MENU

Herre Senior 1 7M Efterår, P1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
332052
on
21-08 2019
Kl. 19:45
Union 2 SC Amager Kunst, Genforeningspladsen
9 - 2
332050 fr
23-08 2019
Kl. 19:00
FB KFB Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
332053
24-08 2019
Kl. 11:15
HB Nørrebro United 2 Fælledparken
1 - 0
332054
25-08 2019
Kl. 15:15
FC Randoms Vigerslev Kunst, Valby IP, tribunen
6 - 1
332051
25-08 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby Byens Baglår FC Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 5
332056 on
28-08 2019
Kl. 18:30
KFB HB Kløvermarken
4 - 3
332059 on
28-08 2019
Kl. 20:15
Vigerslev Union 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 4
332058
01-09 2019
Kl. 13:45
SC Amager Fremad Valby Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 3
332055
01-09 2019
Kl. 15:15
Nørrebro United 2 FC Randoms Kunst, Nørrebroparken
2 - 6
332057
01-09 2019
Kl. 16:30
Byens Baglår FC FB Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
332063
ti
03-09 2019
Kl. 21:00
HB Byens Baglår FC Kunst, Ryparken
1 - 2
332061 to
05-09 2019
Kl. 19:30
FB SC Amager Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 5
332064
07-09 2019
Kl. 15:15
FC Randoms Union 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
332060
08-09 2019
Kl. 15:15
Nørrebro United 2 KFB Kunst, Nørrebroparken
2 - 2
332065 on
11-09 2019
Kl. 18:30
KFB FC Randoms Kløvermarken
7 - 4
332069 on
11-09 2019
Kl. 19:30
Vigerslev FB Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
332067 on
11-09 2019
Kl. 19:45
Union 2 Fremad Valby Kunst, Genforeningspladsen
4 - 1
332068
15-09 2019
Kl. 13:45
SC Amager HB Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 1
332066
15-09 2019
Kl. 15:15
Byens Baglår FC Nørrebro United 2 Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 4
332073 ti
17-09 2019
Kl. 21:00
HB Vigerslev Kunst, Ryparken
5 - 0
332072
on
18-09 2019
Kl. 18:15
KFB Byens Baglår FC Kløvermarken
4 - 4
332062 to
19-09 2019
Kl. 19:45
Fremad Valby Vigerslev Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
332070
22-09 2019
Kl. 15:15
Nørrebro United 2 SC Amager Kunst, Nørrebroparken
3 - 4
332074 on
25-09 2019
Kl. 19:30
FC Randoms Fremad Valby Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 7
332077 on
25-09 2019
Kl. 19:45
Union 2 HB Kunst, Genforeningspladsen
2 - 7
332458 to
26-09 2019
Kl. 19:30
Vigerslev Nørrebro United 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
332457
29-09 2019
Kl. 11:00
SC Amager KFB Kløvermarken
8 - 4
332075
29-09 2019
Kl. 16:30
Fremad Valby FB Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 4
332076
29-09 2019
Kl. 16:30
Byens Baglår FC FC Randoms Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
332071 on
02-10 2019
Kl. 19:45
Union 2 FB Kunst, Genforeningspladsen
4 - 3
332460
06-10 2019
Kl. 12:00
KFB Vigerslev Kløvermarken
8 - 1
332461
06-10 2019
Kl. 15:15
Byens Baglår FC SC Amager Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
332463
06-10 2019
Kl. 15:15
FC Randoms FB Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 0
332459
06-10 2019
Kl. 17:00
Nørrebro United 2 Union 2 Kunst, Nørrebroparken
5 - 5
332468 ti
08-10 2019
Kl. 19:30
Vigerslev Byens Baglår FC Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
332462 ti
08-10 2019
Kl. 21:00
HB Fremad Valby Kunst, Ryparken
2 - 3
332466 on
09-10 2019
Kl. 19:45
Union 2 KFB Kunst, Genforeningspladsen
2 - 4
332464 fr
11-10 2019
Kl. 20:15
FB HB Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
332465
13-10 2019
Kl. 16:30
Fremad Valby Nørrebro United 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
332467
13-10 2019
Kl. 16:30
FC Randoms SC Amager Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
332472
26-10 2019
Kl. 10:00
HB FC Randoms Kunst, Ryparken
1 - 1
332470
26-10 2019
Kl. 11:00
KFB Fremad Valby Kløvermarken
5 - 1
332473
27-10 2019
Kl. 13:45
SC Amager Vigerslev Kunstbane 2, Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

332471
27-10 2019
Kl. 15:15
Byens Baglår FC Union 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 7
332469
27-10 2019
Kl. 15:15
Nørrebro United 2 FB Kunst, Nørrebroparken
4 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 2 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 og 2 rykker op

Nedrykning:
nr. 8, 9 og 10 i begge puljer rykker ned
 

Log ind