MENU

M+32 1 7M Efterår, P2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
559800
on
21-08 2019
Kl. 19:00
Sundby KFUM Brønshøj Kløvermarken
2 - 6
559787 to
22-08 2019
Kl. 18:00
Pioneren Stefan Vigerslevparken
4 - 3
559801 to
22-08 2019
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Frem Vestamager Idrætsanlæg
1 - 4
559782 fr
23-08 2019
Kl. 18:00
Fix Fremad Valby 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3 - 6
559809 ma
26-08 2019
Kl. 18:45
Stefan Fix Rådvadsvej
2 - 2
559808 ti
27-08 2019
Kl. 19:00
Fremad Valby 2 Real Copenhagen Valby IP, tribunen
5 - 4
559810 to
29-08 2019
Kl. 18:30
Frem Pioneren Frem, Valby IP
13 - 2
559802
to
29-08 2019
Kl. 19:00
Brønshøj Tårnby FF 2 Kunst, Tingbjerg IP
5 - 2
560972 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
Stefan Sundby KFUM Rådvadsvej
4 - 2
559811 ma
02-09 2019
Kl. 19:00
Brønshøj Copenhagen Zebras Kunst, Tingbjerg IP
1 - 0
559813 on
04-09 2019
Kl. 18:00
Fix Frem Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3 - 8
560967 to
05-09 2019
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Pioneren Vestamager Idrætsanlæg
4 - 2
559812
08-09 2019
Kl. 10:00
Real Copenhagen Stefan Kunst, Ryparken
3 - 3
560971 to
12-09 2019
Kl. 18:00
Pioneren Fix Vigerslevparken
2 - 3
560973 to
12-09 2019
Kl. 19:00
Frem Real Copenhagen Frem, Valby IP
HMH
560974
ma
16-09 2019
Kl. 19:00
Brønshøj Stefan Kunst, Tingbjerg IP
5 - 0
560978 to
19-09 2019
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Fix Vestamager Idrætsanlæg
3 - 3
560977 fr
20-09 2019
Kl. 18:00
Sundby KFUM Frem Kløvermarken
6 - 2
560976
21-09 2019
Kl. 13:45
Copenhagen Zebras Fremad Valby 2 Kunstbane 1, Kløvermarken
1 - 5
560975
22-09 2019
Kl. 10:00
Real Copenhagen Pioneren Kunst, Ryparken
2 - 1
560982 ma
23-09 2019
Kl. 18:15
Stefan Copenhagen Zebras Rådvadsvej
11 - 3
560980 ti
24-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Tårnby FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 5
560981 to
26-09 2019
Kl. 18:00
Pioneren Sundby KFUM Vigerslevparken
1 - 0
560979 fr
27-09 2019
Kl. 18:00
Fix Real Copenhagen Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4 - 3
560983
28-09 2019
Kl. 11:00
Frem Brønshøj Frem, Valby IP
2 - 5
560986 ti
01-10 2019
Kl. 19:30
Fremad Valby 2 Stefan Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
560984 to
03-10 2019
Kl. 19:00
Brønshøj Pioneren Kunst, Tingbjerg IP
3 - 0
560988 to
03-10 2019
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Real Copenhagen Vestamager Idrætsanlæg
4 - 1
560987 fr
04-10 2019
Kl. 17:45
Sundby KFUM Fix Kløvermarken
4 - 6
560985
05-10 2019
Kl. 12:00
Copenhagen Zebras Frem Kløvermarken
HHT

Hjemmehold taberdømt

560966 on
09-10 2019
Kl. 20:15
Sundby KFUM Fremad Valby 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 4
561009 to
10-10 2019
Kl. 18:00
Pioneren Copenhagen Zebras Vigerslevparken
6 - 1
561010 to
10-10 2019
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Stefan Vestamager Idrætsanlæg
UMH
561008
12-10 2019
Kl. 11:00
Fix Brønshøj Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 3
561014
12-10 2019
Kl. 11:30
Frem Fremad Valby 2 Frem, Valby IP
HHT

Hjemmehold taberdømt

560989
13-10 2019
Kl. 10:00
Real Copenhagen Sundby KFUM Kunst, Ryparken
1 - 4
560968 to
17-10 2019
Kl. 19:00
Tårnby FF 2 Copenhagen Zebras Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
4 - 0
559803
20-10 2019
Kl. 10:00
Copenhagen Zebras Sundby KFUM Kunstbane 1, Kløvermarken
2 - 4
561015
ma
21-10 2019
Kl. 19:00
Brønshøj Real Copenhagen Kunst, Tingbjerg IP
6 - 1
561019 ma
21-10 2019
Kl. 20:00
Stefan Frem Kunst, Grøndal Centret
UHT

Udehold taberdømt

561017 ti
22-10 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 Pioneren Kunst, Valby IP, tribunen
8 - 2
559781 to
24-10 2019
Kl. 18:30
Real Copenhagen Copenhagen Zebras Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 4
561018
26-10 2019
Kl. 13:00
Sundby KFUM Tårnby FF 2 Kløvermarken
6 - 1
561016
26-10 2019
Kl. 13:45
Copenhagen Zebras Fix Kunstbane 1, Kløvermarken
0 - 3
560969
27-10 2019
Kl. 16:30
Fremad Valby 2 Brønshøj Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind