Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
IF Skjold Sæby
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Lundergård IU
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:30
Skibsby-Højene IF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:30
Dronninglund IF
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønderslev IF
Hjallerup IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Bagterp IF
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:30
Jetsmark IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Hjallerup IF
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 11-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønderslev IF
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Bagterp IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Skibsby-Højene IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Dronninglund IF
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 11-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
IF Skjold Sæby
Hjallerup IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Lundergård IU
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Jetsmark IF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
10:30
Hjallerup IF
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hjallerup IF
Dronninglund IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Jetsmark IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Skibsby-Højene IF
Hjallerup IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Dronninglund IF
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønderslev IF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
10:00
Bagterp IF
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
10:30
Lundergård IU
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
IF Skjold Sæby
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 10-06 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønderslev IF
Bagterp IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hjallerup IF
Jetsmark IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Jetsmark IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Bagterp IF
Hjallerup IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 15-06 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
IF Skjold Sæby
Lundergård IU
|
|||||||||||||||||||
10:00
Dronninglund IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
10:30
Skibsby-Højene IF
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
10:30
Lundergård IU
Dronninglund IF
|
Spilleregler 5:5
Fårup Cup/DBU 3-Bold Tour lørdag 22. juni
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.