MENU

Kvindeserie Øst (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
793956
17-08 2019
Kl. 13:00
Heimdal Solrød FC Kunst, Fælledparken
2 - 7
793955
17-08 2019
Kl. 13:15
Oversidder Roskilde Pigefodbold
793959
17-08 2019
Kl. 13:30
RGI-KGB Kvindefodbold Albertslund BS 72 Røsnæshallen Kunstgræs
5 - 1
793957
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Fredensborg BI Østerbro IF Fredensborg Stadion
3 - 1
793961
24-08 2019
Kl. 11:15
Husum Bk RGI-KGB Kvindefodbold Kunst, Husumparken
1 - 1
793962
24-08 2019
Kl. 12:00
Solrød FC Fredensborg BI Solrød Idrætscenter
2 - 2
793981
25-08 2019
Kl. 11:00
Østerbro IF Oversidder Kunst, Fælledparken
793980
25-08 2019
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold Sundby Bk. Himmelev Idrætspark
3 - 1
793987
ti
27-08 2019
Kl. 18:30
Sundby Bk. Østerbro IF Sundby/Kløvermarken
1 - 3
793958
on
28-08 2019
Kl. 19:00
FC Damsø BSF Vanløse I P
5 - 0
793983 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Fredensborg BI Oversidder Fredensborg Stadion
793984
31-08 2019
Kl. 12:00
Solrød FC BSF Solrød Idrætscenter
4 - 1
793986
31-08 2019
Kl. 13:30
RGI-KGB Kvindefodbold Roskilde Pigefodbold Røsnæshallen Kunstgræs
3 - 1
793982
31-08 2019
Kl. 15:00
Heimdal Albertslund BS 72 Kunst, Fælledparken
3 - 4
794001
01-09 2019
Kl. 14:00
Oversidder FC Damsø
793960
ti
03-09 2019
Kl. 18:15
Sundby Bk. Husum Bk Sundby/Kløvermarken
1 - 2
793963
on
04-09 2019
Kl. 18:00
BSF Heimdal Ballerup Idrætspark
2 - 1
793993
07-09 2019
Kl. 11:00
Østerbro IF RGI-KGB Kvindefodbold Kunst, Fælledparken
4 - 1
793989
07-09 2019
Kl. 13:30
Oversidder Sundby Bk.
793991
07-09 2019
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Solrød FC Sportspladsen i Syd
2 - 2
793992
08-09 2019
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold FC Damsø Himmelev Idrætspark
4 - 3
793990
ti
10-09 2019
Kl. 18:30
BSF Fredensborg BI Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
0 - 5
793985
on
11-09 2019
Kl. 19:00
FC Damsø Husum Bk Kunst, Vanløse I P
2 - 1
793997
14-09 2019
Kl. 10:00
FC Damsø Østerbro IF Vanløse I P
0 - 2
793995
14-09 2019
Kl. 11:00
Fredensborg BI Sundby Bk. Fredensborg Stadion
6 - 1
793996
14-09 2019
Kl. 12:00
Solrød FC Husum Bk Solrød Idrætscenter
2 - 1
793998
14-09 2019
Kl. 13:00
BSF Albertslund BS 72 Ballerup Idrætspark
2 - 0
793994
14-09 2019
Kl. 15:00
Heimdal Roskilde Pigefodbold Kunst, Fælledparken
0 - 3
793999
14-09 2019
Kl. 15:30
RGI-KGB Kvindefodbold Oversidder Røsnæshallen Kunstgræs
794005
fr
20-09 2019
Kl. 20:00
Østerbro IF Heimdal Kunst, Fælledparken
2 - 2
794003
21-09 2019
Kl. 11:30
Sundby Bk. RGI-KGB Kvindefodbold Kunst, Sundby/Kløvermarken
1 - 1
794000
21-09 2019
Kl. 13:30
Husum Bk BSF Kunst, Husumparken
1 - 0
794002
21-09 2019
