MENU

U13 Drenge 8-mands 4 (06) Forår, Pulje 8 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
325165 ti
09-04 2019
Kl. 17:00
MB Rødby MB's anlæg
1 - 5
325163
to
11-04 2019
Kl. 17:15
Mern UIF Langebæk Alliancen Mern Stadion
7 - 2
325167
to
11-04 2019
Kl. 17:30
Tingsted TGB Tingsted stadion
3 - 3
325164
to
11-04 2019
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Væggerløse Ørslev Stadion
6 - 3
325166
to
11-04 2019
Kl. 18:15
NFB/NAB/EB Møns FK Burger King Arena Nr. Alslev
4 - 1
325172
13-04 2019
Kl. 10:00
TGB MB TGB´s anlæg
6 - 3
325171
on
24-04 2019
Kl. 19:00
Rødby Ørslev GIF (V) Stjerneflyt Arena
2 - 10
325168
to
25-04 2019
Kl. 18:30
Møns FK Tingsted Stege Stadion
2 - 2
325169
27-04 2019
Kl. 11:30
Langebæk Alliancen NFB/NAB/EB Stensved Stadion
2 - 10
325177
ma
29-04 2019
Kl. 17:45
Tingsted MB Tingsted stadion
2 - 4
325175
to
02-05 2019
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) TGB Ørslev Stadion
4 - 3
325173 to
02-05 2019
Kl. 18:30
Møns FK Langebæk Alliancen Stege Stadion
1 - 0
325174 to
02-05 2019
Kl. 18:30
Mern UIF Rødby Mern Stadion
11 - 1
325176
to
02-05 2019
Kl. 19:00
NFB/NAB/EB Væggerløse Burger King Arena Nr. Alslev
3 - 0
325182
04-05 2019
Kl. 10:00
TGB Mern UIF TGB´s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

325179 ma
06-05 2019
Kl. 18:30
Væggerløse Møns FK NBJ Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

325180
to
09-05 2019
Kl. 18:00
MB Ørslev GIF (V) MB's anlæg
8 - 0
325181 to
09-05 2019
Kl. 18:15
Rødby NFB/NAB/EB Stjerneflyt Arena
3 - 11
325178
11-05 2019
Kl. 10:00
Langebæk Alliancen Tingsted Stensved Stadion
3 - 2
325185 ti
14-05 2019
Kl. 18:00
Langebæk Alliancen Væggerløse Stensved Stadion
6 - 1
325184 to
16-05 2019
Kl. 18:15
Mern UIF MB Mern Stadion
1 - 6
325186
to
16-05 2019
Kl. 18:15
NFB/NAB/EB TGB Burger King Arena Nr. Alslev
10 - 1
325183 to
16-05 2019
Kl. 18:30
Møns FK Rødby Stege Stadion
5 - 4
325170
18-05 2019
Kl. 10:00
Væggerløse Mern UIF NBJ Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

325190
ti
21-05 2019
Kl. 18:00
MB NFB/NAB/EB MB's anlæg
3 - 6
325192 ti
21-05 2019
Kl. 18:30
TGB Møns FK TGB´s anlæg
1 - 2
325191 on
22-05 2019
Kl. 19:00
Rødby Langebæk Alliancen Stjerneflyt Arena
2 - 8
325188
to
23-05 2019
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Mern UIF Ørslev Stadion
6 - 1
325194
25-05 2019
Kl. 10:00
Langebæk Alliancen TGB Stensved Stadion
3 - 2
325197
ma
27-05 2019
Kl. 18:00
Tingsted Mern UIF Tingsted stadion
7 - 0
325195 on
29-05 2019
Kl. 17:45
Væggerløse Rødby NBJ Arena
2 - 7
325193 on
29-05 2019
Kl. 18:30
Møns FK MB Stege Stadion
0 - 4
325196
to
30-05 2019
Kl. 12:00
NFB/NAB/EB Ørslev GIF (V) Burger King Arena Nr. Alslev
5 - 1
325202
01-06 2019
Kl. 10:00
TGB Væggerløse TGB´s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

325201
ma
03-06 2019
Kl. 17:45
Tingsted Rødby Tingsted stadion
7 - 1
325189
on
05-06 2019
Kl. 18:30
Væggerløse Tingsted NBJ Arena
3 - 8
325198
to
06-06 2019
Kl. 17:30
Mern UIF NFB/NAB/EB Mern Stadion
0 - 1
325200
08-06 2019
Kl. 11:00
MB Langebæk Alliancen MB's anlæg
1 - 1
325207
08-06 2019
Kl. 11:30
Rødby TGB Stjerneflyt Arena
2 - 1
325206
on
12-06 2019
Kl. 17:30
NFB/NAB/EB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev
10 - 1
325204
on
12-06 2019
Kl. 19:00
Langebæk Alliancen Ørslev GIF (V) Stensved Stadion
3 - 1
325187
to
13-06 2019
Kl. 17:45
Tingsted Ørslev GIF (V) Tingsted stadion
2 - 6
325203 to
13-06 2019
Kl. 18:30
Møns FK Mern UIF Stege Stadion
3 - 4
325205 ti
18-06 2019
Kl. 19:00
Væggerløse MB NBJ Arena
325199
to
20-06 2019
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Møns FK Ørslev Stadion
6 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
kamp 4 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 6: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 1

Finale samt 3-4 plads lørdag den 22. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 7: Finale Vinder kamp 5 - Vinder kamp 6
kamp 8: 3-4 plads Taber kamp 5 - Taber kamp 6

Log ind