Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2019
18:00
Rødovre
2
AB Tårnby
2
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2019
18:00
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2019
19:00
Dragør
4
B 93
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2019
19:00
KFUM 2
4
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2019
18:30
Bispebjerg Bk.
1
Prespa
8
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
10:00
KFUM
2
Skovshoved IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
20:15
Sønderbro Fight
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2019
20:30
B 93
4
Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
18:30
AB Tårnby
4
KFUM 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
19:45
Skovshoved IF
2
Bispebjerg Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
16:30
Prespa
5
Dragør
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:00
Rødovre
3
Dragør
5
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:00
Oversidder
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
19:00
KFUM 2
3
B 93
8
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:30
Bispebjerg Bk.
6
Vestia
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
19:45
Skovshoved IF
7
Prespa
3
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
10:00
KFUM
5
Sønderbro Fight
5
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
20:15
Sønderbro Fight
4
Bispebjerg Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
19:00
Dragør
5
KFUM 2
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2019
18:30
AB Tårnby
0
KFUM
8
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
10:00
B 93
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:30
Oversidder
Dragør
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
19:00
KFUM 2
1
Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
18:00
Bispebjerg Bk.
3
AB Tårnby
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
19:45
Skovshoved IF
4
Sønderbro Fight
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
17:00
Vestia
8
Prespa
5
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
18:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
20:15
Sønderbro Fight
2
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:15
Dragør
5
KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
20:30
B 93
2
Bispebjerg Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
18:30
AB Tårnby
2
Skovshoved IF
7
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:00
Vestia
3
KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
14:00
Prespa
2
KFUM 2
8
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
18:00
Oversidder
KFUM 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
20:00
KFUM
2
B 93
7
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
19:00
KFUM
2
Rødovre
5
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
18:00
Bispebjerg Bk.
3
Dragør
8
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
17:00
Vestia
2
AB Tårnby
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
19:00
KFUM 2
3
KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
20:00
Rødovre
4
Bispebjerg Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
20:30
B 93
5
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
10:30
AB Tårnby
4
Sønderbro Fight
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
14:30
Dragør
2
Skovshoved IF
6
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
15:15
Prespa
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
20:15
Sønderbro Fight
2
B 93
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
21:00
Bispebjerg Bk.
3
KFUM 2
6
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
19:45
Skovshoved IF
6
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
10:00
KFUM
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
10:30
AB Tårnby
10
Prespa
13
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
13:00
Vestia
2
Dragør
7
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2019
20:15
Sønderbro Fight
5
Prespa
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
19:15
Oversidder
Bispebjerg Bk.
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
20:00
Rødovre
Vestia
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
18:30
Dragør
2
Sønderbro Fight
4
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
19:30
Prespa
6
Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2019
20:30
B 93
3
AB Tårnby
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2019
20:00
KFUM 2
3
Skovshoved IF
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
18:30
Vestia
2
Skovshoved IF
7
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
10:00
KFUM
5
Prespa
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2019
20:15
Sønderbro Fight
1
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2019
20:30
B 93
0
Skovshoved IF
6
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2019
20:00
KFUM
1
Bispebjerg Bk.
8
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
10:30
AB Tårnby
3
Dragør
5
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
11:15
Skovshoved IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2019
12:00
KFUM 2
Vestia
UMH
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2019
15:15
Prespa
3
B 93
3
|