MENU

U9 Piger (10) 5v5 3 Forår (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
220944 Kl. 13:30 Nørrebro United (3) Nørrebro United (2) Bane 1
221193 Kl. 13:30 Tårnby FF Nørrebro United (1) Bane 1
221200 Kl. 13:30 BK Union
!
NB: BK Union er taberdømt
BK Fix Bane 1
221233 Kl. 13:50 FA 2000 BK Hekla 2 Bane 1
221235 Kl. 13:50 B 93 2 Oversidder Bane 1
221236 Kl. 13:50 Nørrebro United (3) Nørrebro United (1) Bane 1
221237 Kl. 13:50 Tårnby FF Nørrebro United (2) Bane 1
221240 Kl. 14:10 BK Fix Nørrebro United (4) Bane 1
221241 Kl. 14:10 Kastrup BK BK Union
!
NB: BK Union er taberdømt
Bane 1
221242 Kl. 14:10 B 93 2 BK Hekla 2 Bane 1
221243 Kl. 14:10 FA 2000 Oversidder Bane 1
221244 Kl. 14:30 BK Fix Nørrebro United (3) Bane 1
221245 Kl. 14:30 Nørrebro United (2) BK Union
!
NB: BK Union er taberdømt
Bane 1
221246 Kl. 14:30 Nørrebro United (1) Nørrebro United (4) Bane 1
221247 Kl. 14:30 Kastrup BK Tårnby FF Bane 1
221248 Kl. 14:50 BK Hekla 2 Nørrebro United (3) Bane 1
221249 Kl. 14:50 Nørrebro United (2) FA 2000 Bane 1
221250 Kl. 14:50 Nørrebro United (1) B 93 2 Bane 1
221251 Kl. 14:50 Oversidder Tårnby FF Bane 1
221252 Kl. 15:10 BK Hekla 2 BK Fix Bane 1
221253 Kl. 15:10 BK Union
!
NB: BK Union er taberdømt
FA 2000 Bane 1
221255 Kl. 15:10 Oversidder Kastrup BK Bane 1
Arrangør:
søndag den. 28-04 2019
Spillested:
Kunst, Mimersparken Bane 1 Borgmestervangen 5 2200 København N
221213 Kl. 11:40 Nørrebro United (4) Kastrup BK Bane 1
221254 Kl. 11:40 Nørrebro United (4) B 93 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Kunst, Mimersparken Bane 1 Borgmestervangen 5 2200 København N
221272 Kl. 11:20 Nørrebro United (4) BK Union Bane 1
221268 Kl. 11:20 Nørrebro United (4) FA 2000 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Kunst, Grøndal Centret Bane 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
221256 Kl. 10:00 Nørrebro United (3) Nørrebro United (4) Bane 1
221257 Kl. 10:00 Nørrebro United (2)
!
NB: Nørrebro United (2) er taberdømt
Kastrup BK Bane 1
221258 Kl. 10:00 Nørrebro United (1) FA 2000
221259 Kl. 10:00 Tårnby FF B 93 2
221260 Kl. 10:20 BK Fix Oversidder
221261 Kl. 10:20 BK Union BK Hekla 2
221262 Kl. 10:20 Nørrebro United (3) Kastrup BK
221263 Kl. 10:20 Nørrebro United (2) Nørrebro United (4) Bane 1
221264 Kl. 10:40 BK Union Oversidder
221265 Kl. 10:40 BK Hekla 2 Nørrebro United (1)
221266 Kl. 10:40 FA 2000 Tårnby FF
221267 Kl. 10:40 B 93 2 BK Fix
!
NB: BK Fix er taberdømt
Bane 1
221269 Kl. 11:00 Nørrebro United (1) Nørrebro United (2)
!
NB: Nørrebro United (2) er taberdømt
Bane 1
221270 Kl. 11:00 Tårnby FF Nørrebro United (3)
221271 Kl. 11:00 Kastrup BK B 93 2
221273 Kl. 11:20 BK Fix Nørrebro United (2)
!
NB: Nørrebro United (2) er taberdømt
Bane 1
221274 Kl. 11:20 Oversidder Nørrebro United (3)
221275 Kl. 11:20 Kastrup BK BK Hekla 2
221276 Kl. 11:40 B 93 2 BK Union
221277 Kl. 11:40 FA 2000 BK Fix
!
