Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2019
18:30
Holmegaard GB
3
Skælskør BI
2
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2019
19:00
AIK 65 Strøby Fodbold
0
Ringsted IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:00
Benløse IF
1
FC Storebælt
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
13:00
Hvalsø IF (2)
2
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
Karrebæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
12:00
FK Sydsjælland 05
2
B. 73, Slagelse
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
18:30
Karrebæk IF
3
AIK 65 Strøby Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
19:00
B. 73, Slagelse
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
14:15
FC Storebælt
2
Holmegaard GB
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:00
Ringsted IF
0
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:30
Skælskør BI
Hvalsø IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
16:00
Ørslev GIF (V)
5
FK Sydsjælland 05
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
18:30
Holmegaard GB
3
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:00
Benløse IF
2
Karrebæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
3
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
12:00
FK Sydsjælland 05
6
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
13:00
Hvalsø IF (2)
0
FC Storebælt
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
16:00
Ørslev GIF (V)
4
Skælskør BI
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
18:00
Karrebæk IF
2
Holmegaard GB
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
19:00
B. 73, Slagelse
1
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:00
FC Storebælt
2
Ørslev GIF (V)
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:30
Skælskør BI
5
FK Sydsjælland 05
0
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
16:00
Ringsted IF
5
Hvalsø IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
18:30
Skælskør BI
2
FC Storebælt
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
18:30
Holmegaard GB
1
B. 73, Slagelse
6
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
19:00
FK Sydsjælland 05
2
AIK 65 Strøby Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
11:00
Benløse IF
3
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:00
Hvalsø IF (2)
2
Karrebæk IF
6
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
16:00
Ørslev GIF (V)
1
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2019
19:00
B. 73, Slagelse
4
Hvalsø IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
4
Holmegaard GB
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
14:00
FC Storebælt
3
FK Sydsjælland 05
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:00
Ringsted IF
4
Skælskør BI
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:15
Karrebæk IF
1
Ørslev GIF (V)
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
18:30
Holmegaard GB
3
AIK 65 Strøby Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
12:00
FK Sydsjælland 05
1
Benløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
FC Storebælt
2
Ringsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Hvalsø IF (2)
2
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:30
Skælskør BI
0
Karrebæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
16:00
Ørslev GIF (V)
4
B. 73, Slagelse
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
11:00
Benløse IF
1
Holmegaard GB
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Hvalsø IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:00
Ringsted IF
2
FK Sydsjælland 05
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:15
Karrebæk IF
1
FC Storebælt
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:30
B. 73, Slagelse
2
Skælskør BI
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2019
19:00
FK Sydsjælland 05
5
Holmegaard GB
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:15
FC Storebælt
0
B. 73, Slagelse
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
14:00
Ørslev GIF (V)
0
AIK 65 Strøby Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:00
Ringsted IF
Karrebæk IF
UHHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:00
Hvalsø IF (2)
0
Benløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:30
Skælskør BI
3
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2019
18:30
Holmegaard GB
4
Hvalsø IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2019
19:00
B. 73, Slagelse
2
Ringsted IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
11:00
Benløse IF
6
Ørslev GIF (V)
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Skælskør BI
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
12:00
FK Sydsjælland 05
3
Karrebæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
FC Storebælt
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
14:00
Ørslev GIF (V)
7
Holmegaard GB
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Ringsted IF
5
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Hvalsø IF (2)
1
FK Sydsjælland 05
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:15
Karrebæk IF
1
B. 73, Slagelse
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:30
Skælskør BI
0
Benløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:30
FC Storebælt
1
AIK 65 Strøby Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2020
18:15
Karrebæk IF
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
14:00
FC Storebælt
Benløse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:00
B. 73, Slagelse
FK Sydsjælland 05
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:00
Ringsted IF
AIK 65 Strøby Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:00
Ørslev GIF (V)
Hvalsø IF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:30
Skælskør BI
Holmegaard GB
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2020
18:30
FK Sydsjælland 05
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2020
18:30
Holmegaard GB
FC Storebælt
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2020
18:45
AIK 65 Strøby Fodbold
Karrebæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
11:00
Benløse IF
Ringsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
13:30
Nyråd/Langebæk Alliancen.
B. 73, Slagelse
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2020
18:30
Hvalsø IF (2)
Skælskør BI
UDS
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2020
18:30
Karrebæk IF
Benløse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:30
Nyråd/Langebæk Alliancen.
FK Sydsjælland 05
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
14:00
FC Storebælt
Hvalsø IF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:00
B. 73, Slagelse
AIK 65 Strøby Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:00
Ringsted IF
Holmegaard GB
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:30
Skælskør BI
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2020
18:30
FK Sydsjælland 05
Skælskør BI
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2020
18:30
Holmegaard GB
Karrebæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2020
18:45
AIK 65 Strøby Fodbold
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:00
Benløse IF
B. 73, Slagelse
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:00
Hvalsø IF (2)
Ringsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:00
Ørslev GIF (V)
FC Storebælt
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2020
18:30
Karrebæk IF
Hvalsø IF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2020
18:45
AIK 65 Strøby Fodbold
FK Sydsjælland 05
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:30
Nyråd/Langebæk Alliancen.
Benløse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
14:00
FC Storebælt
Skælskør BI
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:00
B. 73, Slagelse
Holmegaard GB
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:00
Ringsted IF
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:30
FK Sydsjælland 05
FC Storebælt
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:30
Holmegaard GB
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
11:00
Benløse IF
AIK 65 Strøby Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:00
Ørslev GIF (V)
Karrebæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:00
Skælskør BI
Ringsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2020
19:00
Hvalsø IF (2)
B. 73, Slagelse
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2020
19:00
Ringsted IF
FC Storebælt
UDS
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2020
18:30
Karrebæk IF
Skælskør BI
UDS
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2020
18:45
AIK 65 Strøby Fodbold
Holmegaard GB
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
11:00
Benløse IF
FK Sydsjælland 05
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:30
Nyråd/Langebæk Alliancen.
Hvalsø IF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:00
B. 73, Slagelse
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2020
18:00
FK Sydsjælland 05
Ringsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2020
18:30
Holmegaard GB
Benløse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
13:00
Skælskør BI
B. 73, Slagelse
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
14:00
FC Storebælt
Karrebæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
15:00
Ørslev GIF (V)
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2020
19:00
Hvalsø IF (2)
AIK 65 Strøby Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2020
18:30
Holmegaard GB
FK Sydsjælland 05
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2020
18:30
Karrebæk IF
Ringsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2020
18:45
AIK 65 Strøby Fodbold
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
11:00
Benløse IF
Hvalsø IF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
13:30
Nyråd/Langebæk Alliancen.
Skælskør BI
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:00
B. 73, Slagelse
FC Storebælt
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
14:00
FC Storebælt
Nyråd/Langebæk Alliancen.
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:00
Ringsted IF
B. 73, Slagelse
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:00
Ørslev GIF (V)
Benløse IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:30
Skælskør BI
AIK 65 Strøby Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2020
19:00
Hvalsø IF (2)
Holmegaard GB
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2020
18:30
Karrebæk IF
FK Sydsjælland 05
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
12:00
AIK 65 Strøby Fodbold
FC Storebælt
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Nyråd/Langebæk Alliancen.
Ringsted IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
FK Sydsjælland 05
Hvalsø IF (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Holmegaard GB
Ørslev GIF (V)
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
14:00
Benløse IF
Skælskør BI
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
14:00
B. 73, Slagelse
Karrebæk IF
UDS
|
Kvalkampe til finalen tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Vinderne går videre til finalen Lørdag den 20. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.