MENU

U12 Drenge SU 8-mands (07) Forår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
327068
06-04 2019
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Næstved I.F. Elverroad Kunstgræs
327009 on
10-04 2019
Kl. 18:00
Espergærde IF Ringsted IF Mørdrup Idrætsanlæg
327008
13-04 2019
Kl. 12:00
BSV af 2016 Næstved I.F. Rundforbi Stadion
327007
14-04 2019
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 (2) B. 1973, Herlev Lyngby Stadion
327043
on
24-04 2019
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Hørsholm-Usserød IK Elverroad
327010 to
25-04 2019
Kl. 17:00
KFUM BK, Roskilde AB Lillevang Idrætscenter
327012
27-04 2019
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Espergærde IF Brøndby Stadion
327044
27-04 2019
Kl. 12:00
Næstved I.F. Lyngby Boldklub 1921 (2) Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
327045
ti
30-04 2019
Kl. 18:00
AB BSV af 2016 Akademisk Boldklub
327049
on
01-05 2019
Kl. 17:45
Espergærde IF B. 1973, Herlev Mørdrup Idrætsanlæg
327011
on
01-05 2019
Kl. 18:00
Ringsted IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion
327050
04-05 2019
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde BSV af 2016 Lillevang Idrætscenter
327047
04-05 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK Næstved I.F. Hørsholm Idrætspark
327048
05-05 2019
Kl. 09:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) AB Lyngby Stadion
327046
05-05 2019
Kl. 11:00
Ringsted IF Brøndbyernes IF (2) Ringsted Stadion
327053 on
08-05 2019
Kl. 17:30
BSV af 2016 Lyngby Boldklub 1921 (2) Rundforbi Stadion
327052
on
08-05 2019
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Ringsted IF Elverroad Kunstgræs
327051
11-05 2019
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) KFUM BK, Roskilde Brøndby Stadion
327054
11-05 2019
Kl. 11:00
Næstved I.F. Espergærde IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
327055
12-05 2019
Kl. 11:00
AB Hørsholm-Usserød IK Akademisk Boldklub
327058
18-05 2019
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) B. 1973, Herlev Brøndby Stadion
327060
19-05 2019
Kl. 09:30
KFUM BK, Roskilde Lyngby Boldklub 1921 (2) Lillevang Idrætscenter
327065 ma
20-05 2019
Kl. 18:30
AB Ringsted IF Akademisk Boldklub
327063 on
22-05 2019
Kl. 17:30
BSV af 2016 Espergærde IF Rundforbi Stadion
327061 fr
24-05 2019
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 (2) Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
327062
25-05 2019
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev KFUM BK, Roskilde Elverroad Kunstgræs
327064
25-05 2019
Kl. 12:00
Næstved I.F. Brøndbyernes IF (2) Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
327071
26-05 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
327066
02-06 2019
Kl. 11:00
Ringsted IF BSV af 2016 Ringsted Stadion
327074
on
05-06 2019
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Næstved I.F. Lillevang Idrætscenter
327073
on
05-06 2019
Kl. 17:30
BSV af 2016 Brøndbyernes IF (2) Rundforbi Stadion
327072
on
05-06 2019
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 (2) Ringsted IF Lyngby Stadion
327075
08-06 2019
Kl. 11:00
AB B. 1973, Herlev Akademisk Boldklub
327056
on
12-06 2019
Kl. 18:00
Ringsted IF Næstved I.F. Ringsted Stadion
327078
on
12-06 2019
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev BSV af 2016 Elverroad Kunstgræs
327006
to
13-06 2019
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Brøndbyernes IF (2) Hørsholm Idrætspark
327077
15-06 2019
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Lyngby Boldklub 1921 (2) Brøndby Stadion
327079
15-06 2019
Kl. 11:50
Espergærde IF KFUM BK, Roskilde Mørdrup Idrætsanlæg
327076
16-06 2019
Kl. 11:00
Ringsted IF Hørsholm-Usserød IK Ringsted Stadion
327070
ti
18-06 2019
Kl. 18:30
KFUM BK, Roskilde Hørsholm-Usserød IK Lillevang Idrætscenter
327057 to
20-06 2019
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK BSV af 2016 Hørsholm Idrætspark
327059
22-06 2019
Kl. 12:00
Espergærde IF AB Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
327069
ti
25-06 2019
Kl. 17:30
Espergærde IF Lyngby Boldklub 1921 (2) Mørdrup Idrætsanlæg
327067
on
26-06 2019
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF (2) AB Brøndby Stadion
327080
29-06 2019
Kl. 12:00
Næstved I.F. AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind