Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2019
19:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2019
20:35
Vanløse
Sønderbro Fight
HMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
15:15
Fremad Valby 3
5
Nørrebro FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
19:30
Valby 2
2
Fremad Valby 3
5
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
22:00
Oversidder
ØKF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2019
18:30
Sønderbro Fight
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
20:15
FC Nyhavn
0
Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
18:30
Vestia
3
Vanløse
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
15:15
Nørrebro FF 2
0
Nørrebro United 3
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2019
18:30
Sønderbro Fight
2
FC Nyhavn
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:30
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
20:35
Vanløse
1
Nørrebro FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Nørrebro United 3
1
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
13:30
ØKF
Rødovre
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
16:30
Fremad Valby 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
19:45
Valby 2
2
Vanløse
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
22:00
Oversidder
Nørrebro United 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
20:15
FC Nyhavn
1
ØKF
6
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
19:00
Rødovre
3
Fremad Valby 3
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
18:30
Vestia
2
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
10:00
Nørrebro FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:30
ØKF
1
Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
18:30
Oversidder
Valby 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
20:35
Vanløse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
18:15
Vestia
4
FC Nyhavn
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:00
Nørrebro United 3
2
Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
15:15
Fremad Valby 3
ØKF
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
18:30
Valby 2
1
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
22:00
Oversidder
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2019
20:15
FC Nyhavn
0
Fremad Valby 3
7
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
19:00
Rødovre
2
Vanløse
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
13:30
ØKF
0
Nørrebro United 3
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
15:15
Nørrebro FF 2
1
Vestia
3
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
18:00
Sønderbro Fight
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
18:30
Oversidder
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
17:50
Sønderbro Fight
4
Nørrebro FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
20:35
Vanløse
ØKF
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
17:00
Vestia
1
Valby 2
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
13:30
Nørrebro United 3
0
Fremad Valby 3
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
15:15
Nørrebro FF 2
1
FC Nyhavn
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
20:00
Rødovre
8
Sønderbro Fight
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
22:00
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
20:15
Nørrebro United 3
4
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:30
ØKF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
16:30
Fremad Valby 3
13
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
19:30
Valby 2
5
FC Nyhavn
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
18:15
Oversidder
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
20:15
Sønderbro Fight
ØKF
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
20:35
Vanløse
2
Nørrebro United 3
4
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Vestia
1
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
15:15
FC Nyhavn
1
Nørrebro United 3
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
15:15
Nørrebro FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
18:00
Valby 2
3
Nørrebro FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
22:00
Oversidder
Valby 2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2019
20:00
Rødovre
2
Nørrebro FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2019
20:35
Vanløse
2
FC Nyhavn
3
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
12:00
Nørrebro United 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
13:30
ØKF
Vestia
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2019
15:15
Fremad Valby 3
4
Sønderbro Fight
1
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2019
20:00
Valby 2
1
Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
20:15
Oversidder
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2019
20:15
FC Nyhavn
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2019
18:30
Vestia
3
Fremad Valby 3
3
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
12:30
Sønderbro Fight
0
Nørrebro United 3
1
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
15:15
Nørrebro FF 2
ØKF
UHT
|
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 1-3 rykker op
Nedrykning:
ingen