Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. mar 2019
10:30
HIK
4
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
11:00
Gladsaxe-Hero BK
0
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. mar 2019
15:30
Ølstykke FC
2
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
14:00
FC Helsingør
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2019
15:00
LSF
3
Slagelse B&I
2
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
10:30
Gladsaxe-Hero BK
2
HIK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
12:45
Vallensbæk IF
3
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
13:00
Oversidder
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2019
14:15
Slagelse B&I
1
FC Helsingør
1
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2019
12:00
Ølstykke FC
3
LSF
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
10:00
Sundby Bk.
1
Slagelse B&I
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
10:30
HIK
2
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:00
Gladsaxe-Hero BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
13:00
LSF
0
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
14:00
FC Helsingør
5
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
10:30
FC Helsingør
3
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
12:45
Vallensbæk IF
2
FC Helsingør
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:00
Oversidder
HIK
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:00
Slagelse B&I
1
Gladsaxe-Hero BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:00
Holbæk B&I
2
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:00
Ølstykke FC
1
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
10:00
Sundby Bk.
1
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
10:30
HIK
6
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
13:00
Oversidder
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:00
Slagelse B&I
2
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:00
Holbæk B&I
0
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
15:00
LSF
0
FC Helsingør
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
18:00
Gladsaxe-Hero BK
0
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
11:00
FC Helsingør
3
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:00
Oversidder
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
13:00
Slagelse B&I
0
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
11:00
Ølstykke FC
10
Gladsaxe-Hero BK
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
18:15
Sundby Bk.
2
LSF
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
18:30
LSF
4
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
11:00
Vallensbæk IF
2
Slagelse B&I
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2019
13:00
Holbæk B&I
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
13:30
HIK
2
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2019
14:00
FC Helsingør
4
Sundby Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
18:15
Sundby Bk.
1
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Gladsaxe-Hero BK
2
FC Helsingør
5
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Oversidder
LSF
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Holbæk B&I
1
Slagelse B&I
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
13:30
Vallensbæk IF
1
Ølstykke FC
5
|
Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.
Der er pokal og medaljer til nummer 1 i puljen der afvikles ikke finale mellem de 3 puljer. Overækkes i forbindelse med sidste kamp.