NB: BK Fix er taberdømt
Bane 1
221278 Kl. 11:40 Oversidder Nørrebro United (1)
221279 Kl. 11:40 BK Hekla 2 Tårnby FF
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
221280 Kl. 12:00 FA 2000 Nørrebro United (3)
221282 Kl. 12:00 BK Hekla 2 Oversidder
221288 Kl. 12:00 Nørrebro United (1) BK Union
221290 Kl. 12:20 BK Fix Kastrup BK
221291 Kl. 12:20 Nørrebro United (2) B 93 2
221292 Kl. 12:20 BK Union Nørrebro United (3)
221294 Kl. 12:40 Kastrup BK Nørrebro United (1)
221295 Kl. 12:40 Oversidder Nørrebro United (2)
221296 Kl. 12:40 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
BK Fix Bane 1
221297 Kl. 12:40 B 93 2 FA 2000
221298 Kl. 13:00 Nørrebro United (3) Nørrebro United (1)
221299 Kl. 13:00 Oversidder Nørrebro United (4)
221300 Kl. 13:00 Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
BK Union Bane 1
221301 Kl. 13:00 FA 2000 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Bane 1
221302 Kl. 13:20 Nørrebro United (3) B 93 2
221303 Kl. 13:20 BK Fix Nørrebro United (4)
221304 Kl. 13:20 BK Union Kastrup BK
221305 Kl. 13:20 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Nørrebro United (2) Bane 1
221306 Kl. 13:40 Nørrebro United (2) Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Bane 1
221307 Kl. 13:40 Nørrebro United (1) BK Fix
221308 Kl. 13:40 Kastrup BK FA 2000
221309 Kl. 13:40 B 93 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-05 2019
Spillested:
Kunst, Mimersparken Borgmestervangen 5 2200 København N
221289 Kl. 10:20 Nørrebro United (4) Tårnby FF
221293 Kl. 10:20 Nørrebro United (4) BK Hekla 2
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
221313 Kl. 14:00 Kastrup BK Oversidder
221310 Kl. 14:00 BK Fix BK Hekla 2
221311 Kl. 14:00 FA 2000 BK Union
221314 Kl. 14:20 BK Hekla 2 Nørrebro United (3)
221315 Kl. 14:20 Nørrebro United (2) FA 2000
221316 Kl. 14:20 B 93 2 Nørrebro United (1)
221317 Kl. 14:20 Oversidder Tårnby FF
221318 Kl. 14:40 Nørrebro United (3) BK Fix
221319 Kl. 14:40 BK Union Nørrebro United (2)
221320 Kl. 14:40 Nørrebro United (1) Nørrebro United (4)
221321 Kl. 14:40 Tårnby FF Kastrup BK
221323 Kl. 15:00 BK Fix Kastrup BK
221324 Kl. 15:00 BK Hekla 2 B 93 2
221325 Kl. 15:00 FA 2000 Oversidder
221326 Kl. 15:20 Oversidder Nørrebro United (3)
221327 Kl. 15:20 Nørrebro United (1) FA 2000
221328 Kl. 15:20 B 93 2 Tårnby FF
221329 Kl. 15:20 Nørrebro United (2) BK Hekla 2
221330 Kl. 15:40 Nørrebro United (3) Nørrebro United (2)
221331 Kl. 15:40 Tårnby FF Nørrebro United (1)
221332 Kl. 15:40 BK Union BK Fix
221333 Kl. 15:40 Kastrup BK Nørrebro United (4)
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Kunst, Mimersparken Borgmestervangen 5 2200 København N
221312 Kl. 11:00 Nørrebro United (4) B 93 2
221322 Kl. 11:00 Nørrebro United (4) BK Union
Arrangør:
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
221334 Kl. 12:00 B 93 2 BK Union Bane 1
221335 Kl. 12:00 BK Fix FA 2000 Bane 1
221381 Kl. 12:00 Oversidder Nørrebro United (1) Bane 1
221382 Kl. 12:00 BK Hekla 2 Tårnby FF Bane 1
221383 Kl. 12:20 Nørrebro United (4) Oversidder Bane 1
221384 Kl. 12:20 BK Fix Nørrebro United (2) Bane 1
221385 Kl. 12:20 Nørrebro United (3) BK Union Bane 1
221386 Kl. 12:20 BK Hekla 2 Kastrup BK Bane 1
221387 Kl. 12:40 Nørrebro United (4) FA 2000 Bane 1
221388 Kl. 12:40 Nørrebro United (1) Nørrebro United (2) Bane 1
221389 Kl. 12:40 Tårnby FF Nørrebro United (3) Bane 1
221390 Kl. 12:40 Kastrup BK B 93 2 Bane 1
221391 Kl. 13:00 BK Union Oversidder Bane 1
221392 Kl. 13:00 Nørrebro United (1) BK Hekla 2 Bane 1
221394 Kl. 13:00 FA 2000 Tårnby FF Bane 1
221395 Kl. 13:00 B 93 2 BK Fix Bane 1
221396 Kl. 13:20 Oversidder BK Fix Bane 1
221397 Kl. 13:20 BK Union BK Hekla 2 Bane 1
221398 Kl. 13:20 Nørrebro United (3) Kastrup BK Bane 1
221399 Kl. 13:20 Nørrebro United (2) Nørrebro United (4) Bane 1
221400 Kl. 13:40 Tårnby FF Nørrebro United (4) Bane 1
221401 Kl. 13:40 Nørrebro United (2) B 93 2 Bane 1
221402 Kl. 13:40 Kastrup BK Nørrebro United (1) Bane 1
221403 Kl. 13:40 FA 2000 Nørrebro United (3) Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind