MENU

U12 Drenge A (08) 8M - Efterår 2019, Pulje 16 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
751540
17-08 2019
Kl. 10:00
Brønderslev IF Lundergård IU Arena Kop & Kande
751538 ti
20-08 2019
Kl. 18:30
Team Horne-Hirtshals Hjørring IF Horne Stadion
751539 to
22-08 2019
Kl. 18:00
Bindslev/Tversted IF Skibsby-Højene IF Bindslev Stadion
751541
24-08 2019
Kl. 10:00
Lundergård IU Team Horne-Hirtshals Lundergårdhallen
752016
24-08 2019
Kl. 11:15
Hjørring IF Bindslev/Tversted IF Hjørring IF's Anlæg
752015
25-08 2019
Kl. 10:00
Skibsby-Højene IF Brønderslev IF Højene Hallen
752018 ma
26-08 2019
Kl. 18:00
Bindslev/Tversted IF Lundergård IU Bindslev Stadion
752019
31-08 2019
Kl. 11:00
Hjørring IF Skibsby-Højene IF Hjørring IF's Anlæg
752021 on
04-09 2019
Kl. 17:30
Lundergård IU Hjørring IF Lundergårdhallen
752020 on
04-09 2019
Kl. 18:00
Team Horne-Hirtshals Skibsby-Højene IF Schlie Arena
752022 to
05-09 2019
Kl. 18:30
Brønderslev IF Bindslev/Tversted IF Arena Kop & Kande
752023
08-09 2019
Kl. 10:00
Bindslev/Tversted IF Team Horne-Hirtshals Bindslev Stadion
752105
08-09 2019
Kl. 10:00
Skibsby-Højene IF Lundergård IU Højene Hallen
752111 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
Bindslev/Tversted IF Hjørring IF Bindslev Stadion
752107
14-09 2019
Kl. 11:00
Lundergård IU Brønderslev IF Lundergårdhallen
752109
14-09 2019
Kl. 11:15
Hjørring IF Team Horne-Hirtshals Hjørring IF's Anlæg
752106 ti
17-09 2019
Kl. 18:30
Hjørring IF Brønderslev IF Hjørring IF's Anlæg
752113 on
18-09 2019
Kl. 17:30
Lundergård IU Bindslev/Tversted IF Lundergårdhallen
752112 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Brønderslev IF Skibsby-Højene IF Arena Kop & Kande
752110
22-09 2019
Kl. 16:00
Team Horne-Hirtshals Lundergård IU Horne Stadion
752473 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Skibsby-Højene IF Hjørring IF Højene Hallen
752017 on
25-09 2019
Kl. 18:30
Team Horne-Hirtshals Brønderslev IF Schlie Arena
758236 ma
30-09 2019
Kl. 17:30
Bindslev/Tversted IF Brønderslev IF Bindslev Stadion
758237 ma
30-09 2019
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF Team Horne-Hirtshals Højene Hallen
758235 on
02-10 2019
Kl. 18:30
Brønderslev IF Team Horne-Hirtshals Arena Kop & Kande
758238 to
03-10 2019
Kl. 17:30
Hjørring IF Lundergård IU Hjørring IF's Anlæg
758240
05-10 2019
Kl. 10:00
Lundergård IU Skibsby-Højene IF Lundergårdhallen
758460
05-10 2019
Kl. 10:00
Brønderslev IF Hjørring IF Arena Kop & Kande
758239
06-10 2019
Kl. 10:00
Team Horne-Hirtshals Bindslev/Tversted IF Schlie Arena
752108 to
10-10 2019
Kl. 18:00
Skibsby-Højene IF Bindslev/Tversted IF Højene Hallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 påmail eller på tlf: 8939 9910

 Spilleregler 8:8

Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.

Vinterfodbold - Tilmeld jer KUNSTGRÆSTURNERINGEN 

Spilleregler 8:8

Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.

Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker -                 kr. 25,00
2. rykker -                 kr. 50,00
3. rykker -               kr. 250,00
4. rykker -        disciplinærsag

Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på
www.dbujylland.dk af arrangørklubben.

Log ind