MENU

U13 Drenge Øst 1 11M (06) forår , Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
602524
23-03 2019
Kl. 10:30
HIK Vallensbæk IF Kunst, HIK
4 - 1
602523
23-03 2019
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Sundby Bk. Gladsaxe stadion Kunstgræs
0 - 2
602522
23-03 2019
Kl. 15:30
Ølstykke FC Holbæk B&I Ølstykke Stadion Kunstgræs
2 - 0
602520
24-03 2019
Kl. 14:00
FC Helsingør Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
602521
24-03 2019
Kl. 15:00
LSF Slagelse B&I Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
3 - 2
602525
30-03 2019
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK HIK Gladsaxe Stadion
2 - 6
602529
30-03 2019
Kl. 12:45
Vallensbæk IF Holbæk B&I Vallensbæk Idrætscenter
3 - 1
602526
30-03 2019
Kl. 13:00
Oversidder Sundby Bk.
602527
30-03 2019
Kl. 14:15
Slagelse B&I FC Helsingør Slagelse Stadion Kunst
1 - 1
602528
31-03 2019
Kl. 12:00
Ølstykke FC LSF Ølstykke Stadion Kunstgræs
3 - 2
602533
06-04 2019
Kl. 10:00
Sundby Bk. Slagelse B&I Sundby/Kløvermarken
1 - 3
602534
06-04 2019
Kl. 10:30
HIK Holbæk B&I Kunst, HIK
2 - 1
602530
06-04 2019
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
602532
07-04 2019
Kl. 13:00
LSF Vallensbæk IF Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
0 - 1
602531
07-04 2019
Kl. 14:00
FC Helsingør Ølstykke FC Pedella Park
5 - 1
602541
13-04 2019
Kl. 10:30
FC Helsingør Holbæk B&I Helsingør Idrætspark Kunst
3 - 1
602539
27-04 2019
Kl. 12:45
Vallensbæk IF FC Helsingør Vallensbæk Idrætscenter
2 - 3
602535
27-04 2019
Kl. 13:00
Oversidder HIK
602536
27-04 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Gladsaxe-Hero BK Slagelse Stadion Kunst
1 - 0
602537
27-04 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I LSF SuRi Park
2 - 3
602538
28-04 2019
Kl. 12:00
Ølstykke FC Sundby Bk. Ølstykke Stadion Kunstgræs
1 - 2
602543
04-05 2019
Kl. 10:00
Sundby Bk. Vallensbæk IF Sundby/Kløvermarken
1 - 1
602544
04-05 2019
Kl. 10:30
HIK LSF Kunst, HIK
6 - 0
602542
05-05 2019
Kl. 13:00
Oversidder Slagelse B&I
602546
11-05 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion Kunst
2 - 1
602547
11-05 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Sundby Bk. SuRi Park
0 - 0
602548
12-05 2019
Kl. 12:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion Kunstgræs
602545
12-05 2019
Kl. 15:00
LSF FC Helsingør Smørum Idrætscenter
0 - 5
602549
ti
14-05 2019
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Vallensbæk IF Gladsaxe Stadion
0 - 2
602557
25-05 2019
Kl. 11:00
FC Helsingør HIK Helsingør Idrætspark
3 - 0
602551
25-05 2019
Kl. 13:00
Oversidder Vallensbæk IF
602552
25-05 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Ølstykke FC Slagelse Stadion Kunst
0 - 2
602550
26-05 2019
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Holbæk B&I Gladsaxe Stadion
1 - 2
602540
01-06 2019
Kl. 11:00
Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
10 - 0
602553 on
05-06 2019
Kl. 18:15
Sundby Bk. LSF Sundby/Kløvermarken
2 - 0
602559 to
13-06 2019
Kl. 18:30
LSF Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter
4 - 2
602562
15-06 2019
Kl. 11:00
Vallensbæk IF Slagelse B&I Vallensbæk Idrætscenter
2 - 2
602560
15-06 2019
Kl. 13:00
Holbæk B&I Oversidder SuRi Park
602561
16-06 2019
Kl. 13:30
HIK Ølstykke FC Kunst, HIK
2 - 4
602558
16-06 2019
Kl. 14:00
FC Helsingør Sundby Bk. Helsingør Idrætspark
4 - 0
602566 on
19-06 2019
Kl. 18:15
Sundby Bk. HIK Kunst, Sundby/Kløvermarken
1 - 3
602563
22-06 2019
Kl. 13:30
Gladsaxe-Hero BK FC Helsingør Gladsaxe Stadion
2 - 5
602564
22-06 2019
Kl. 13:30
Oversidder LSF
602565
22-06 2019
Kl. 13:30
Holbæk B&I Slagelse B&I SuRi Park
1 - 2
602567
22-06 2019
Kl. 13:30
Vallensbæk IF Ølstykke FC Vallensbæk Idrætscenter kunst
1 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.

Der er pokal og medaljer til nummer 1 i puljen der afvikles ikke finale mellem de 3 puljer. Overækkes i forbindelse med sidste kamp.

Log ind