MENU

U13 Drenge 3 (07) 8M Efterår, P3A (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
329905
24-08 2019
Kl. 10:30
HIK 3 Ørestad IF Kunst, HIK
UMH
329904
24-08 2019
Kl. 12:15
KFUM FB 2 Emdrupparken
0 - 6
329903
24-08 2019
Kl. 12:30
B 93 6 B 1903 2 Kunst, B93
4 - 3
329906
25-08 2019
Kl. 14:00
Skovshoved IF 2 KB 6 Skovshoved I P
2 - 6
329908
fr
30-08 2019
Kl. 17:15
KB 6 Vestia 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 7
329909
31-08 2019
Kl. 11:15
B 1903 2 Skovshoved IF 2 B1903
9 - 6
329911
01-09 2019
Kl. 10:00
Ørestad IF KFUM Kunst, Kalvebod Fælled Skole
HMH
329910
01-09 2019
Kl. 11:45
FB 2 B 93 6 Kunst, Jens Jessens Vej
12 - 0
329913 fr
06-09 2019
Kl. 18:30
KB 6 B 1903 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6 - 4
329917
07-09 2019
Kl. 10:00
Vestia 3 HIK 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 7
329914
07-09 2019
Kl. 14:30
B 93 6 Ørestad IF Kunst, B93
4 - 2
329916
08-09 2019
Kl. 13:00
Skovshoved IF 2 FB 2 Skovshoved I P
1 - 1
329922 on
11-09 2019
Kl. 18:00
Hvidovre IF 3 B 93 6 Hvidovre IF's baner
UHT

Udehold taberdømt

329919
fr
13-09 2019
Kl. 17:00
FB 2 KB 6 Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 3
329920
fr
13-09 2019
Kl. 18:30
HIK 3 KFUM Kunst, HIK
10 - 2
329921
14-09 2019
Kl. 10:00
Ørestad IF Skovshoved IF 2 Byparken (kunst)
2 - 3
329918
14-09 2019
Kl. 11:15
B 1903 2 Vestia 3 B1903
3 - 8
329915 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
KFUM Hvidovre IF 3 Emdrupparken
1 - 7
329925
fr
20-09 2019
Kl. 17:30
B 1903 2 FB 2 B1903
2 - 6
329927
21-09 2019
Kl. 11:30
Vestia 3 KFUM Bavnehøj Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

329923
21-09 2019
Kl. 11:30
KB 6 Ørestad IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 3
329924
21-09 2019
Kl. 12:30
B 93 6 HIK 3 Kunst, B93
0 - 7
329926
22-09 2019
Kl. 14:00
Skovshoved IF 2 Hvidovre IF 3 Skovshoved I P
4 - 1
330042
ti
24-09 2019
Kl. 18:30
HIK 3 Skovshoved IF 2 Gentofte Sportspark - kunst 1
2 - 0
330041
28-09 2019
Kl. 11:15
FB 2 Vestia 3 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 1
330043
29-09 2019
Kl. 10:00
Ørestad IF B 1903 2 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
6 - 3
329928
29-09 2019
Kl. 12:15
KFUM B 93 6 Emdrupparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

330044
29-09 2019
Kl. 12:30
Hvidovre IF 3 KB 6 Hvidovre IF's baner
2 - 3
329912
ma
30-09 2019
Kl. 18:00
Hvidovre IF 3 HIK 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 4
330046 fr
04-10 2019
Kl. 17:15
B 1903 2 Hvidovre IF 3 B1903
8 - 3
330045
fr
04-10 2019
Kl. 17:45
KB 6 HIK 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 17
330049
05-10 2019
Kl. 10:15
Vestia 3 B 93 6 Bavnehøj Idrætsanlæg
9 - 0
330047
05-10 2019
Kl. 11:15
FB 2 Ørestad IF Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 1
330048
05-10 2019
Kl. 12:00
Skovshoved IF 2 KFUM Skovshoved I P
UHT

Udehold taberdømt

329907
20-10 2019
Kl. 11:30
Vestia 3 Hvidovre IF 3 Kunst, Bavnehøj IA
4 - 4
330051
26-10 2019
Kl. 10:00
KFUM KB 6 Emdrupparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

330052
26-10 2019
Kl. 10:30
HIK 3 B 1903 2 Kunst, HIK
7 - 1
330053
26-10 2019
Kl. 11:30
Vestia 3 Ørestad IF Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 3
330050
26-10 2019
Kl. 13:00
B 93 6 Skovshoved IF 2 Kunst, B93
1 - 9
330054
27-10 2019
Kl. 11:30
Hvidovre IF 3 FB 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 4
330057
fr
01-11 2019
Kl. 17:30
FB 2 HIK 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
330055
02-11 2019
Kl. 10:00
KB 6 B 93 6 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 4
330056
02-11 2019
Kl. 10:00
B 1903 2 KFUM B1903
UHT

Udehold taberdømt

330059
03-11 2019
Kl. 11:00
Ørestad IF Hvidovre IF 3 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
8 - 1
330058
03-11 2019
Kl. 14:00
Skovshoved IF 2 Vestia 3 Skovshoved I P
3 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind