MENU

M+50 1 7M Efterår (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
362778 ma
12-08 2019
Kl. 18:30
KFUM B 1908 Emdrupparken
3 - 3
362792 ma
12-08 2019
Kl. 20:35
Vanløse 2 Union Kunst, Vanløse I P
1 - 2
362790 on
14-08 2019
Kl. 18:30
B 1960 HB Grønnemosen
5 - 3
362776 on
14-08 2019
Kl. 18:45
Sønderbro Fight Rødovre Kløvermarken
1 - 3
362791 fr
16-08 2019
Kl. 17:00
Brønshøj BK FC Babylon Kunst, Tingbjerg IP
UMH
362777
18-08 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 Fremad Valby Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 4
362848 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
Fremad Valby KFUM Valby IP, tribunen
10 - 2
362849 ma
19-08 2019
Kl. 19:30
HB Fremad Valby 2 Fælledparken
5 - 5
362852 ma
19-08 2019
Kl. 19:35
B 1908 Sønderbro Fight Sundby Idrætspark
4 - 4
362851 ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Rødovre Vanløse 2 Rødovre Stadion
5 - 2
362847 ti
20-08 2019
Kl. 19:45
Union Brønshøj BK Kunst, Grøndal Centret
3 - 2
362850
25-08 2019
Kl. 13:30
FC Babylon B 1960 Kunst, Mimersparken
6 - 2
362855 ma
26-08 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby HB Valby IP, tribunen
6 - 1
362858 ma
26-08 2019
Kl. 20:35
Vanløse 2 B 1908 Kunst, Vanløse I P
1 - 3
362856 on
28-08 2019
Kl. 18:30
B 1960 Union Grønnemosen
2 - 5
362854 on
28-08 2019
Kl. 18:30
KFUM Sønderbro Fight Emdrupparken
1 - 8
362857 fr
30-08 2019
Kl. 19:00
Brønshøj BK Rødovre Kunst, Tingbjerg IP
2 - 7
362853
01-09 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 FC Babylon Valby IP, tribunen
3 - 6
362861 ma
02-09 2019
Kl. 18:00
HB KFUM Fælledparken
2 - 4
362865
ma
02-09 2019
Kl. 19:35
B 1908 Brønshøj BK Sundby Idrætspark
3 - 4
362860 ti
03-09 2019
Kl. 18:45
Sønderbro Fight Vanløse 2 Kløvermarken
4 - 4
362864 ti
03-09 2019
Kl. 19:00
Rødovre B 1960 Rødovre Stadion
3 - 0
362859 ti
03-09 2019
Kl. 19:45
Union Fremad Valby 2 Kunst, Genforeningspladsen
4 - 0
362863
08-09 2019
Kl. 10:00
FC Babylon Fremad Valby Kunst, Mimersparken
3 - 6
362870 ma
09-09 2019
Kl. 18:00
HB FC Babylon Fælledparken
4 - 5
362867 ma
09-09 2019
Kl. 18:15
KFUM Vanløse 2 Emdrupparken
2 - 4
362868 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby Union Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 5
362869 on
11-09 2019
Kl. 18:30
B 1960 B 1908 Grønnemosen
7 - 1
362871 fr
13-09 2019
Kl. 19:00
Brønshøj BK Sønderbro Fight Kunst, Tingbjerg IP
6 - 3
362866
15-09 2019
Kl. 14:00
Fremad Valby 2 Rødovre Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 11
362877 ma
16-09 2019
Kl. 19:35
B 1908 Fremad Valby 2 Sundby Idrætspark
3 - 1
362875 ma
16-09 2019
Kl. 20:35
Vanløse 2 Brønshøj BK Kunst, Vanløse I P
6 - 3
362876 ti
17-09 2019
Kl. 19:00
Rødovre Fremad Valby Rødovre Stadion Kunst
2 - 2
362872 ti
17-09 2019
Kl. 19:45
Union HB Kunst, Genforeningspladsen
4 - 0
362873 on
18-09 2019
Kl. 18:15
Sønderbro Fight B 1960 Kløvermarken
5 - 2
362880 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby B 1908 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
362881 on
25-09 2019
Kl. 18:00
B 1960 Vanløse 2 Grønnemosen
HMH
362879 on
25-09 2019
Kl. 18:15
KFUM Brønshøj BK Emdrupparken
4 - 2
362882
28-09 2019
Kl. 10:00
HB Rødovre Fælledparken
0 - 6
362878
29-09 2019
Kl. 16:30
Fremad Valby 2 Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
362883
29-09 2019
Kl. 17:00
FC Babylon Union Kunst, Mimersparken
11 - 3
362889 ma
30-09 2019
Kl. 19:35
B 1908 HB Sundby Idrætspark
2 - 1
362888 ti
01-10 2019
Kl. 19:00
Rødovre FC Babylon Rødovre Stadion
6 - 0
362884 ti
01-10 2019
Kl. 19:45
Union KFUM Kunst, Genforeningspladsen
5 - 1
362887 fr
04-10 2019
Kl. 18:00
Vanløse 2 Fremad Valby 2 Vanløse I P
1 - 4
362886 fr
04-10 2019
Kl. 19:00
Brønshøj BK B 1960 Kunst, Tingbjerg IP
4 - 7
362885
06-10 2019
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Fremad Valby Kløvermarken
2 - 3
362892 ma
07-10 2019
Kl. 18:30
KFUM B 1960 Emdrupparken
2 - 2
362890 ti
08-10 2019
Kl. 19:45
Union Rødovre Kunst, Genforeningspladsen
2 - 4
362874 to
10-10 2019
Kl. 17:00
KFUM FC Babylon Emdrupparken
1 - 7
362894
12-10 2019
Kl. 10:00
HB Sønderbro Fight Fælledparken
2 - 0
362895
13-10 2019
Kl. 11:15
FC Babylon B 1908 Kunst, Mimersparken
4 - 0
362891
13-10 2019
Kl. 16:30
Fremad Valby 2 Brønshøj BK Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 3
362893 ma
14-10 2019
Kl. 18:00
Fremad Valby Vanløse 2 Kunst, Valby IP, tribunen
7 - 6
362897 ma
21-10 2019
Kl. 18:30
KFUM Rødovre Emdrupparken
1 - 5
362901 ma
21-10 2019
Kl. 19:35
B 1908 Union Sundby Idrætspark
5 - 2
362898 ti
22-10 2019
Kl. 19:30
B 1960 Fremad Valby 2 Kunst, Ryparken
12 - 0
362900 to
24-10 2019
Kl. 20:35
Vanløse 2 HB Kunst, Vanløse I P
3 - 1
362899 fr
25-10 2019
Kl. 19:00
Brønshøj BK Fremad Valby Kunst, Tingbjerg IP
8 - 1
362896
26-10 2019
Kl. 12:30
Sønderbro Fight FC Babylon Kløvermarken
5 - 3
362904 ma
28-10 2019
Kl. 20:00
Fremad Valby B 1960 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 5
362902 ti
29-10 2019
Kl. 19:45
Union Sønderbro Fight Kunst, Genforeningspladsen
HMH
362907 ti
29-10 2019
Kl. 20:00
Rødovre B 1908 Rødovre Stadion Kunst
3 - 0
362905
02-11 2019
Kl. 11:15
HB Brønshøj BK Fælledparken
3 - 3
362906
03-11 2019
Kl. 13:30
FC Babylon Vanløse 2 Kunst, Mimersparken
2 - 8
362903
03-11 2019
Kl. 15:15
Fremad Valby 2 KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind