|
332474
|
ti20-08 2019
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
332475
|
sø25-08 2019
|
11:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
332478
|
sø25-08 2019
|
13:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
332477
|
sø25-08 2019
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
332479
|
on28-08 2019
|
19:45
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
332480
|
sø01-09 2019
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
332481
|
sø01-09 2019
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
332602
|
on04-09 2019
|
19:45
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
332603
|
to05-09 2019
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
332606
|
sø08-09 2019
|
13:30
|
|
|
Fælledparken
|
HHT
|
|
|
|
332604
|
sø08-09 2019
|
15:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
332610
|
ma09-09 2019
|
19:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
332605
|
to12-09 2019
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
332611
|
to12-09 2019
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
332609
|
lø14-09 2019
|
11:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
332607
|
lø14-09 2019
|
15:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
332608
|
lø14-09 2019
|
15:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
345957
|
ti17-09 2019
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
332612
|
on18-09 2019
|
19:44
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
332613
|
to19-09 2019
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
345940
|
sø22-09 2019
|
13:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
345797
|
sø22-09 2019
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
345798
|
sø22-09 2019
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
345945
|
to26-09 2019
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
345943
|
lø28-09 2019
|
12:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
345941
|
sø29-09 2019
|
15:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
345942
|
sø29-09 2019
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
332482
|
ti01-10 2019
|
17:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
345946
|
on02-10 2019
|
19:45
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
345950
|
sø06-10 2019
|
13:30
|
|
|
Fælledparken
|
HHT
|
|
|
345947
|
sø06-10 2019
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
345955
|
ma07-10 2019
|
20:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
345949
|
on09-10 2019
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
345953
|
lø12-10 2019
|
12:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
345952
|
sø13-10 2019
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
345954
|
sø13-10 2019
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
HHT
|
|
|
332476
|
on16-10 2019
|
20:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
345951
|
to17-10 2019
|
19:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
345960
|
ma21-10 2019
|
19:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
345956
|
on23-10 2019
|
19:45
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
345948
|
on23-10 2019
|
20:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
332483
|
to24-10 2019
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
345944
|
fr25-10 2019
|
18:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
345958
|
sø27-10 2019
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
345959
|
sø27-10 2019
|
15:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
De 2 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 og 2 rykker op
Nedrykning:
nr. 8, 9 og 10 i begge puljer rykker ned