MENU

U17 Drenge 1 (03) Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
808745 to
15-08 2019
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Birkerød IF "Skjold" Frederiksværk Stadion
5 - 3
808744
17-08 2019
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsingør Idrætspark
3 - 2
808747
18-08 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Allerød Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
6 - 1
808751 to
22-08 2019
Kl. 18:30
Birkerød IF "Skjold" Helsingør IF Fodbold Birkerød Stadion
8 - 2
808752
24-08 2019
Kl. 13:00
Annisse IF Frederiksværk Fodbold Klub Annisse Stadion
4 - 5
808750
24-08 2019
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF Karsemosegård
2 - 1
808749
25-08 2019
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
5 - 2
808755
31-08 2019
Kl. 10:30
Helsingør IF Fodbold Annisse IF Helsingør Idrætspark
4 - 2
809634
31-08 2019
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Frem Hellebæk Hillerød Stadion
0 - 2
808754
01-09 2019
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Allerød Idrætspark
5 - 1
808757
01-09 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Birkerød IF "Skjold" Mørdrup Idrætsanlæg
4 - 6
809635 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Nivå-Kokkedal FK Hillerød Fodbold Karsemosegård
1 - 1
809636 to
05-09 2019
Kl. 18:30
Birkerød IF "Skjold" Allerød Fodbold Klub Birkerød Stadion
3 - 5
809638
07-09 2019
Kl. 13:00
Annisse IF Espergærde IF Annisse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

809637 ma
09-09 2019
Kl. 18:15
Frem Hellebæk Frederiksværk Fodbold Klub Nordkysthallen
4 - 4
809642
14-09 2019
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Birkerød IF "Skjold" Karsemosegård
3 - 1
809644
14-09 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød Stadion
0 - 3
809640
14-09 2019
Kl. 15:00
Allerød Fodbold Klub Annisse IF Allerød Idrætspark
4 - 4
809641
15-09 2019
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold Frem Hellebæk Helsingør Idrætspark
2 - 7
809643
15-09 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Jyllinge FC Mørdrup Idrætsanlæg
7 - 2
808756 on
18-09 2019
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Jyllinge FC Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
2 - 0
809646 fr
20-09 2019
Kl. 18:30
Birkerød IF "Skjold" Hillerød Fodbold Birkerød Stadion
5 - 8
809647
21-09 2019
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Espergærde IF Nordkysthallen
20 - 0
809648
21-09 2019
Kl. 13:00
Annisse IF Nivå-Kokkedal FK Annisse Stadion
1 - 1
809645 on
25-09 2019
Kl. 18:45
Frederiksværk Fodbold Klub Helsingør IF Fodbold Frederiksværk Stadion
5 - 2
809651
28-09 2019
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Jyllinge FC Karsemosegård
UHT

Udehold taberdømt

809654
28-09 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Helsingør IF Fodbold Hillerød Stadion
4 - 6
809650
29-09 2019
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Frem Hellebæk Allerød Idrætspark
3 - 7
809653
29-09 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Frederiksværk Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 8
809652 ti
01-10 2019
Kl. 19:00
Birkerød IF "Skjold" Annisse IF Birkerød Stadion
2 - 2
809656
05-10 2019
Kl. 12:00
Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

809658
05-10 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Annisse IF Hillerød Stadion
3 - 2
809657
05-10 2019
Kl. 16:00
Frem Hellebæk Nivå-Kokkedal FK Pedella Park Kunstgræs
0 - 2
809655
06-10 2019
Kl. 15:00
Helsingør IF Fodbold Espergærde IF Helsingør Idrætspark
6 - 4
809661
ti
08-10 2019
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal FK Frederiksværk Fodbold Klub Karsemosegård
0 - 4
809659 on
09-10 2019
Kl. 18:30
Jyllinge FC Birkerød IF "Skjold" Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 2
809662 fr
11-10 2019
Kl. 18:30
Birkerød IF "Skjold" Frem Hellebæk Birkerød Stadion
3 - 1
809708
12-10 2019
Kl. 13:00
Annisse IF Jyllinge FC Annisse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

809660
13-10 2019
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Helsingør IF Fodbold Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

809663
13-10 2019
Kl. 14:00
Espergærde IF Hillerød Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 1
808753 fr
25-10 2019
Kl. 18:30
Jyllinge FC Frem Hellebæk Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

808746
26-10 2019
Kl. 12:00
Frem Hellebæk Annisse IF Pedella Park Kunstgræs
5 - 3
808748
26-10 2019
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Jyllinge FC Hillerød Stadion
4 - 2
809639
27-10 2019
Kl. 12:00
Jyllinge FC Helsingør IF Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

809649
02-11 2019
Kl. 13:30
Jyllinge FC Allerød Fodbold Klub Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind