Alsønderup SG&I Espergærde IF Alsønderup Idrætsanlæg
0 - 1
314258 on
05-06 2019
Kl. 19:00
FC Dunav Høsterkøb HF 2000 Gadevang Sportsplads
6 - 3
314251 on
05-06 2019
Kl. 19:00
VB 1968 Ishøj IF Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

314257 on
05-06 2019
Kl. 21:00
FC Ypsilon Brøndbyernes IF NyBolig Park - Kunstgræs
4 - 1
314250 fr
07-06 2019
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF Hørsholm-Usserød IK Gadehaveskolen
2 - 1
314262 ti
11-06 2019
Kl. 20:00
Hørsholm-Usserød IK FC Ypsilon Hørsholm Idrætspark
4 - 2
314259 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF Høje Tåstrup IF Ishøj Idrætscenter
0 - 7
314260 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Espergærde IF VB 1968 Mørdrup Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

314263 on
12-06 2019
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF FC Dunav Brøndby Stadion
3 - 6
314261
on
12-06 2019
Kl. 19:00
Høsterkøb HF 2000 Alsønderup SG&I SPORTEN ved Høsterkøb Skole
3 - 0
314183 ma
17-06 2019
Kl. 18:45
Alsønderup SG&I Brøndbyernes IF Alsønderup Idrætsanlæg
0 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Finale
Søndag den 23. juni kl. 15.00 i Borup. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind