MENU

U14 Piger 8-mands (06) Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
379181
on
14-08 2019
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Hareskov IF Allerød Idrætspark
0 - 8
379183 to
15-08 2019
Kl. 18:00
Herlev IF Rosenhøj BK Herlev Stadion
UMH
379184
to
15-08 2019
Kl. 18:15
Måløv BK Lynge-Uggeløse IF Måløv Idrætspark
11 - 0
379182
18-08 2019
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
2 - 8
379185
18-08 2019
Kl. 11:00
Hornbæk IF Bagsværd BK Pedella Park
2 - 7
379187
on
21-08 2019
Kl. 18:15
Hareskov IF Måløv BK Birkevang
4 - 0
379188 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Allerød Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark
5 - 0
379189
24-08 2019
Kl. 12:15
Rosenhøj BK Lyngby Boldklub 1921 Avedøre Stadion
1 - 7
379186
25-08 2019
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Hornbæk IF Lyngehallen
1 - 10
379190
25-08 2019
Kl. 11:30
Bagsværd BK Herlev IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 4
379194
to
29-08 2019
Kl. 18:15
Måløv BK Hørsholm-Usserød IK Måløv Idrætspark
2 - 7
379192
31-08 2019
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Rosenhøj BK Allerød Idrætspark
6 - 1
379193
01-09 2019
Kl. 09:45
Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK Lyngby Stadion
3 - 8
379196 ti
03-09 2019
Kl. 18:30
Hareskov IF Hornbæk IF Birkevang
10 - 0
379197 on
04-09 2019
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Lynge-Uggeløse IF Hørsholm Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

379198 to
05-09 2019
Kl. 18:00
Herlev IF Lyngby Boldklub 1921 Herlev Stadion
11 - 2
379199
to
05-09 2019
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Måløv BK Sønderkærskolen
3 - 7
379200
08-09 2019
Kl. 11:30
Bagsværd BK Allerød Fodbold Klub Bagsværd Stadion Kunstgræs
7 - 1
379191 ma
09-09 2019
Kl. 17:00
Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF Lyngehallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

379203 on
11-09 2019
Kl. 18:15
Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK Birkevang
5 - 1
379205 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Hornbæk IF Lyngby Boldklub 1921 Pedella Park
UHT

Udehold taberdømt

379202 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Herlev IF Allerød Idrætspark
0 - 6
379204
to
12-09 2019
Kl. 18:15
Måløv BK Bagsværd BK Måløv Idrætspark
1 - 2
379195
14-09 2019
Kl. 10:00
Hornbæk IF Herlev IF Pedella Park
0 - 9
379207
on
18-09 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Hornbæk IF Hørsholm Idrætspark
2 - 5
379233 to
19-09 2019
Kl. 18:00
Herlev IF Måløv BK Herlev Stadion
7 - 2
379254
21-09 2019
Kl. 12:15
Rosenhøj BK Hareskov IF Sønderkærskolen
UHT

Udehold taberdømt

379206
22-09 2019
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Allerød Fodbold Klub Lyngby Stadion
0 - 1
379268
22-09 2019
Kl. 12:00
Bagsværd BK Lynge-Uggeløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

379271 on
25-09 2019
Kl. 17:45
Hørsholm-Usserød IK Rosenhøj BK Hørsholm Idrætspark
6 - 4
379273
on
25-09 2019
Kl. 17:45
Hornbæk IF Allerød Fodbold Klub Pedella Park
0 - 3
379270 on
25-09 2019
Kl. 18:15
Hareskov IF Bagsværd BK Birkevang
3 - 4
379272
to
26-09 2019
Kl. 17:45
Måløv BK Lyngby Boldklub 1921 Måløv Idrætspark
2 - 0
379201
28-09 2019
Kl. 11:00
Lynge-Uggeløse IF Rosenhøj BK Lyngehallen
1 - 2
379269
29-09 2019
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Herlev IF Lyngehallen
0 - 12
379276 to
03-10 2019
Kl. 18:00
Herlev IF Hareskov IF Herlev Stadion
1 - 5
379277
06-10 2019
Kl. 10:00
Hornbæk IF Rosenhøj BK Pedella Park
4 - 1
379274
06-10 2019
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Måløv BK Allerød Idrætspark
1 - 2
379275
06-10 2019
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 Lynge-Uggeløse IF Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

379278
06-10 2019
Kl. 13:00
Bagsværd BK Hørsholm-Usserød IK Bagsværd Stadion Kunstgræs
UMH
379280 on
09-10 2019
Kl. 17:15
Hareskov IF Lyngby Boldklub 1921 Birkevang
4 - 0
379281 on
09-10 2019
Kl. 17:15
Hørsholm-Usserød IK Herlev IF Hørsholm Idrætspark
0 - 6
379282 to
10-10 2019
Kl. 17:15
Måløv BK Hornbæk IF Måløv Idrætspark
1 - 3
379279
12-10 2019
Kl. 11:30
Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub Lyngehallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

379283
12-10 2019
Kl. 12:15
Rosenhøj BK Bagsværd BK Sønderkærskolen
1 - 8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind