MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
346848 ma
12-08 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby 4 Oversidder Valby IP, tribunen
346850
on
14-08 2019
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Arctos Lersøparken
1 - 3
346847 on
14-08 2019
Kl. 19:00
FC Culpa Oversidder Valby IP, Gl. Afdeling
346845 to
15-08 2019
Kl. 19:45
Union 3 Valby 4 Kunst, Genforeningspladsen
0 - 1
346849 fr
16-08 2019
Kl. 20:15
FB 25 FB 27 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 10
346846
18-08 2019
Kl. 13:30
FC Babylon B 1903 3 Kunst, Mimersparken
4 - 7
346853 ma
19-08 2019
Kl. 22:00
Oversidder FC Babylon
346856 ti
20-08 2019
Kl. 20:30
Oversidder Union 3
346854
to
22-08 2019
Kl. 20:30
FB 27 Fremad Valby 4 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
346855
fr
23-08 2019
Kl. 18:00
Valby 4 Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
346851
25-08 2019
Kl. 11:30
Arctos FB 25 Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

346860
on
28-08 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby 4 Arctos Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
346858 on
28-08 2019
Kl. 19:00
FC Culpa Union 3 Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 1
346863
31-08 2019
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. Oversidder Lersøparken
346859
31-08 2019
Kl. 16:15
B 1903 3 Oversidder B1903
346857
01-09 2019
Kl. 15:15
FC Babylon FB 27 Kunst, Mimersparken
0 - 11
346861
01-09 2019
Kl. 15:15
FB 25 Valby 4 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
346867 ma
02-09 2019
Kl. 19:30
FB 27 B 1903 3 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 1
346866 ma
02-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder FC Culpa
346869 on
04-09 2019
Kl. 19:30
Oversidder FB 25
UHT

Udehold taberdømt

346865 to
05-09 2019
Kl. 19:45
Union 3 Bispebjerg Bk. Kunst, Genforeningspladsen
4 - 3
346868
fr
06-09 2019
Kl. 17:00
Valby 4 Fremad Valby 4 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 7
346864
08-09 2019
Kl. 16:00
Arctos FC Babylon Kunstbane 1, Kløvermarken
8 - 1
346873 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby 4 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
346874 ma
09-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder FB 27
346871 on
11-09 2019
Kl. 19:30
FC Culpa Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
UMH
346875
15-09 2019
Kl. 13:30
FB 25 Union 3 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 7
346870
15-09 2019
Kl. 15:15
FC Babylon Valby 4 Kunst, Mimersparken
2 - 6
346872 ma
16-09 2019
Kl. 20:15
B 1903 3 Arctos Kunst, B1903
6 - 1
346881 ti
17-09 2019
Kl. 20:30
Oversidder FC Babylon
346878 to
19-09 2019
Kl. 19:30
FB 27 FC Culpa Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
346879
21-09 2019
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. FB 25 Lersøparken
UHT

Udehold taberdømt

346876
22-09 2019
Kl. 14:00
Arctos Oversidder Kløvermarken
346885
ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby 4 Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
346886 ma
23-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder Valby 4
346883 on
25-09 2019
Kl. 18:00
FC Culpa FB 25 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
346880 on
25-09 2019
Kl. 20:45
B 1903 3 Valby 4 Kunst, B1903
8 - 2
346887 on
25-09 2019
Kl. 21:00
FB 27 Arctos Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
346877
to
26-09 2019
Kl. 19:45
Union 3 Fremad Valby 4 Kunst, Genforeningspladsen
0 - 3
346884
28-09 2019
Kl. 16:45
B 1903 3 Oversidder B1903
346882
29-09 2019
Kl. 17:00
FC Babylon Union 3 Kunst, Mimersparken
2 - 3
346892
ma
30-09 2019
Kl. 18:00
Valby 4 FB 27 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
346893 on
02-10 2019
Kl. 20:45
Oversidder Oversidder
346891
05-10 2019
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. FC Babylon Lersøparken
3 - 8
346890
06-10 2019
Kl. 13:30
FB 25 Fremad Valby 4 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 9
346889 ma
07-10 2019
Kl. 19:45
Union 3 B 1903 3 Kunst, Genforeningspladsen
3 - 5
346898 ma
07-10 2019
Kl. 22:00
Oversidder Union 3
346899 ma
07-10 2019
Kl. 22:00
FB 27 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
346896
on
09-10 2019
Kl. 19:45
FC Culpa Fremad Valby 4 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 2
346895
13-10 2019
Kl. 11:15
FC Babylon FB 25 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

346894
13-10 2019
Kl. 14:00
Arctos Valby 4 Kløvermarken
3 - 2
346897
13-10 2019
Kl. 15:30
B 1903 3 Bispebjerg Bk. B1903
8 - 2
346888
19-10 2019
Kl. 13:00
Arctos FC Culpa Kløvermarken
4 - 5
346902
ma
21-10 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby 4 FC Babylon Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 5
346901 on
23-10 2019
Kl. 19:30
FC Culpa Valby 4 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
346905 on
23-10 2019
Kl. 19:30
Oversidder Arctos
346900 to
24-10 2019
Kl. 19:45
Union 3 FB 27 Kunst, Grøndal Centret
6 - 6
346903 fr
25-10 2019
Kl. 20:15
FB 25 B 1903 3 Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

346904
26-10 2019
Kl. 15:00
Bispebjerg Bk. Oversidder Kunst, Ryparken
346909 ma
28-10 2019
Kl. 22:00
Oversidder FB 25
UHT

Udehold taberdømt

346852 to
31-10 2019
Kl. 20:15
B 1903 3 FC Culpa B1903
2 - 8
346910 to
31-10 2019
Kl. 20:30
FB 27 Bispebjerg Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
UMH
346911 fr
01-11 2019
Kl. 20:00
Valby 4 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
346907
03-11 2019
Kl. 13:30
FC Babylon FC Culpa Kunst, Mimersparken
2 - 6
346908
03-11 2019
Kl. 15:30
B 1903 3 Fremad Valby 4 Kunst, B1903
UMH
346906
03-11 2019
Kl. 16:00
Arctos Union 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 8 rykker op
 
Nedrykning:
ingen
 

Log ind