|
697522
|
lø17-08 2019
|
11:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
697521
|
lø17-08 2019
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
697520
|
lø17-08 2019
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
|
697523
|
lø17-08 2019
|
13:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
697519
|
lø17-08 2019
|
14:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
697524
|
lø17-08 2019
|
15:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
697530
|
to22-08 2019
|
18:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
697527
|
lø24-08 2019
|
10:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
697526
|
lø24-08 2019
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
697529
|
sø25-08 2019
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
|
|
|
|
697525
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
697531
|
lø31-08 2019
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
698300
|
lø31-08 2019
|
13:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
698299
|
lø31-08 2019
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
698301
|
lø31-08 2019
|
15:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
697532
|
lø31-08 2019
|
15:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
698298
|
lø31-08 2019
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
697528
|
to05-09 2019
|
18:30
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
698305
|
lø07-09 2019
|
12:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
698304
|
lø07-09 2019
|
14:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
698306
|
lø07-09 2019
|
15:30
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
698308
|
lø07-09 2019
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
698307
|
sø08-09 2019
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
|
|
|
698302
|
sø08-09 2019
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
698310
|
to12-09 2019
|
18:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
698312
|
to12-09 2019
|
18:30
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
698313
|
lø14-09 2019
|
12:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
698532
|
lø14-09 2019
|
13:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
698309
|
lø14-09 2019
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
698311
|
lø14-09 2019
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
698533
|
lø21-09 2019
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
698534
|
lø21-09 2019
|
14:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
698536
|
lø21-09 2019
|
15:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
698535
|
lø21-09 2019
|
15:30
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
698538
|
lø21-09 2019
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
698537
|
sø22-09 2019
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
|
|
|
698554
|
lø28-09 2019
|
12:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
698539
|
lø28-09 2019
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
698553
|
lø28-09 2019
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
698551
|
lø28-09 2019
|
15:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
698552
|
lø28-09 2019
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
698555
|
lø28-09 2019
|
15:30
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
698557
|
lø05-10 2019
|
14:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
698559
|
lø05-10 2019
|
15:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
698558
|
lø05-10 2019
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
698561
|
lø05-10 2019
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
698556
|
sø06-10 2019
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
698560
|
sø06-10 2019
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
|
|
|
698566
|
lø12-10 2019
|
12:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
698563
|
lø12-10 2019
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
698564
|
lø12-10 2019
|
15:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
698565
|
lø12-10 2019
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
698567
|
lø12-10 2019
|
15:30
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
698562
|
sø13-10 2019
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
698572
|
lø19-10 2019
|
13:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
698571
|
lø19-10 2019
|
14:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
698568
|
lø19-10 2019
|
14:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
UHT
|
|
|
698569
|
lø19-10 2019
|
15:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
698574
|
sø20-10 2019
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
698573
|
ti22-10 2019
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
698578
|
lø26-10 2019
|
12:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
698580
|
lø26-10 2019
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
HHT
|
|
|
698576
|
lø26-10 2019
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
698575
|
lø26-10 2019
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
698577
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
698579
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
700685
|
lø04-04 2020
|
10:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
UDS
|
|
|
700686
|
lø04-04 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
700623
|
lø04-04 2020
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
700624
|
lø04-04 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
UDS
|
|
|
700687
|
sø05-04 2020
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
UDS
|
|
|
700693
|
lø11-04 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
UDS
|
|
|
700696
|
lø11-04 2020
|
13:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
700695
|
lø11-04 2020
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UDS
|
|
|
700692
|
lø11-04 2020
|
14:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
UDS
|
|
|
700694
|
lø11-04 2020
|
15:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
UDS
|
|
|
700697
|
sø12-04 2020
|
14:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
UDS
|
|
|
755105
|
lø18-04 2020
|
10:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
UDS
|
|
|
755106
|
lø18-04 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
700699
|
lø18-04 2020
|
15:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
UDS
|
|
|
700698
|
lø18-04 2020
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
755108
|
lø18-04 2020
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
UDS
|
|
|
755107
|
sø19-04 2020
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
UDS
|
|
|
755109
|
lø25-04 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
755112
|
lø25-04 2020
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UDS
|
|
|
755110
|
lø25-04 2020
|
15:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
UDS
|
|
|
755114
|
lø25-04 2020
|
15:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
UDS
|
|
|
755111
|
lø25-04 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
UDS
|
|
|
755113
|
lø25-04 2020
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
UDS
|
|
|
755116
|
lø02-05 2020
|
14:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
UDS
|
|
|
755117
|
lø02-05 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
755115
|
lø02-05 2020
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
755120
|
lø02-05 2020
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
UDS
|
|
|
755119
|
sø03-05 2020
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
UDS
|
|
|
755118
|
ti05-05 2020
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
UDS
|
|
|
755125
|
lø09-05 2020
|
12:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
755121
|
lø09-05 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
UDS
|
|
|
755124
|
lø09-05 2020
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UDS
|
|
|
755122
|
lø09-05 2020
|
15:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
UDS
|
|
|
755123
|
lø09-05 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
UDS
|
|
|
755126
|
lø09-05 2020
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
UDS
|
|
|
755128
|
lø16-05 2020
|
14:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
UDS
|
|
|
755130
|
lø16-05 2020
|
15:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
UDS
|
|
|
755127
|
lø16-05 2020
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
755129
|
lø16-05 2020
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
UDS
|
|
|
755132
|
lø16-05 2020
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
UDS
|
|
|
755131
|
sø17-05 2020
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
UDS
|
|
|
755137
|
lø23-05 2020
|
11:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
UDS
|
|
|
755134
|
lø23-05 2020
|
12:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
|
|
|
755133
|
lø23-05 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
UDS
|
|
|
755136
|
lø23-05 2020
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UDS
|
|
|
755138
|
lø23-05 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
755135
|
lø23-05 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
UDS
|
|
|
755139
|
ma25-05 2020
|
18:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
UDS
|
|
|
755141
|
ti26-05 2020
|
19:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
UDS
|
|
|
755144
|
lø30-05 2020
|
14:15
|
|
|
Melby Stadion
|
UDS
|
|
|
755140
|
lø30-05 2020
|
15:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UDS
|
|
|
755142
|
lø30-05 2020
|
15:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
UDS
|
|
|
755143
|
sø31-05 2020
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
|
|
|
700691
|
ti02-06 2020
|
19:15
|
|
|
Melby Stadion
|
UDS
|
|
|
755148
|
lø06-06 2020
|
11:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
UDS
|
|
|
755146
|
lø06-06 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
UDS
|
|
|
755149
|
lø06-06 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
755147
|
lø06-06 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
UDS
|
|
|
755145
|
lø06-06 2020
|
16:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
755150
|
sø07-06 2020
|
13:00
|
|
|
Gadevang Sportsplads
|
UDS
|
|
|
755151
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
755152
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Ølsted Idrætsanlæg
|
UDS
|
|
|
755153
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
UDS
|
|
|
755154
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
UDS
|
|
|
755155
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
UDS
|
|
|
755156
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Melby Stadion
|
UDS
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1