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Fredensborg BI Sportspladsen i Syd
0 - 1
794004
22-09 2019
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold Solrød FC Himmelev Idrætspark
0 - 5
794007
28-09 2019
Kl. 11:00
Fredensborg BI RGI-KGB Kvindefodbold Fredensborg Stadion
1 - 0
794008
28-09 2019
Kl. 12:00
Solrød FC Østerbro IF Solrød Idrætscenter
5 - 2
794009
28-09 2019
Kl. 15:00
FC Damsø Sundby Bk. Vanløse I P
4 - 1
794006
28-09 2019
Kl. 15:00
Heimdal Oversidder Kunst, Fælledparken
794011
28-09 2019
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Husum Bk Sportspladsen i Syd
0 - 1
794010
29-09 2019
Kl. 12:30
BSF Roskilde Pigefodbold Ballerup Idrætspark
2 - 2
794017
ti
01-10 2019
Kl. 19:30
Østerbro IF BSF Ryparken
0 - 1
793988
on
02-10 2019
Kl. 18:30
Husum Bk Heimdal Kunst, Husumparken
2 - 0
794012
05-10 2019
Kl. 11:15
Husum Bk Fredensborg BI Kunst, Husumparken
0 - 1
794014
05-10 2019
Kl. 11:30
RGI-KGB Kvindefodbold FC Damsø Røsnæshallen Kunstgræs
2 - 1
794015
05-10 2019
Kl. 11:30
Sundby Bk. Heimdal Sundby/Kløvermarken
2 - 2
794013
05-10 2019
Kl. 16:15
Oversidder Solrød FC
794016
06-10 2019
Kl. 12:00
Roskilde Pigefodbold Albertslund BS 72 Himmelev Idrætspark
4 - 4
794020
12-10 2019
Kl. 11:00
Fredensborg BI FC Damsø Fredensborg Stadion
2 - 1
794021
12-10 2019
Kl. 11:00
Solrød FC Sundby Bk. Solrød Idrætscenter
6 - 1
794018
12-10 2019
Kl. 11:15
Husum Bk Roskilde Pigefodbold Kunst, Husumparken
0 - 2
794019
12-10 2019
Kl. 15:00
Heimdal RGI-KGB Kvindefodbold Kunst, Fælledparken
2 - 3
794023
12-10 2019
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Østerbro IF Sportspladsen i Syd
1 - 1
794022
13-10 2019
Kl. 12:30
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
793964
ti
15-10 2019
Kl. 17:30
Albertslund BS 72 FC Damsø Albertslund Stadion Kunstgræs
3 - 1
794029
26-10 2019
Kl. 11:00
Østerbro IF Husum Bk Kunst, Fælledparken
3 - 0
794027
26-10 2019
Kl. 11:30
Sundby Bk. BSF Kunst, Sundby/Kløvermarken
1 - 1
794028
26-10 2019
Kl. 13:00
Fredensborg BI Roskilde Pigefodbold Fredensborg Stadion
4 - 8
794024
26-10 2019
Kl. 13:30
Oversidder Albertslund BS 72
794026
26-10 2019
Kl. 13:30
RGI-KGB Kvindefodbold Solrød FC Røsnæshallen Kunstgræs
1 - 2
794025
26-10 2019
Kl. 15:00
FC Damsø Heimdal Vanløse I P
1 - 3
794030
02-11 2019
Kl. 13:30
Husum Bk Oversidder Kunst, Husumparken
794031
02-11 2019
Kl. 13:30
Heimdal Fredensborg BI Kunst, Fælledparken
4 - 0
794032
02-11 2019
Kl. 13:30
Solrød FC FC Damsø Solrød Idrætscenter
1 - 1
794385
02-11 2019
Kl. 13:30
Albertslund BS 72 Sundby Bk. Sportspladsen i Syd
3 - 3
794386
02-11 2019
Kl. 14:00
Roskilde Pigefodbold Østerbro IF Himmelev Kunstgræsbane
1 - 0
794384
02-11 2019
Kl. 14:15
BSF RGI-KGB Kvindefodbold Ballerup Idrætspark
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind