Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. apr 2019
18:00
Thise IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2019
18:00
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2019
18:00
Vodskov IF
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:00
Jerslev/Sterup IF
Thise IF
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
18:00
Skibsby-Højene IF
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
18:00
Oversidder
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:00
Thise IF
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:00
Brønderslev IF
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:00
Oversidder
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:00
Jerslev/Sterup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:00
Vodskov IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:00
Skibsby-Højene IF
Thise IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
18:00
Skibsby-Højene IF
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
18:00
Brønderslev IF
Thise IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
18:00
Oversidder
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
18:00
Jerslev/Sterup IF
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
18:00
Skibsby-Højene IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
18:00
Oversidder
Thise IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
18:00
Thise IF
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
18:00
Brønderslev IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
18:00
Vodskov IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
18:00
Jerslev/Sterup IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
18:00
Skibsby-Højene IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
18:00
Vodskov IF
Thise IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2019
18:00
Thise IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
18:00
Brønderslev IF
Vodskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
18:00
Oversidder
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
18:00
Jerslev/Sterup IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
18:00
Vodskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2019
18:00
Thise IF
Brønderslev IF
|
Spilleregler for 8:8
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.
Husk at tilmelde jeres U5-U12 hold til Fårup Cup/DBU 3-bold tour lørdag den 22. juni
Guide og anbefalinger for rigtig tilmelding til U13 efterår 2019 - se her