MENU

8-M+40 (Veteran) 1 - Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
912576 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
Gadevang IF Slagslunde-Ganløse IF Gadevang Sportsplads
2 - 2
912579 on
14-08 2019
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Oversidder Nordkysthallen
912575 on
14-08 2019
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Værløse BK Ejby Friluftscenter
HMH
912577 to
15-08 2019
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK FIF, Hillerød Virumgård kunstgræsbane
1 - 1
912580 on
21-08 2019
Kl. 19:00
FC Rudersdal Frem Hellebæk Rundforbi Stadion Kunst
7 - 2
912581 to
22-08 2019
Kl. 19:00
Værløse BK LSF Værløse Stadion Kunstgræs
2 - 2
912583 to
22-08 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Gadevang IF FIF-Stadion Kunstgræs
5 - 1
912584 to
22-08 2019
Kl. 19:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
912587 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
Gadevang IF Oversidder Gadevang Sportsplads
912589 on
28-08 2019
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Virum-Sorgenfri BK Nordkysthallen
UHT

Udehold taberdømt

912586 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 FIF, Hillerød Ejby Friluftscenter
UHT

Udehold taberdømt

912588 on
28-08 2019
Kl. 19:00
LSF Slagslunde-Ganløse IF Smørum Idrætscenter
0 - 2
912591 ma
02-09 2019
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF FC Rudersdal Gryden kunstgræs
2 - 5
912592 to
05-09 2019
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK Gadevang IF Virumgård kunstgræsbane
10 - 0
912594 to
05-09 2019
Kl. 18:45
Oversidder Ejby IF 1968
912590
to
05-09 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Frem Hellebæk Værløse Stadion Kunstgræs
6 - 1
912593 to
05-09 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød LSF FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 9
912585 ma
09-09 2019
Kl. 18:15
Værløse BK FC Rudersdal Værløse Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

912595 on
11-09 2019
Kl. 18:30
FC Rudersdal FIF, Hillerød Rundforbi Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

912596 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Virum-Sorgenfri BK Ejby Friluftscenter
2 - 1
912598 on
11-09 2019
Kl. 18:30
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
912599 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Gadevang IF Nordkysthallen
1 - 1
912597 to
12-09 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Slagslunde-Ganløse IF Værløse Stadion Kunstgræs
1 - 3
912600 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
Gadevang IF Ejby IF 1968 Gadevang Sportsplads
UMH
912601 ma
16-09 2019
Kl. 20:00
Slagslunde-Ganløse IF Frem Hellebæk Gryden kunstgræs
2 - 3
912604 to
19-09 2019
Kl. 18:00
Oversidder FC Rudersdal
912603 to
19-09 2019
Kl. 18:30
FIF, Hillerød Værløse BK FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 8
912607 ma
23-09 2019
Kl. 19:30
Slagslunde-Ganløse IF FIF, Hillerød Gryden kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

912605 on
25-09 2019
Kl. 17:45
FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK Rundforbi Stadion Kunst
10 - 1
912608 on
25-09 2019
Kl. 17:45
LSF Gadevang IF Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

912609 on
25-09 2019
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Ejby IF 1968 Nordkysthallen
1 - 7
912606 to
26-09 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion Kunstgræs
912611 ma
30-09 2019
Kl. 17:30
Gadevang IF FC Rudersdal Gadevang Sportsplads
1 - 7
912610 on
02-10 2019
Kl. 17:30
Ejby IF 1968 LSF Ejby Friluftscenter
HMH
912614 on
02-10 2019
Kl. 17:30
Oversidder Slagslunde-Ganløse IF
912613 on
02-10 2019
Kl. 18:30
Frem Hellebæk FIF, Hillerød Nordkysthallen
UMH
912612
to
03-10 2019
Kl. 19:30
Virum-Sorgenfri BK Værløse BK Virumgård kunstgræsbane
2 - 2
912617 ma
07-10 2019
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Virum-Sorgenfri BK Gryden kunstgræs
0 - 1
912618 ma
07-10 2019
Kl. 19:00
LSF Frem Hellebæk Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
1 - 4
912615 on
09-10 2019
Kl. 19:00
FC Rudersdal Ejby IF 1968 Rundforbi Stadion Kunst
5 - 1
912616 to
10-10 2019
Kl. 19:00
Værløse BK Gadevang IF Værløse Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

912619 to
10-10 2019
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Oversidder FIF-Stadion Kunstgræs
912602 to
10-10 2019
Kl. 20:45
Virum-Sorgenfri BK LSF Virumgård kunstgræsbane
4 - 2
912578 on
16-10 2019
Kl. 19:00
LSF FC Rudersdal Smørum Idrætscenter
2 - 6
912582 ma
21-10 2019
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Ejby IF 1968 Gryden kunstgræs
1 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind