MENU

U13 Drenge Øst 1 11M (06) forår , Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
602568
23-03 2019
Kl. 10:15
AB GVI Akademisk Boldklub
3 - 0
602570
23-03 2019
Kl. 11:00
Fremad Valby Solrød FC Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 0
602571
23-03 2019
Kl. 14:00
Nykøbing FC B 1903 Skovbanen (11 mands kunst)
3 - 2
602569
24-03 2019
Kl. 10:00
Vanløse HB Køge Kunst, Vanløse I P
0 - 2
602572
24-03 2019
Kl. 12:00
Næstved I.F. Hørsholm-Usserød IK HRJ Arena Kunst
3 - 0
602574
30-03 2019
Kl. 10:00
GVI Nykøbing FC Kunst, GVI. Nymosen
3 - 1
602576
30-03 2019
Kl. 11:00
Solrød FC Vanløse Solrød Idrætscenter
2 - 5
602577
30-03 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK Fremad Valby Hørsholm Idrætspark
2 - 0
602573
31-03 2019
Kl. 11:00
B 1903 Næstved I.F. B1903
3 - 3
602579
fr
05-04 2019
Kl. 19:00
AB Solrød FC Akademisk Boldklub
7 - 0
602582
07-04 2019
Kl. 11:00
Næstved I.F. Fremad Valby Maglemølle Storhallen
8 - 4
602581
07-04 2019
Kl. 11:30
Nykøbing FC HB Køge NFC Anlæg Syd
0 - 2
602580
07-04 2019
Kl. 11:30
Vanløse Hørsholm-Usserød IK Kunst, Vanløse I P
4 - 0
602578
07-04 2019
Kl. 11:45
B 1903 GVI B1903
1 - 4
602575
on
10-04 2019
Kl. 18:30
HB Køge AB Herfølge Stadion
1 - 1
602583
27-04 2019
Kl. 10:00
GVI Næstved I.F. GVI. Nymosen
7 - 0
602586
27-04 2019
Kl. 10:30
Solrød FC Nykøbing FC Solrød Idrætscenter
1 - 2
602587
27-04 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark
1 - 1
602585
27-04 2019
Kl. 11:30
Fremad Valby Vanløse Valby IP, tribunen
3 - 0
602584
28-04 2019
Kl. 11:00
HB Køge B 1903 Herfølge Stadion
6 - 2
602589
04-05 2019
Kl. 10:00
AB Fremad Valby Akademisk Boldklub
2 - 1
602591
04-05 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC Hørsholm-Usserød IK NFC Anlæg Syd
0 - 1
602588
04-05 2019
Kl. 14:45
B 1903 Solrød FC B1903
9 - 0
602590
05-05 2019
Kl. 10:00
GVI HB Køge GVI. Nymosen
2 - 2
602592
05-05 2019
Kl. 11:00
Næstved I.F. Vanløse Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1 - 2
602597
11-05 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK B 1903 Hørsholm Idrætspark
2 - 2
602596
11-05 2019
Kl. 11:30
Solrød FC GVI Solrød Idrætscenter
0 - 5
602595
11-05 2019
Kl. 11:30
Fremad Valby Nykøbing FC Valby IP, tribunen
5 - 0
602593
12-05 2019
Kl. 10:00
Vanløse AB Kunst, Vanløse I P
0 - 0
602594
12-05 2019
Kl. 11:00
HB Køge Næstved I.F. Herfølge Stadion
0 - 1
602599
25-05 2019
Kl. 10:00
GVI Hørsholm-Usserød IK GVI. Nymosen
0 - 1
602602
25-05 2019
Kl. 11:00
Næstved I.F. AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0 - 2
602601
25-05 2019
Kl. 13:00
Nykøbing FC Vanløse NFC Anlæg Syd
1 - 1
602598
26-05 2019
Kl. 12:30
B 1903 Fremad Valby B1903
3 - 2
602600
26-05 2019
Kl. 15:00
HB Køge Solrød FC Herfølge Stadion
3 - 0
602603
15-06 2019
Kl. 10:00
AB Nykøbing FC Akademisk Boldklub
3 - 0
602607
15-06 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK HB Køge Hørsholm Idrætspark
1 - 1
602604
16-06 2019
Kl. 10:00
Vanløse B 1903 Kunst, Vanløse I P
5 - 1
602606
16-06 2019
Kl. 11:00
Næstved I.F. Solrød FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2 - 1
602605
16-06 2019
Kl. 11:45
Fremad Valby GVI Valby IP, Opvisningsbanen
2 - 4
602612
22-06 2019
Kl. 11:00
Solrød FC Hørsholm-Usserød IK Solrød Idrætscenter
1 - 3
602609
22-06 2019
Kl. 11:15
GVI Vanløse Gentofte Sportspark - kunst 1
11 - 0
602611
22-06 2019
Kl. 13:30
Nykøbing FC Næstved I.F. NFC Anlæg Syd
2 - 2
602610
22-06 2019
Kl. 13:30
HB Køge Fremad Valby Herfølge Stadion
2 - 3
602608
22-06 2019
Kl. 13:30
B 1903 AB B1903
1 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Flytteansøgninger skal være skriftlige og være administrator i hænde senest 5 dage før kampens afvikling - eller inden nyt kamptidspunkt, hvis dette er før det ordinære.

Der er pokal og medaljer til nummer 1 i puljen der afvikles ikke finale mellem de 3 puljer. Overækkes i forbindelse med sidste kamp.

Log ind