Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2019
18:00
Hjallerup/Dronninglund
Vraa/Børglum IF
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2019
18:00
Brønderslev IF
Hals FS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
18:00
ØVI/TTB
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
17:30
Vraa/Børglum IF
VGH
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
18:00
Hals FS
Hjallerup/Dronninglund
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
17:30
Vraa/Børglum IF
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:00
Hjallerup/Dronninglund
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:00
VGH
Hals FS
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:00
Hjallerup/Dronninglund
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:00
Hals FS
Vraa/Børglum IF
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:00
Brønderslev IF
VGH
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
10:00
ØVI/TTB
Hals FS
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
12:00
VGH
Hjallerup/Dronninglund
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
17:30
Vraa/Børglum IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
17:30
Vraa/Børglum IF
Hjallerup/Dronninglund
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
18:00
Hals FS
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:00
ØVI/TTB
VGH
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:00
Hjallerup/Dronninglund
Hals FS
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:00
VGH
Vraa/Børglum IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
18:00
Brønderslev IF
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
18:00
ØVI/TTB
Vraa/Børglum IF
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
18:00
Hals FS
VGH
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
10:00
Brønderslev IF
Hjallerup/Dronninglund
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
17:45
ØVI/TTB
Hjallerup/Dronninglund
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
17:45
VGH
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
17:45
Vraa/Børglum IF
Hals FS
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:00
VGH
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
17:30
Hals FS
ØVI/TTB
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
17:30
Hjallerup/Dronninglund
VGH
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2019
18:00
Brønderslev IF
Vraa/Børglum IF
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU". Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Bøder for manglende udfyldelse af holdkort:
1. rykker - kr. 25,00
2. rykker - kr. 50,00
3. rykker - kr. 250,00
4. rykker - disciplinærsag
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.