|
730811
|
to15-08 2019
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
730807
|
fr16-08 2019
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
|
730810
|
lø17-08 2019
|
12:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
|
730809
|
lø17-08 2019
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
730806
|
lø17-08 2019
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
730808
|
lø17-08 2019
|
15:30
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
|
730812
|
fr23-08 2019
|
18:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
730813
|
lø24-08 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
730817
|
lø24-08 2019
|
13:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
730814
|
sø25-08 2019
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
|
730816
|
sø25-08 2019
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
730815
|
sø25-08 2019
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
730827
|
to29-08 2019
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
730818
|
fr30-08 2019
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
730820
|
lø31-08 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
730822
|
lø31-08 2019
|
12:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
730821
|
lø31-08 2019
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
730819
|
lø31-08 2019
|
15:30
|
|
|
Avedøre Skole
|
UHT
|
|
|
730833
|
lø07-09 2019
|
13:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
730828
|
lø07-09 2019
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
UHT
|
|
|
730829
|
lø07-09 2019
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
730830
|
sø08-09 2019
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
730831
|
sø08-09 2019
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
730839
|
to12-09 2019
|
18:45
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
|
|
730834
|
fr13-09 2019
|
18:00
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
730836
|
lø14-09 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
730837
|
lø14-09 2019
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
730835
|
lø14-09 2019
|
15:30
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
730838
|
sø15-09 2019
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
730843
|
to19-09 2019
|
20:15
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
730845
|
lø21-09 2019
|
13:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
730840
|
lø21-09 2019
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
730841
|
lø21-09 2019
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
730842
|
sø22-09 2019
|
11:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
730844
|
sø22-09 2019
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
730848
|
lø28-09 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
730849
|
lø28-09 2019
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
730847
|
lø28-09 2019
|
15:30
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
730850
|
sø29-09 2019
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
730846
|
sø29-09 2019
|
13:00
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
730851
|
sø29-09 2019
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
730855
|
to03-10 2019
|
20:15
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
730854
|
lø05-10 2019
|
12:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
730857
|
lø05-10 2019
|
13:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
730852
|
lø05-10 2019
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
730853
|
lø05-10 2019
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
730856
|
sø06-10 2019
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
730861
|
lø12-10 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
730860
|
lø12-10 2019
|
15:30
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
730862
|
sø13-10 2019
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
730858
|
sø13-10 2019
|
12:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
730859
|
sø13-10 2019
|
13:00
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
730863
|
sø13-10 2019
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
731055
|
to17-10 2019
|
20:15
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
731054
|
lø19-10 2019
|
10:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
731007
|
lø19-10 2019
|
13:00
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
731053
|
lø19-10 2019
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
731056
|
lø19-10 2019
|
13:30
|
|
|
Albertslund Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
731006
|
lø19-10 2019
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
731059
|
lø26-10 2019
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
|
731062
|
lø26-10 2019
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
731057
|
lø26-10 2019
|
16:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
731060
|
sø27-10 2019
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
731058
|
sø27-10 2019
|
13:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
731061
|
sø27-10 2019
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
730832
|
sø03-11 2019
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
731063
|
fr03-04 2020
|
18:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
UDS
|
|
|
731064
|
lø04-04 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
731068
|
lø04-04 2020
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
731067
|
lø04-04 2020
|
15:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
731065
|
sø05-04 2020
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
731066
|
sø05-04 2020
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731074
|
on08-04 2020
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
UDS
|
|
|
731070
|
fr10-04 2020
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
UDS
|
|
|
731072
|
lø11-04 2020
|
14:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UDS
|
|
|
731073
|
lø11-04 2020
|
15:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731069
|
lø11-04 2020
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
731071
|
lø11-04 2020
|
15:30
|
|
|
Avedøre Skole
|
UDS
|
|
|
731080
|
lø18-04 2020
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
731076
|
lø18-04 2020
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
731079
|
lø18-04 2020
|
15:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731075
|
lø18-04 2020
|
16:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
UDS
|
|
|
731077
|
sø19-04 2020
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731078
|
sø19-04 2020
|
12:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731086
|
to23-04 2020
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
731081
|
fr24-04 2020
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
UDS
|
|
|
731083
|
lø25-04 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
731084
|
lø25-04 2020
|
14:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UDS
|
|
|
731085
|
lø25-04 2020
|
14:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731082
|
lø25-04 2020
|
15:30
|
|
|
Avedøre Skole
|
UDS
|
|
|
731100
|
to30-04 2020
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park
|
UDS
|
|
|
731102
|
lø02-05 2020
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
731098
|
lø02-05 2020
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
731101
|
lø02-05 2020
|
15:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731097
|
lø02-05 2020
|
16:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
UDS
|
|
|
731099
|
sø03-05 2020
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731103
|
fr08-05 2020
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
UDS
|
|
|
731105
|
lø09-05 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
731106
|
lø09-05 2020
|
14:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
731108
|
lø09-05 2020
|
14:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731104
|
lø09-05 2020
|
15:30
|
|
|
Avedøre Skole
|
UDS
|
|
|
731107
|
sø10-05 2020
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
731112
|
to14-05 2020
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park
|
UDS
|
|
|
731114
|
lø16-05 2020
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
731110
|
lø16-05 2020
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
731111
|
lø16-05 2020
|
15:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731113
|
lø16-05 2020
|
15:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731109
|
lø16-05 2020
|
16:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
UDS
|
|
|
731115
|
fr22-05 2020
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
UDS
|
|
|
731117
|
lø23-05 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
731118
|
lø23-05 2020
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UDS
|
|
|
731116
|
lø23-05 2020
|
15:30
|
|
|
Avedøre Skole
|
UDS
|
|
|
731119
|
sø24-05 2020
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731120
|
sø24-05 2020
|
12:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731129
|
to28-05 2020
|
18:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731130
|
to28-05 2020
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
|
731128
|
to28-05 2020
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park
|
UDS
|
|
|
731126
|
lø30-05 2020
|
14:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UDS
|
|
|
731127
|
lø30-05 2020
|
14:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731125
|
lø30-05 2020
|
15:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
731132
|
fr05-06 2020
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
UDS
|
|
|
731133
|
lø06-06 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
UDS
|
|
|
731136
|
lø06-06 2020
|
15:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731131
|
lø06-06 2020
|
16:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
UDS
|
|
|
731134
|
sø07-06 2020
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731135
|
sø07-06 2020
|
12:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
731137
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
731138
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Avedøre Skole
|
UDS
|
|
|
731139
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UDS
|
|
|
731140
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UDS
|
|
|
731141
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park
|
UDS
|
|
|
731142
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UDS
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1