|
325874
|
lø13-04 2019
|
11:15
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
325879
|
lø20-04 2019
|
10:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
HHT
|
|
|
|
325877
|
ti23-04 2019
|
17:30
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
|
325881
|
to25-04 2019
|
18:45
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
325880
|
lø27-04 2019
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
325878
|
ma29-04 2019
|
18:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
|
325884
|
ti30-04 2019
|
17:30
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
325883
|
lø04-05 2019
|
11:15
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
UHT
|
|
|
325885
|
lø04-05 2019
|
12:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
325876
|
ti07-05 2019
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
|
325882
|
on08-05 2019
|
17:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
325886
|
on08-05 2019
|
18:45
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
325888
|
sø12-05 2019
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
325887
|
sø12-05 2019
|
13:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
325889
|
ti14-05 2019
|
18:00
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
325891
|
on15-05 2019
|
17:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
325890
|
on15-05 2019
|
18:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
325893
|
ma20-05 2019
|
18:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
325875
|
on22-05 2019
|
18:45
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
325892
|
lø25-05 2019
|
11:15
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
325894
|
lø25-05 2019
|
14:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
325895
|
ti28-05 2019
|
17:30
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
325896
|
on29-05 2019
|
18:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
325897
|
lø01-06 2019
|
12:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
325899
|
ma03-06 2019
|
18:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
325898
|
ma03-06 2019
|
18:45
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
325900
|
on05-06 2019
|
17:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
325902
|
ti11-06 2019
|
17:30
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
325903
|
on12-06 2019
|
18:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
325901
|
on12-06 2019
|
18:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
Indstilling af talenter til DBU Klik her
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) lørdag den 22 juni i Borup.
Semifinaler 22. juni kl. 10.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Finale og 3-4 plads 22. juni kl. 13.00 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2