MENU

Kvinde Senior 1 7M Efterår, P2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
348759 ma
19-08 2019
Kl. 18:30
Valby B93 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
348760 on
21-08 2019
Kl. 19:30
Østerbro IF 3 B 1908 Ryparken
1 - 5
348761
25-08 2019
Kl. 11:45
CBS Sport Copenfalster FF Jens Jessens Vej
4 - 1
348758
25-08 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 Nørrebro United 2 Valby IP, tribunen
6 - 2
348763 ti
27-08 2019
Kl. 18:30
B 1908 FC Udfordringen Sundby Idrætspark
1 - 4
348766 on
28-08 2019
Kl. 20:30
B93 2 CBS Sport Kunst, B93
0 - 0
348765
31-08 2019
Kl. 12:30
Nørrebro United 2 Valby Kunst, Nørrebroparken
4 - 2
348768 ma
02-09 2019
Kl. 19:00
Valby Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

348767 ti
03-09 2019
Kl. 18:45
FC Udfordringen Østerbro IF 3 Valby IP, Gl. Afdeling
1 - 0
348762 on
04-09 2019
Kl. 18:30
Copenfalster FF Østerbro IF 3 Lersøparken
3 - 0
348769
08-09 2019
Kl. 13:00
CBS Sport Nørrebro United 2 Jens Jessens Vej
3 - 2
348770
08-09 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 B 1908 Valby IP, tribunen
3 - 3
348801 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Østerbro IF 3 Fremad Valby 2 Fælledparken
0 - 7
348799 on
11-09 2019
Kl. 19:15
B93 2 Copenfalster FF Kunst, B93
2 - 2
348802
14-09 2019
Kl. 12:30
Nørrebro United 2 B93 2 Kunst, Nørrebroparken
3 - 5
348814 ma
16-09 2019
Kl. 18:30
Valby Østerbro IF 3 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
348764 ti
17-09 2019
Kl. 18:30
Bispebjerg Bk. Fremad Valby 2 Lersøparken
6 - 1
348817
22-09 2019
Kl. 16:00
CBS Sport B 1908 Jens Jessens Vej
5 - 1
348815
22-09 2019
Kl. 18:00
B93 2 Bispebjerg Bk. Kunst, B93
6 - 1
348813 ti
24-09 2019
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. CBS Sport Lersøparken
0 - 2
348821 ti
24-09 2019
Kl. 18:30
B 1908 B93 2 Sundby Idrætspark
0 - 6
348822 ti
24-09 2019
Kl. 19:30
FC Udfordringen Valby Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
348819 to
26-09 2019
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Nørrebro United 2 Lersøparken
6 - 3
348820
29-09 2019
Kl. 13:30
Copenfalster FF Fremad Valby 2 Lersøparken
1 - 2
348828 ti
01-10 2019
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Copenfalster FF Lersøparken
2 - 7
348825 ti
01-10 2019
Kl. 19:30
FC Udfordringen CBS Sport Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
348826 on
02-10 2019
Kl. 19:30
Valby Fremad Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
348824 on
02-10 2019
Kl. 20:30
B93 2 Østerbro IF 3 Kunst, B93
UHT

Udehold taberdømt

348827
05-10 2019
Kl. 13:30
Nørrebro United 2 B 1908 Kunst, Nørrebroparken
4 - 2
348832 ma
07-10 2019
Kl. 18:00
Valby Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 1
348831 ti
08-10 2019
Kl. 18:00
FC Udfordringen B93 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 3
348829 to
10-10 2019
Kl. 18:00
B 1908 Bispebjerg Bk. Sundby Idrætspark
3 - 3
348835 fr
11-10 2019
Kl. 19:45
FC Udfordringen Nørrebro United 2 Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 0
348833
13-10 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 CBS Sport Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
348830
13-10 2019
Kl. 17:00
Østerbro IF 3 Nørrebro United 2 Kunst, Fælledparken
0 - 7
348800 ti
15-10 2019
Kl. 18:00
FC Udfordringen Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
348757 to
17-10 2019
Kl. 18:00
FC Udfordringen Bispebjerg Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 1
348823
20-10 2019
Kl. 14:45
Østerbro IF 3 CBS Sport Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

348836 ma
21-10 2019
Kl. 20:30
B93 2 Fremad Valby 2 Kunst, B93
2 - 2
348812 ti
22-10 2019
Kl. 18:30
B 1908 Valby Sundby Idrætspark
1 - 4
348818 ti
22-10 2019
Kl. 20:15
Nørrebro United 2 Copenfalster FF Kunst, Nørrebroparken
3 - 0
348834 to
24-10 2019
Kl. 19:15
Bispebjerg Bk. Østerbro IF 3 Kunst, Lundehusparken
UHT

Udehold taberdømt

348838
27-10 2019
Kl. 11:45
CBS Sport Valby Jens Jessens Vej
2 - 0
348837
27-10 2019
Kl. 12:00
Copenfalster FF B 1908 Kløvermarken
3 - 2
348816
27-10 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De 2 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1 og 2 rykker op

Nedrykning:
nr. 8, 9 og 10 rykker ned
 

Log ind