MENU

U10 Piger C (10) 5M - Hverdag/Efterår 2019, Pulje 228 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
onsdag den. 21-08 2019
Spillested:
Arena Kop & Kande Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
887821 Kl. 17:30 Brønderslev IF (1) Brønderslev IF (2)
887822 Kl. 17:30 Fortuna Hjørring GVL Løkken
887823 Kl. 18:10 Brønderslev IF (2) Thise IF
887824 Kl. 18:10 GVL Løkken Oversidder
887825 Kl. 18:50 Thise IF Fortuna Hjørring
887826 Kl. 18:50 Oversidder Brønderslev IF (1)
Arrangør:
onsdag den. 28-08 2019
Spillested:
Bruuns Arena, Thise Jens Thisevej 23 9700 Brønderslev
887827 Kl. 17:30 Thise IF Brønderslev IF (1)
887828 Kl. 18:10 Brønderslev IF (1) GVL Løkken
887829 Kl. 18:50 GVL Løkken Thise IF
Arrangør:
onsdag den. 28-08 2019
Spillested:
Arena Kop & Kande Bane 1 Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
887830 Kl. 17:30 Oversidder Brønderslev IF (2) Bane 1
887831 Kl. 18:10 Brønderslev IF (2) Fortuna Hjørring Bane 1
887832 Kl. 18:50 Fortuna Hjørring Oversidder Bane 1
Arrangør:
onsdag den. 04-09 2019
Spillested:
Landlyst Idrætsanlæg Landlyst 8 9800 Hjørring
887833 Kl. 17:30 GVL Løkken Brønderslev IF (2)
887834 Kl. 17:30 Oversidder Brønderslev IF (1)
887835 Kl. 18:10 Brønderslev IF (1) Fortuna Hjørring
887836 Kl. 18:10 Brønderslev IF (2) Thise IF
887837 Kl. 18:50 Thise IF Oversidder
887838 Kl. 18:50 GVL Løkken Fortuna Hjørring
Arrangør:
onsdag den. 18-09 2019
Spillested:
Bruuns Arena, Thise Jens Thisevej 23 9700 Brønderslev
887839 Kl. 17:30 Brønderslev IF (1) Thise IF
887840 Kl. 18:10 GVL Løkken Brønderslev IF (1)
887841 Kl. 18:50 Thise IF GVL Løkken
Arrangør:
onsdag den. 18-09 2019
Spillested:
Arena Kop & Kande Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
887842 Kl. 17:30 Brønderslev IF (2) Oversidder
887843 Kl. 18:10 Oversidder Fortuna Hjørring
887844 Kl. 18:50 Fortuna Hjørring Brønderslev IF (2)
Arrangør:
tirsdag den. 24-09 2019
Spillested:
Løkken Stadion Bane 1 Brændingen 1 9480 Løkken
887845 Kl. 17:30 GVL Løkken Brønderslev IF (2) Bane 1
887846 Kl. 17:30 Brønderslev IF (1) Fortuna Hjørring
887847 Kl. 18:10 Brønderslev IF (2) Brønderslev IF (1) Bane 1
887848 Kl. 18:10 Oversidder Thise IF Bane 1
887849 Kl. 18:50 Thise IF Fortuna Hjørring Bane 1
887850 Kl. 18:50 Oversidder GVL Løkken
Arrangør:
onsdag den. 02-10 2019
Spillested:
Arena Kop & Kande Gl. Agdrupvej 17 9700 Brønderslev
887851 Kl. 17:30 Brønderslev IF (1) Thise IF
887852 Kl. 18:10 Thise IF GVL Løkken
887853 Kl. 18:50 GVL Løkken Brønderslev IF (1)
Arrangør:
onsdag den. 02-10 2019
Spillested:
Landlyst Idrætsanlæg Bane 1 Landlyst 8 9800 Hjørring
887854 Kl. 17:30 Brønderslev IF (2) Oversidder Bane 1
893691 Kl. 18:10 Fortuna Hjørring Brønderslev IF (2) Bane 1
893692 Kl. 18:50 Oversidder Fortuna Hjørring Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 påmail eller på tlf: 8939 9910

Spilleregler 5:5

Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Resultat af kampene indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dkaf arrangørklubben.

Log ind