MENU

U13 Drenge 8-mands 3 (07) Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
842711 on
14-08 2019
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Frem Hellebæk Slangerup Stadion
2 - 5
842708
17-08 2019
Kl. 11:00
IS Skævinge Ålholm IF Baunehøj Stadion
1 - 3
842709
17-08 2019
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion
1 - 5
842710
18-08 2019
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Snekkersten IF Lyngehallen
2 - 4
842712 ma
19-08 2019
Kl. 18:45
Lundtofte Boldklub Melby-Liseleje IF Lundtofte Idrætsplads
3 - 4
842713 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Frem Hellebæk Lundtofte Boldklub Nordkysthallen
4 - 5
842716 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
5 - 3
842715
24-08 2019
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK IS Skævinge Hørsholm Idrætspark
2 - 2
842714
25-08 2019
Kl. 11:00
Ålholm IF Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen
9 - 1
842722
on
28-08 2019
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub Lynge-Uggeløse IF Lundtofte Idrætsplads
2 - 4
842718 on
28-08 2019
Kl. 19:00
Frem Hellebæk Ålholm IF Nordkysthallen
3 - 5
842721
31-08 2019
Kl. 10:00
Slangerup & Omegn IF Hørsholm-Usserød IK Slangerup Stadion
3 - 2
842719
01-09 2019
Kl. 10:30
IS Skævinge Snekkersten IF Baunehøj Stadion
1 - 7
842720
01-09 2019
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Melby-Liseleje IF Birkerød Stadion
4 - 3
842717
to
05-09 2019
Kl. 18:00
Melby-Liseleje IF Lynge-Uggeløse IF Melby Stadion
1 - 5
842724
07-09 2019
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Frem Hellebæk Hørsholm Idrætspark
7 - 3
842727
07-09 2019
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF IS Skævinge Melby Stadion
2 - 0
842723
08-09 2019
Kl. 11:00
Ålholm IF Lundtofte Boldklub Ålholmskolen
7 - 3
842725
08-09 2019
Kl. 11:30
Lynge-Uggeløse IF IF Skjold Birkerød Lyngehallen
1 - 3
842726
08-09 2019
Kl. 12:00
Snekkersten IF Slangerup & Omegn IF Snekkersten Idrætscenter
6 - 3
842731 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Melby-Liseleje IF Slangerup Stadion
1 - 3
842728 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Snekkersten IF Nordkysthallen
7 - 3
842729
15-09 2019
Kl. 10:30
IS Skævinge Lynge-Uggeløse IF Baunehøj Stadion
1 - 6
842730
15-09 2019
Kl. 11:00
Ålholm IF Hørsholm-Usserød IK Ålholmskolen
1 - 1
842734 ti
17-09 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Boldklub Hørsholm Idrætspark
4 - 10
842736 on
18-09 2019
Kl. 18:00
Snekkersten IF Ålholm IF Snekkersten Idrætscenter
2 - 5
846432
21-09 2019
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark
2 - 2
842735
22-09 2019
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Slangerup & Omegn IF Lyngehallen
3 - 3
842737 ma
23-09 2019
Kl. 18:45
Melby-Liseleje IF Frem Hellebæk Melby Stadion
2 - 3
846434 ti
24-09 2019
Kl. 17:30
Lundtofte Boldklub IS Skævinge Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
842738
on
25-09 2019
Kl. 17:45
Frem Hellebæk Lynge-Uggeløse IF Nordkysthallen
2 - 4
846433 on
25-09 2019
Kl. 17:45
Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød Slangerup Stadion
6 - 0
846421
29-09 2019
Kl. 11:00
Ålholm IF Melby-Liseleje IF Ålholmskolen
2 - 5
846436 on
02-10 2019
Kl. 17:30
IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk Birkerød Stadion
2 - 1
846438 on
02-10 2019
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
3 - 7
846439
05-10 2019
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Hørsholm-Usserød IK Melby Stadion
5 - 2
846437
06-10 2019
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Ålholm IF Lyngehallen
2 - 3
846435
06-10 2019
Kl. 10:30
IS Skævinge Slangerup & Omegn IF Baunehøj Stadion
3 - 7
846444 ma
07-10 2019
Kl. 18:30
Snekkersten IF Melby-Liseleje IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2 - 6
846442
ti
08-10 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Lynge-Uggeløse IF Hørsholm Idrætspark
2 - 2
846440 on
09-10 2019
Kl. 17:15
Frem Hellebæk IS Skævinge Nordkysthallen
0 - 6
846443
12-10 2019
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Lundtofte Boldklub Slangerup Stadion
0 - 4
842732 on
23-10 2019
Kl. 18:00
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads
3 - 3
842733
27-10 2019
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød IS Skævinge Birkerød Stadion
6 - 3
846441 on
06-11 2019
Kl. 17:30
Ålholm IF IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion Kunstgræs
5 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind