MENU

U5 Drenge (14) 3v3 Forår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
247613 Kl. 09:30 Tårnby FF (1) Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
247614 Kl. 09:30 KB 1 BK Skjold 1
247615 Kl. 09:30 BK Frem 1 JIF Hakoah 1
247616 Kl. 09:30 FB FA 2000 3
247617 Kl. 09:50 FA 2000 1 FA 2000 2
247618 Kl. 09:50 B 93 BK Frem 2
247619 Kl. 09:50 Tårnby FF (1) BK Skjold 1
247620 Kl. 09:50 KB 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
247621 Kl. 10:10 JIF Hakoah 1 FB
247622 Kl. 10:10 FA 2000 3 BK Frem 1
247623 Kl. 10:10 B 93 FA 2000 2
247624 Kl. 10:10 FA 2000 1 BK Frem 2
247625 Kl. 10:30 JIF Hakoah 1 Tårnby FF (1)
247626 Kl. 10:30 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
BK Frem 1 Bane 1
247627 Kl. 10:30 BK Skjold 1 FB
247628 Kl. 10:30 FA 2000 3 KB 1
247629 Kl. 10:50 FA 2000 2 Tårnby FF (1)
247630 Kl. 10:50 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
FA 2000 1 Bane 1
247631 Kl. 10:50 BK Skjold 1 B 93
247632 Kl. 10:50 BK Frem 2 KB 1 Bane 1
247633 Kl. 11:10 FA 2000 2 JIF Hakoah 1
247634 Kl. 11:10 BK Frem 1 FA 2000 1
247635 Kl. 11:10 FB B 93
247636 Kl. 11:10 BK Frem 2 FA 2000 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-05 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
247637 Kl. 13:30 Tårnby FF (1) FB
247646 Kl. 13:30 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
FA 2000 3 Bane 1
247647 Kl. 13:30 BK Skjold 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Bane 1
247648 Kl. 13:30 KB 1 B 93
247649 Kl. 13:50 JIF Hakoah 1 BK Frem 2
247650 Kl. 13:50 BK Frem 1 FA 2000 2
247651 Kl. 13:50 Tårnby FF (1) FA 2000 3
247652 Kl. 13:50 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
FB Bane 1
247653 Kl. 14:10 BK Frem 1 BK Frem 2
247654 Kl. 14:10 FA 2000 2 BK Skjold 1
247655 Kl. 14:10 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
KB 1 Bane 1
247656 Kl. 14:10 B 93 JIF Hakoah 1
247657 Kl. 14:30 FB FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Bane 1
247658 Kl. 14:30 BK Skjold 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
247659 Kl. 14:30 KB 1 Tårnby FF (1)
247660 Kl. 14:30 FA 2000 3 B 93 Bane 1
247661 Kl. 14:50 FB BK Frem 1
247662 Kl. 14:50 JIF Hakoah 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
247663 Kl. 14:50 BK Frem 2 Tårnby FF (1) Bane 1
247664 Kl. 14:50 FA 2000 3 FA 2000 2
247665 Kl. 15:10 B 93 BK Frem 1
247666 Kl. 15:10 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
JIF Hakoah 1 Bane 1
247667 Kl. 15:10 BK Frem 2 BK Skjold 1 Bane 1
247668 Kl. 15:10 FA 2000 2 KB 1
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
247669 Kl. 10:00 FA 2000 1 Tårnby FF (1) Bane 1
247670 Kl. 10:00 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
BK Frem 2 Bane 1
247671 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Frem 1 Bane 1
247672 Kl. 10:00 FB KB 1 Bane 1
247673 Kl. 10:00 JIF Hakoah 1 FA 2000 3 Bane 1
247674 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 B 93 Bane 1
247675 Kl. 10:20 BK Frem 1 Tårnby FF (1) Bane 1
247676 Kl. 10:20 FB FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
247677 Kl. 10:20 FA 2000 3 BK Skjold 1 Bane 1
247678 Kl. 10:20 BK Frem 2 Østerbro IF 1 Bane 1
247679 Kl. 10:20 KB 1 JIF Hakoah 1 Bane 1
247680 Kl. 10:20 B 93 FA 2000 1 Bane 1
247681 Kl. 10:40 Tårnby FF (1) BK Skjold 1 Bane 1
247682 Kl. 10:40 BK Frem 2 FB Bane 1
247683 Kl. 10:40 KB 1 BK Frem 1 Bane 1
247684 Kl. 10:40 FA 2000 1 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
247685 Kl. 10:40 Tårnby FF (1) B 93 Bane 1
247686 Kl. 10:40 JIF Hakoah 1 FB Bane 1
247687 Kl. 11:00 BK Frem 1 FA 2000 3 Bane 1
247700 Kl. 11:00 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
247701 Kl. 11:00 Østerbro IF 1 KB 1 Bane 1
247702 Kl. 11:00 BK Skjold 1 JIF Hakoah 1 Bane 1
247703 Kl. 11:00 FA 2000 3 FA 2000 1 Bane 1
247704 Kl. 11:00 B 93 BK Frem 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind