|
808064
|
lø16-11 2019
|
13:00
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
808061
|
lø16-11 2019
|
14:00
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
|
808063
|
lø16-11 2019
|
15:00
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
|
808062
|
lø16-11 2019
|
16:00
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
808065
|
lø23-11 2019
|
14:00
|
|
|
Vanløsehallerne Hal 2
|
|
|
|
808067
|
lø23-11 2019
|
18:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
|
808068
|
lø23-11 2019
|
18:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
808066
|
sø24-11 2019
|
09:00
|
|
|
Hal C
|
|
|
|
808069
|
lø30-11 2019
|
15:00
|
|
|
Vanløsehallerne Hal 1
|
|
|
|
808071
|
lø30-11 2019
|
16:00
|
|
|
Vanløsehallerne Hal 1
|
|
|
|
|
808072
|
lø30-11 2019
|
17:00
|
|
|
Vanløsehallerne Hal 1
|
UHT
|
|
|
808070
|
lø30-11 2019
|
18:00
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
808073
|
lø07-12 2019
|
13:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
808075
|
lø07-12 2019
|
15:00
|
|
|
Prismen
|
UMH
|
|
|
808074
|
lø07-12 2019
|
16:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
808076
|
sø08-12 2019
|
16:00
|
|
|
Vanløsehallerne Hal 2
|
|
|
|
808080
|
lø14-12 2019
|
17:00
|
|
|
Valbyhallen Hal 1
|
|
|
|
808078
|
lø14-12 2019
|
18:00
|
|
|
Valbyhallen Hal 1
|
|
|
|
808077
|
sø15-12 2019
|
15:00
|
|
|
Hal C
|
|
|
|
808079
|
sø15-12 2019
|
16:00
|
|
|
Hal C
|
|
|
|
808081
|
sø05-01 2020
|
09:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
808085
|
sø05-01 2020
|
10:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
808086
|
sø05-01 2020
|
11:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
808087
|
sø05-01 2020
|
12:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
808088
|
lø11-01 2020
|
13:00
|
|
|
Valbyhallen Hal 1
|
|
|
|
808089
|
lø11-01 2020
|
17:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
808090
|
lø11-01 2020
|
18:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
808091
|
lø11-01 2020
|
18:00
|
|
|
Bellahøjhallen 1
|
|
|
|
808092
|
lø18-01 2020
|
14:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
808093
|
lø18-01 2020
|
15:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
808094
|
lø18-01 2020
|
16:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
808095
|
lø18-01 2020
|
17:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
808096
|
lø25-01 2020
|
14:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
808097
|
lø25-01 2020
|
15:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
808098
|
lø25-01 2020
|
16:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
808099
|
lø25-01 2020
|
17:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
808100
|
lø01-02 2020
|
17:00
|
|
|
Vanløsehallerne Hal 1
|
|
|
|
808102
|
lø01-02 2020
|
18:00
|
|
|
Vanløsehallerne Hal 1
|
|
|
|
808101
|
sø02-02 2020
|
15:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
|
|
|
808103
|
sø02-02 2020
|
16:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
|
|
|
808107
|
sø02-02 2020
|
17:00
|
|
|
Hal C
|
|
|
|
808105
|
lø08-02 2020
|
13:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
808106
|
lø08-02 2020
|
14:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
808104
|
lø08-02 2020
|
17:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
808108
|
lø15-02 2020
|
13:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
808109
|
lø15-02 2020
|
14:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
808110
|
lø15-02 2020
|
15:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
808111
|
lø15-02 2020
|
16:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
UHT
|
|
|
808112
|
lø22-02 2020
|
13:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
|
|
|
808113
|
lø22-02 2020
|
14:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
|
|
|
808114
|
lø22-02 2020
|
17:00
|
|
|
Hal C
|
|
|
|
808115
|
lø22-02 2020
|
18:00
|
|
|
Hal C
|
|
|
|
808118
|
lø29-02 2020
|
13:00
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
808119
|
lø29-02 2020
|
14:00
|
|
|
Ryparken Håndboldhal
|
|
|
|
808116
|
lø29-02 2020
|
17:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
808117
|
sø15-03 2020
|
20:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 1
|
ANN
|
|
- futsalbold, veste, tidtager samt indberette kampens resultat
2) Benskinner er obligatoriske i Futsal.
3) Der anvendes elektronisk holdkort i Futsalturneringen.
4) Spilletiden er 2 x 20 min (løbende tid) med 1 dommer