MENU

M+40 1 7M Efterår, P1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
361488 ma
12-08 2019
Kl. 19:40
Husum Bk Amager FF Kunst, Husumparken
3 - 3
361490 on
14-08 2019
Kl. 18:00
Heimdal FC Damsø Fælledparken
0 - 4
361491 on
14-08 2019
Kl. 18:30
Sundby Bk. Amager FF 3 Sundby/Kløvermarken
6 - 3
361492
fr
16-08 2019
Kl. 18:00
Nørrebro United Hekla Kunst, Nørrebroparken
3 - 3
361489
18-08 2019
Kl. 12:00
NB 99 Hellas 2 Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 0
361498 ti
20-08 2019
Kl. 20:30
FC Damsø Nørrebro United Vanløse I P
4 - 1
361497 to
22-08 2019
Kl. 19:00
Hellas 2 Heimdal Engdraget
1 - 4
361496
24-08 2019
Kl. 10:00
Amager FF NB 99 Kunst, John Tranums Alle
1 - 3
361494
24-08 2019
Kl. 11:00
Amager FF 3 Husum Bk John Tranums Alle
3 - 6
361499
ma
26-08 2019
Kl. 19:40
Husum Bk Sundby Bk. Kunst, Husumparken
2 - 2
361503
ti
27-08 2019
Kl. 20:30
FC Damsø Hekla Vanløse I P
6 - 7
361501
31-08 2019
Kl. 14:00
Nørrebro United Hellas 2 Kunst, Nørrebroparken
7 - 1
361500
01-09 2019
Kl. 12:00
Heimdal Amager FF Fælledparken
3 - 3
361507 ti
03-09 2019
Kl. 20:00
Amager FF 3 Heimdal Kunst, John Tranums Alle
3 - 6
361505
on
04-09 2019
Kl. 18:30
Sundby Bk. NB 99 Sundby/Kløvermarken
2 - 2
361504 on
04-09 2019
Kl. 18:45
Hekla Husum Bk Hekla Park
4 - 1
361506 to
05-09 2019
Kl. 18:45
Hellas 2 FC Damsø Engdraget
5 - 7
361508
07-09 2019
Kl. 10:00
Amager FF Nørrebro United Kunst, John Tranums Alle
4 - 1
361510 ti
10-09 2019
Kl. 20:30
FC Damsø Amager FF Vanløse I P
6 - 6
361493 on
11-09 2019
Kl. 18:30
Hekla Sundby Bk. Hekla Park
1 - 2
361502
14-09 2019
Kl. 13:00
NB 99 Amager FF 3 Gentofte Sportspark
3 - 0
361509
on
18-09 2019
Kl. 18:00
Heimdal Sundby Bk. Fælledparken
4 - 3
361513 to
19-09 2019
Kl. 18:15
Hellas 2 Hekla Engdraget
4 - 2
361512
21-09 2019
Kl. 11:00
Nørrebro United Amager FF 3 Kunst, Nørrebroparken
3 - 2
361515 on
25-09 2019
Kl. 18:00
Hekla NB 99 Hekla Park
3 - 1
361518
on
25-09 2019
Kl. 18:30
Sundby Bk. Nørrebro United Sundby/Kløvermarken
7 - 2
361517 to
26-09 2019
Kl. 19:40
Husum Bk Heimdal Kunst, Husumparken
5 - 5
361514
28-09 2019
Kl. 10:00
Amager FF Hellas 2 Kunst, John Tranums Alle
3 - 1
361516
28-09 2019
Kl. 11:00
Amager FF 3 FC Damsø John Tranums Alle
3 - 6
361521 on
02-10 2019
Kl. 18:00
Heimdal NB 99 Kunst, Ryparken
0 - 2
361522 to
03-10 2019
Kl. 17:30
Hellas 2 Amager FF 3 Engdraget
2 - 4
361520
05-10 2019
Kl. 10:30
Nørrebro United Husum Bk Kunst, Nørrebroparken
2 - 8
361519
05-10 2019
Kl. 14:00
FC Damsø Sundby Bk. Vanløse I P
6 - 6
361527 on
09-10 2019
Kl. 18:00
Heimdal Hekla Kunst, Ryparken
1 - 2
361525
on
09-10 2019
Kl. 18:30
Sundby Bk. Hellas 2 Sundby/Kløvermarken
6 - 1
361526 to
10-10 2019
Kl. 19:40
Husum Bk FC Damsø Kunst, Husumparken
3 - 3
361524
12-10 2019
Kl. 11:00
Amager FF 3 Amager FF John Tranums Alle
2 - 3
361528
12-10 2019
Kl. 13:00
NB 99 Nørrebro United Gentofte Sportspark - kunst 1
0 - 0
361511
19-10 2019
Kl. 11:00
NB 99 Husum Bk Gentofte Sportspark - kunst 1
3 - 0
361523 ti
22-10 2019
Kl. 20:30
Amager FF Hekla Kunst, John Tranums Alle
4 - 3
361531 ti
22-10 2019
Kl. 20:30
FC Damsø NB 99 Vanløse I P
2 - 7
361530 to
24-10 2019
Kl. 17:00
Hellas 2 Husum Bk Engdraget
2 - 9
361533
26-10 2019
Kl. 12:00
Nørrebro United Heimdal Kunst, Nørrebroparken
3 - 5
361532
26-10 2019
Kl. 13:00
Hekla Amager FF 3 Hekla Park
2 - 2
361529
27-10 2019
Kl. 10:30
Amager FF Sundby Bk. Kunst, John Tranums Alle
0 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind