Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2019
18:30
Ejby IF 1968
2
Orient GI
1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
12:00
Ballerup BK (1)
1
BK Vest, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
12:00
VB 1968
3
Herlev IF (3)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
15:30
Nerashté, Ballerup
8
BK Friheden
0
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
15:30
CFK
1
Albertslund IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
11:30
BK Vest, Rødovre
3
CFK
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
12:00
BK Friheden
4
BK Avarta
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:00
Herlev IF (3)
1
Ejby IF 1968
5
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
15:30
Orient GI
1
Ballerup BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
18:45
Albertslund IF (1)
2
Nerashté, Ballerup
5
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
19:30
Ballerup BK (1)
1
CFK
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
19:00
Orient GI
Herlev IF (3)
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
12:00
VB 1968
2
BK Friheden
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:30
BK Avarta
Albertslund IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
15:30
Nerashté, Ballerup
4
BK Vest, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:15
Albertslund IF (1)
5
VB 1968
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
12:00
BK Friheden
1
Ejby IF 1968
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
13:00
BK Vest, Rødovre
3
BK Avarta
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:00
Herlev IF (3)
2
Ballerup BK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
15:30
CFK
0
Nerashté, Ballerup
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
18:00
Grantoften IF
9
VB 1968
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
18:00
Ejby IF 1968
0
Albertslund IF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
12:00
Ballerup BK (1)
0
Nerashté, Ballerup
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
12:00
VB 1968
0
BK Vest, Rødovre
11
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:00
Herlev IF (3)
4
Grantoften IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:00
Orient GI
0
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
15:30
BK Avarta
4
CFK
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
17:45
Grantoften IF
2
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
19:00
Albertslund IF (1)
1
Orient GI
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:00
BK Friheden
1
Herlev IF (3)
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:00
Nerashté, Ballerup
6
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
BK Vest, Rødovre
1
Ejby IF 1968
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:30
CFK
VB 1968
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:30
Grantoften IF
4
Ballerup BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
19:30
Ballerup BK (1)
2
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:00
Ejby IF 1968
1
CFK
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
12:00
VB 1968
0
Nerashté, Ballerup
17
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Herlev IF (3)
1
Albertslund IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:30
Grantoften IF
3
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
19:30
Orient GI
3
BK Vest, Rødovre
5
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
18:00
BK Friheden
2
Ballerup BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
19:00
Albertslund IF (1)
2
Grantoften IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
12:00
Nerashté, Ballerup
Ejby IF 1968
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:30
CFK
Orient GI
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
15:30
BK Avarta
4
VB 1968
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
19:30
Ballerup BK (1)
2
VB 1968
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
11:00
Ejby IF 1968
BK Avarta
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
12:00
BK Friheden
3
Albertslund IF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
14:00
Orient GI
0
Nerashté, Ballerup
10
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:00
Herlev IF (3)
6
CFK
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:30
Grantoften IF
1
BK Vest, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2019
18:00
Herlev IF (3)
1
BK Vest, Rødovre
8
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2019
20:30
Ballerup BK (1)
3
Albertslund IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
11:00
Ejby IF 1968
10
VB 1968
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
13:25
BK Vest, Rødovre
2
BK Friheden
4
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:30
Nerashté, Ballerup
8
Herlev IF (3)
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:30
CFK
5
Grantoften IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
19:30
BK Avarta
3
Orient GI
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
11:00
Ejby IF 1968
1
Ballerup BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
12:00
BK Friheden
2
CFK
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
14:30
Grantoften IF
1
Nerashté, Ballerup
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Orient GI
6
VB 1968
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Herlev IF (3)
3
BK Avarta
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2019
20:15
Albertslund IF (1)
4
BK Vest, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
13:00
BK Avarta
10
Grantoften IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2019
18:30
Ejby IF 1968
0
Grantoften IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
11:45
BK Vest, Rødovre
Ballerup BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
12:00
BK Friheden
Nerashté, Ballerup
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
13:00
Grantoften IF
BK Avarta
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
13:00
Albertslund IF (1)
CFK
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
14:00
Herlev IF (3)
VB 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
15:00
Orient GI
Ejby IF 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
12:00
Ballerup BK (1)
Orient GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
15:30
BK Avarta
BK Friheden
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
15:30
Nerashté, Ballerup
Albertslund IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
15:30
CFK
BK Vest, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2020
13:00
VB 1968
Grantoften IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2020
18:15
Ejby IF 1968
Herlev IF (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
12:00
BK Friheden
VB 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:00
Grantoften IF
Ejby IF 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:00
Albertslund IF (1)
BK Avarta
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:00
BK Vest, Rødovre
Nerashté, Ballerup
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
14:00
Herlev IF (3)
Orient GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
15:30
CFK
Ballerup BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
11:00
Ejby IF 1968
BK Friheden
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
12:00
Ballerup BK (1)
Herlev IF (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:00
Orient GI
Grantoften IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:30
BK Avarta
BK Vest, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:30
Nerashté, Ballerup
CFK
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
13:00
VB 1968
Albertslund IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
12:00
BK Friheden
Orient GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
Albertslund IF (1)
Ejby IF 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
Grantoften IF
Herlev IF (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
Nerashté, Ballerup
Ballerup BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
BK Vest, Rødovre
VB 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
15:30
CFK
BK Avarta
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:15
Ejby IF 1968
BK Vest, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
12:00
Ballerup BK (1)
Grantoften IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:00
Orient GI
Albertslund IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:00
BK Friheden
Herlev IF (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
15:30
BK Avarta
Nerashté, Ballerup
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
13:00
VB 1968
CFK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
12:00
BK Friheden
Grantoften IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:00
Albertslund IF (1)
Herlev IF (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:00
BK Vest, Rødovre
Orient GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:30
CFK
Ejby IF 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:30
BK Avarta
Ballerup BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:30
Nerashté, Ballerup
VB 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2020
18:15
Ejby IF 1968
Nerashté, Ballerup
UDS
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2020
18:00
VB 1968
BK Avarta
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
12:00
Ballerup BK (1)
BK Friheden
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
12:00
BK Vest, Rødovre
Herlev IF (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
13:00
Grantoften IF
Albertslund IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
15:00
Orient GI
CFK
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2020
19:00
Albertslund IF (1)
BK Friheden
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
13:00
BK Vest, Rødovre
Grantoften IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:30
CFK
Herlev IF (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:30
BK Avarta
Ejby IF 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
15:30
Nerashté, Ballerup
Orient GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2020
13:00
VB 1968
Ballerup BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2020
18:15
Ejby IF 1968
VB 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2020
19:00
Albertslund IF (1)
Ballerup BK (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
12:00
BK Friheden
BK Vest, Rødovre
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
Herlev IF (3)
Nerashté, Ballerup
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
Grantoften IF
CFK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
15:00
Orient GI
BK Avarta
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Ballerup BK (1)
Ejby IF 1968
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
VB 1968
Orient GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
BK Avarta
Herlev IF (3)
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Nerashté, Ballerup
Grantoften IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
BK Vest, Rødovre
Albertslund IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
CFK
BK Friheden
UDS
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1