MENU

U19 Drenge 2 (01-02) Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
802577
17-08 2019
Kl. 13:30
Ålholm IF IF Skjold Birkerød Ålholmskolen
7 - 2
802575
17-08 2019
Kl. 13:30
Espergærde IF Ramløse IF Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 1
802578 fr
23-08 2019
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Espergærde IF Birkerød Stadion
3 - 5
802579
24-08 2019
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF Ålholm IF Slangerup Stadion
3 - 2
802581 on
28-08 2019
Kl. 18:30
Espergærde IF Ålholm IF Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 0
802584
31-08 2019
Kl. 13:30
Espergærde IF Slangerup & Omegn IF Mørdrup Idrætsanlæg
5 - 5
802585
01-09 2019
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Ramløse IF Birkerød Stadion
2 - 7
802583 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Ramløse IF Slangerup & Omegn IF Ramløsehallen
3 - 3
802589
07-09 2019
Kl. 12:00
Ramløse IF Ålholm IF Ramløsehallen
8 - 2
802588
07-09 2019
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød Slangerup Stadion
2 - 4
802587
ma
09-09 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 0
802590
fr
13-09 2019
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Ålholm IF Birkerød Stadion
1 - 1
802591
14-09 2019
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF Snekkersten IF Slangerup Stadion
3 - 0
802586
on
18-09 2019
Kl. 17:45
Ålholm IF Snekkersten IF Ålholmskolen
2 - 2
802592 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Ramløse IF Espergærde IF Ramløsehallen
UHT

Udehold taberdømt

802594
21-09 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF Ramløse IF Snekkersten Idrætscenter
5 - 1
802595
21-09 2019
Kl. 13:30
Ålholm IF Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen
4 - 5
802593
21-09 2019
Kl. 13:30
Espergærde IF IF Skjold Birkerød Mørdrup Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

802582
ma
23-09 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4 - 1
802596 fr
27-09 2019
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
UMH
802597
28-09 2019
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF Ramløse IF Slangerup Stadion
5 - 2
802598
28-09 2019
Kl. 13:30
Ålholm IF Espergærde IF Ålholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

802601
05-10 2019
Kl. 12:00
Ramløse IF IF Skjold Birkerød Ramløsehallen
6 - 0
802599
05-10 2019
Kl. 13:00
Snekkersten IF Ålholm IF Snekkersten Idrætscenter
HUMH
802600
05-10 2019
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF Espergærde IF Slangerup Stadion
4 - 1
802603 fr
11-10 2019
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Slangerup & Omegn IF Birkerød Stadion
2 - 5
802604
12-10 2019
Kl. 13:30
Ålholm IF Ramløse IF Ålholmskolen
3 - 2
802580 on
23-10 2019
Kl. 18:00
Ramløse IF Snekkersten IF Ramløsehallen
UHT

Udehold taberdømt

802602
03-11 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 2
802576
09-11 2019
Kl. 11:00
Snekkersten IF Slangerup & Omegn IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind