MENU

Træningskamp U14 Drenge Mester //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
758041 fr
31-05 2019
Kl. 18:30
Snekkersten IF Lynn, Oslo Snekkersten Idrætscenter Snekkersten IF
117934
09-06 2019
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK HIK 2 Karsemosegård Nivå-Kokkedal FK
106820 on
19-06 2019
Kl. 18:30
Sorø Freja Slagelse B&I Sorø Stadion Fodboldklubben Sorø Freja
305647 to
27-06 2019
Kl. 16:30
Brøndbyernes IF Spartak Moskva Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
370458
13-07 2019
Kl. 15:00
Ølstykke FC FC USA (Maryland) Ølstykke Stadion Ølstykke FC
225170
27-07 2019
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Helsingør FC Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
369759
27-07 2019
Kl. 13:00
Næstved I.F. FCK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
ANN
Næstved I.F.
369760 ma
05-08 2019
Kl. 15:30
Næstved I.F. Fredericia fF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
493951 on
07-08 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Brede IF Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
369761
11-08 2019
Kl. 11:00
Næstved I.F. Nykøbing FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
615168 ma
30-09 2019
Kl. 16:45
Brøndbyernes IF Lyn, Norge Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
264184 on
02-10 2019
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Hellerup Idræts Klub Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
485760
13-10 2019
Kl. 12:45
Farum BK Bangsbo Freja Farum Park Farum BK
485761
13-10 2019
Kl. 14:15
Farum BK Bangsbo Freja Farum Park Farum BK
632606 fr
25-10 2019
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
623658
26-10 2019
Kl. 15:30
Karlslunde IF Ølstykke FC Karlslunde Stadion Karlslunde IF
728955 fr
01-11 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
772024
02-11 2019
Kl. 10:00
Brede IF Karlslunde IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane Brede IF
834923
03-11 2019
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Boldklubben Hellas Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
758928
03-11 2019
Kl. 14:30
Lyngby Boldklub 1921 Ballerup-Skovlunde Fodbold Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
771296
09-11 2019
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
714146
09-11 2019
Kl. 13:45
Greve Fodbold Farum BK Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
776316
10-11 2019
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Ølstykke FC Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
739449
10-11 2019
Kl. 13:00
Slagelse B&I Taastrup FC Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
728956 fr
15-11 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
808121
16-11 2019
Kl. 13:00
Karlslunde IF Brønshøj Boldklub Karlslunde Stadion Karlslunde IF
848596
17-11 2019
Kl. 15:30
Gladsaxe-Hero BK Farum BK Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
848839
23-11 2019
Kl. 10:30
Slagslunde-Ganløse IF Brønshøj Boldklub KIWI-Park kunstgræs Slagslunde-Ganløse IF
738694
23-11 2019
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Greve Fodbold Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
739450
24-11 2019
Kl. 10:00
Slagelse B&I Skælskør Boldklub og Idrætsforening Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
848665
24-11 2019
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Brøndbyernes IF Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
514068
30-11 2019
Kl. 13:00
FC Helsingør Hobro IK Helsingør Idrætspark Kunst FC Helsingør
882791
01-12 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
848842 fr
06-12 2019
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Vanløse Idræts Forening Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
846645
07-12 2019
Kl. 13:45
Greve Fodbold Fremad Amager/B1907 Greve Idræts Center Kunstgræs
ANN
Greve Fodbold
848667
08-12 2019
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Karlslunde IF Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
849604
14-12 2019
Kl. 10:00
Frederikssund IK Østerbro Idræts Forening Frederikssund Stadion
ANN
Frederikssund IK
848666
15-12 2019
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
483675
11-01 2020
Kl. 12:30
Karlslunde IF Boldklubben Hellas Karlslunde Stadion
3 - 4
Karlslunde IF
849048
18-01 2020
Kl. 10:15
Farum BK Boldklubben af 1893 Right to Dream Park Farum BK
129677
18-01 2020
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF Odense Boldklub Brøndby Stadion Kunst Brøndbyernes IF
867384
18-01 2020
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK Virumgård kunstgræsbane
ANN
Virum-Sorgenfri BK
849244
19-01 2020
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF Sundby Boldklub KIWI-Park kunstgræs Slagslunde-Ganløse IF
400171
19-01 2020
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Taastrup FC Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
544749 fr
24-01 2020
Kl. 18:30
Ringsted IF Næstved I.F. Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
746417
25-01 2020
Kl. 13:45
Greve Fodbold Himmelev-Veddelev BK Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
405326
08-02 2020
Kl. 12:00
Karlslunde IF Boldklubben 1908 Karlslunde Stadion Karlslunde IF
555638
08-02 2020
Kl. 13:45
Greve Fodbold Vordingborg IF Greve Idræts Center Greve Fodbold
911417
08-02 2020
Kl. 15:30
Solrød FC Næstved IF Solrød Idrætscenter Solrød FC
405285
08-02 2020
Kl. 16:30
Brøndbyernes IF Malmø FF Brøndby Stadion Kunst Brøndbyernes IF
608332 fr
14-02 2020
Kl. 15:45
Farum BK AaB Right to Dream Park Farum BK
571283 fr
21-02 2020
Kl. 18:30
Slagelse B&I Ringsted U14 Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
129678
22-02 2020
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF Boldklubben af 1893 Brøndby Stadion Kunst Brøndbyernes IF
555496
23-02 2020
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Tårnby FF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
577605
29-02 2020
Kl. 13:45
Greve Fodbold Vanløse Idræts Forening Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
559370
01-03 2020
Kl. 16:00
Virum-Sorgenfri BK Himmelev-Veddelev BK Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
799519
07-03 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Boldklubben 1903 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
576287
28-03 2020
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF HIK KIWI-Park kunstgræs Slagslunde-Ganløse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Log ind