MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P8 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
273348
17-08 2019
Kl. 15:30
Vanløse Sønderbro Fight 3 Kunst, Vanløse I P
3 - 2
273346
25-08 2019
Kl. 13:45
HIK 3 FC Udfordringen Kunst, HIK
UMH
273344
25-08 2019
Kl. 15:15
B 1950 3 KB 6 Kunst, Ryparken
1 - 4
273349
to
29-08 2019
Kl. 20:10
2900 United Vanløse Gentofte Sportspark
2 - 3
273353 fr
30-08 2019
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 3 HIK 3 Kløvermarken
0 - 3
273351
31-08 2019
Kl. 13:00
FB 18 B 1950 3 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 7
273350
01-09 2019
Kl. 15:15
KB 6 Vestia 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8 - 4
273358
on
04-09 2019
Kl. 20:35
Vanløse HIK 3 Kunst, Vanløse I P
4 - 0
273354
to
05-09 2019
Kl. 20:10
2900 United KB 6 Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 0
273356
08-09 2019
Kl. 12:15
B 1903 5 Sønderbro Fight 3 B1903
11 - 0
273355
08-09 2019
Kl. 15:15
B 1950 3 FC Udfordringen Kunst, Ryparken
7 - 3
273393 to
12-09 2019
Kl. 20:15
HIK 3 B 1903 5 Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 3
273395 fr
13-09 2019
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 3 B 1950 3 Kløvermarken
2 - 2
273392
14-09 2019
Kl. 13:00
FB 18 2900 United Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 4
273394
14-09 2019
Kl. 15:00
FC Udfordringen Vestia 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
273359
15-09 2019
Kl. 15:15
KB 6 Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 2
273399 ma
16-09 2019
Kl. 21:00
Vestia 2 Sønderbro Fight 3 Kunst, Bavnehøj IA
1 - 1
273396
ti
17-09 2019
Kl. 20:10
2900 United FC Udfordringen Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 2
273397
22-09 2019
Kl. 15:15
B 1950 3 HIK 3 Kunst, Ryparken
4 - 13
273398
22-09 2019
Kl. 15:15
KB 6 FB 18 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 2
273400
22-09 2019
Kl. 16:45
Vanløse B 1903 5 Kunst, Vanløse I P
1 - 4
273345 ma
23-09 2019
Kl. 20:15
B 1903 5 FB 18 B1903
10 - 0
273404 ti
24-09 2019
Kl. 20:15
HIK 3 Vestia 2 Gentofte Sportspark - kunst 1
2 - 5
273406
fr
27-09 2019
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 3 2900 United Kløvermarken
3 - 3
273405
28-09 2019
Kl. 11:15
FC Udfordringen KB 6 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 8
273403
28-09 2019
Kl. 13:00
FB 18 Vanløse Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 4
273407 to
03-10 2019
Kl. 20:10
2900 United HIK 3 Gentofte Sportspark - kunst 1
2 - 7
273409
05-10 2019
Kl. 13:00
FB 18 FC Udfordringen Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 5
273412
05-10 2019
Kl. 13:00
Vanløse B 1950 3 Kunst, Vanløse I P
11 - 1
273402 ma
07-10 2019
Kl. 20:15
B 1903 5 B 1950 3 B1903
UHT

Udehold taberdømt

273347
ma
07-10 2019
Kl. 21:00
Vestia 2 2900 United Kunst, Bavnehøj IA
4 - 10
273416 to
10-10 2019
Kl. 20:15
HIK 3 KB 6 Gentofte Sportspark - kunst 1
HHT

Hjemmehold taberdømt

273417
12-10 2019
Kl. 11:15
Vanløse FC Udfordringen Kunst, Vanløse I P
5 - 3
273418
12-10 2019
Kl. 12:30
Sønderbro Fight 3 FB 18 Kløvermarken
5 - 3
273413
13-10 2019
Kl. 15:15
B 1950 3 Vestia 2 Kunst, Ryparken
5 - 3
273411 on
16-10 2019
Kl. 20:15
B 1903 5 Vestia 2 Kunst, B1903
4 - 4
273408
20-10 2019
Kl. 12:00
KB 6 Sønderbro Fight 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 2
273357
20-10 2019
Kl. 13:00
Vestia 2 FB 18 Kunst, Bavnehøj IA
UHT

Udehold taberdømt

273352
20-10 2019
Kl. 13:30
FC Udfordringen B 1903 5 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 7
273414 ti
22-10 2019
Kl. 20:15
B 1903 5 2900 United B1903
8 - 0
276236 ti
22-10 2019
Kl. 21:00
Vestia 2 Vanløse Kunst, Bavnehøj IA
1 - 3
276235
26-10 2019
Kl. 13:00
FB 18 HIK 3 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 7
273419
26-10 2019
Kl. 13:00
2900 United B 1950 3 Gentofte Sportspark
2 - 3
273420
27-10 2019
Kl. 12:00
KB 6 B 1903 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 4
276237
27-10 2019
Kl. 15:15
FC Udfordringen Sønderbro Fight 3 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 - 8 rykker op
 
Nedrykning:
ingen
 

Log ind