MENU

U10 Drenge C (10) 5M - Hverdag/Efterår 2019, Pulje 220 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
onsdag den. 21-08 2019
Spillested:
Serritslev Stadion Hybenvej 34B 9700 Brønderslev
468520 Kl. 17:30 PSI/Serritslev Bagterp IF
468521 Kl. 17:30 Tårs/Ugilt IF Vraa/Børglum IF
468522 Kl. 18:10 Bagterp IF Brønderslev IF
468523 Kl. 18:10 Vraa/Børglum IF Jerslev/Sterup IF
468524 Kl. 18:50 Brønderslev IF Tårs/Ugilt IF
468525 Kl. 18:50 Jerslev/Sterup IF PSI/Serritslev
Arrangør:
onsdag den. 28-08 2019
Spillested:
Arena Kop & Kande Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
468526 Kl. 17:30 Brønderslev IF PSI/Serritslev
468527 Kl. 18:10 PSI/Serritslev Vraa/Børglum IF
468528 Kl. 18:50 Vraa/Børglum IF Brønderslev IF
Arrangør:
onsdag den. 28-08 2019
Spillested:
Jerslev Stadion Anlægsvej 23 9740 Jerslev J
468529 Kl. 17:30 Jerslev/Sterup IF Bagterp IF
!
NB: Bagterp IF er taberdømt
468530 Kl. 18:10 Bagterp IF
!
NB: Bagterp IF er taberdømt
Tårs/Ugilt IF
468531 Kl. 18:50 Tårs/Ugilt IF Jerslev/Sterup IF
Arrangør:
onsdag den. 04-09 2019
Spillested:
SCO Park Bane 1 Halvej 14 9830 Tårs
468532 Kl. 17:30 Vraa/Børglum IF Bagterp IF Bane 1
468533 Kl. 17:30 Jerslev/Sterup IF PSI/Serritslev Bane 1
468534 Kl. 18:10 PSI/Serritslev Tårs/Ugilt IF Bane 1
468535 Kl. 18:10 Bagterp IF Brønderslev IF Bane 1
468536 Kl. 18:50 Brønderslev IF Jerslev/Sterup IF Bane 1
468537 Kl. 18:50 Vraa/Børglum IF Tårs/Ugilt IF Bane 1
Arrangør:
onsdag den. 18-09 2019
Spillested:
Bagterp Idrætsanlæg Fuglsigvej 52 9800 Hjørring
468541 Kl. 17:30 Bagterp IF Jerslev/Sterup IF
470236 Kl. 18:10 Jerslev/Sterup IF Tårs/Ugilt IF
470237 Kl. 18:50 Tårs/Ugilt IF Bagterp IF
Arrangør:
onsdag den. 18-09 2019
Spillested:
Arena Kop & Kande Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
468538 Kl. 17:30 PSI/Serritslev Brønderslev IF
468539 Kl. 18:10 Vraa/Børglum IF PSI/Serritslev
468540 Kl. 18:50 Brønderslev IF Vraa/Børglum IF
Arrangør:
onsdag den. 25-09 2019
Spillested:
Vrå Stadion Bane 1 Stadionvej 17 9760 Vrå
470238 Kl. 17:30 Vraa/Børglum IF Bagterp IF Bane 1
470239 Kl. 17:30 PSI/Serritslev Tårs/Ugilt IF Bane 1
470241 Kl. 18:10 Bagterp IF PSI/Serritslev Bane 1
470242 Kl. 18:10 Jerslev/Sterup IF Brønderslev IF Bane 1
470243 Kl. 18:50 Brønderslev IF Tårs/Ugilt IF Bane 1
470244 Kl. 18:50 Jerslev/Sterup IF Vraa/Børglum IF Bane 1
Arrangør:
onsdag den. 02-10 2019
Spillested:
Serritslev Stadion Hybenvej 34B 9700 Brønderslev
470245 Kl. 17:30 PSI/Serritslev Brønderslev IF
470246 Kl. 18:10 Brønderslev IF Vraa/Børglum IF
470247 Kl. 18:50 Vraa/Børglum IF PSI/Serritslev
Arrangør:
onsdag den. 02-10 2019
Spillested:
Jerslev Stadion Anlægsvej 23 9740 Jerslev J
470248 Kl. 17:30 Jerslev/Sterup IF Bagterp IF
470249 Kl. 18:10 Bagterp IF Tårs/Ugilt IF
470250 Kl. 18:50 Tårs/Ugilt IF Jerslev/Sterup IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 påmail eller på tlf: 8939 9910

Spilleregler 5:5

Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dkaf arrangørklubben.

Log ind