MENU

U6 Drenge (13) 3v3 Forår, Pulje 6 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 05-05 2019
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
175472 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Tårnby FF 4 Bane 1
175523 Kl. 10:00 Valby BK 4
!
NB: Valby BK 4 er taberdømt
BK Fix 4 Bane 1
175524 Kl. 10:00 KB 5 KB 8 Bane 1
175525 Kl. 10:00 KB 4 Husum BK 2 Bane 1
175526 Kl. 10:20 BK Hellas 2 HIK 4 Bane 1
175527 Kl. 10:20 GVI 2 FA 2000 4 Bane 1
175528 Kl. 10:20 Nørrebro United 2 BK Fix 4 Bane 1
175529 Kl. 10:20 Valby BK 4
!
NB: Valby BK 4 er taberdømt
Tårnby FF 4 Bane 1
175530 Kl. 10:40 KB 8 KB 4 Bane 1
175531 Kl. 10:40 Husum BK 2 KB 5 Bane 1
175532 Kl. 10:40 GVI 2 HIK 4 Bane 1
175533 Kl. 10:40 BK Hellas 2 FA 2000 4 Bane 1
175534 Kl. 11:00 KB 8 Nørrebro United 2 Bane 1
175535 Kl. 11:00 Tårnby FF 4 KB 5 Bane 1
175536 Kl. 11:00 BK Fix 4 KB 4 Bane 1
175537 Kl. 11:00 Husum BK 2 Valby BK 4 Bane 1
175538 Kl. 11:20 HIK 4 Nørrebro United 2 Bane 1
175539 Kl. 11:20 Tårnby FF 4 BK Hellas 2 Bane 1
175540 Kl. 11:20 BK Fix 4 GVI 2 Bane 1
175541 Kl. 11:20 FA 2000 4 Valby BK 4 Bane 1
175542 Kl. 11:40 HIK 4 KB 8 Bane 1
175633 Kl. 11:40 KB 5 BK Hellas 2 Bane 1
175634 Kl. 11:40 KB 4 GVI 2 Bane 1
175635 Kl. 11:40 FA 2000 4 Husum BK 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2019
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
175636 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 KB 4
175637 Kl. 10:00 Tårnby FF 4 Husum BK 2
175638 Kl. 10:00 BK Fix 4 BK Hellas 2
175639 Kl. 10:00 Valby BK 4 GVI 2
175640 Kl. 10:20 KB 8 FA 2000 4
175641 Kl. 10:20 KB 5 HIK 4
175642 Kl. 10:20 Nørrebro United 2 Husum BK 2
175643 Kl. 10:20 Tårnby FF 4 KB 4
175644 Kl. 10:40 KB 5 FA 2000 4
175645 Kl. 10:40 HIK 4 BK Fix 4
175646 Kl. 10:40 BK Hellas 2 Valby BK 4
175647 Kl. 10:40 GVI 2 KB 8
175648 Kl. 11:00 KB 4 BK Hellas 2
175649 Kl. 11:00 BK Fix 4 Tårnby FF 4
175650 Kl. 11:00 Valby BK 4 Nørrebro United 2
175651 Kl. 11:00 Husum BK 2 GVI 2
175652 Kl. 11:20 KB 4 KB 5
175899 Kl. 11:20 KB 8 Tårnby FF 4
175900 Kl. 11:20 FA 2000 4 Nørrebro United 2
175901 Kl. 11:20 Husum BK 2 HIK 4
175902 Kl. 11:40 GVI 2 KB 5
175903 Kl. 11:40 BK Hellas 2 KB 8
175904 Kl. 11:40 FA 2000 4 BK Fix 4
175905 Kl. 11:40 HIK 4 Valby BK 4
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Bane 6 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
175906 Kl. 14:00 BK Hellas 2 Nørrebro United 2 Bane 6
175907 Kl. 14:00 HIK 4 FA 2000 4 Bane 7
175908 Kl. 14:00 BK Fix 4 KB 5 Bane 5
175909 Kl. 14:00 KB 4 Valby BK 4
!
NB: Valby BK 4 er taberdømt
Bane 8
175910 Kl. 14:20 KB 8 Husum BK 2 Bane 7
176138 Kl. 14:20 Tårnby FF 4 GVI 2 Bane 8
176139 Kl. 14:20 KB 5 Nørrebro United 2 Bane 6
176140 Kl. 14:20 KB 4 HIK 4 Bane 5
176141 Kl. 14:40 Husum BK 2 BK Fix 4 Bane 7
176142 Kl. 14:40 FA 2000 4 Tårnby FF 4 Bane 5
176143 Kl. 14:40 Valby BK 4
!
NB: Valby BK 4 er taberdømt
KB 8 Bane 8
176144 Kl. 14:40 GVI 2 BK Hellas 2 Bane 6
176145 Kl. 15:00 Nørrebro United 2 BK Fix 4
176146 Kl. 15:00 FA 2000 4 KB 4
176147 Kl. 15:00 Valby BK 4
!
NB: Valby BK 4 er taberdømt
KB 5 Bane 1
176148 Kl. 15:00 BK Hellas 2 HIK 4 Bane 5
176359 Kl. 15:20 Nørrebro United 2 GVI 2 Bane 8
176360 Kl. 15:20 KB 8 KB 4 Bane 7
176361 Kl. 15:20 KB 5 Husum BK 2 Bane 6
176362 Kl. 15:20 HIK 4 Tårnby FF 4
176363 Kl. 15:40 Tårnby FF 4 Valby BK 4
!
NB: Valby BK 4 er taberdømt
Bane 8
176364 Kl. 15:40 BK Fix 4 KB 8 Bane 5
176365 Kl. 15:40 Husum BK 2 BK Hellas 2 Bane 7
176366 Kl. 15:40 GVI 2 FA 2000 4 Bane 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind