Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
mandag den. 19-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
NUGF Viborg (2)
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
18:00
BMK
Skive IK (E) (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Skive IK (E) (3)
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:40
Sparkær IF
BMK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 22-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Overlund GF (2)
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
18:10
SUB 88
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18:50
Stoholm IF
Overlund GF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 26-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:30
Skive IK (E) (3)
SUB 88
|
|||||||||||||||||||
18:10
SUB 88
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
18:50
Sparkær IF
Skive IK (E) (3)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 29-08 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Stoholm IF
BMK
|
|||||||||||||||||||
18:00
Overlund GF (2)
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
BMK
Overlund GF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:40
NUGF Viborg (2)
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
torsdag den. 05-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
18:00
Sparkær IF
Overlund GF (2)
|
|||||||||||||||||||
18:00
Skive IK (E) (3)
Stoholm IF
|
|||||||||||||||||||
18:40
Overlund GF (2)
Skive IK (E) (3)
|
|||||||||||||||||||
18:40
Stoholm IF
Sparkær IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-09 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
13:00
SUB 88
NUGF Viborg (2)
|
|||||||||||||||||||
13:40
NUGF Viborg (2)
BMK
|
|||||||||||||||||||
14:20
BMK
SUB 88
|
Fleksibel spilleform
Tilmeld dit hold til Indefodbold 2019/2020
Tilmeld dit hold til Futsal 2019/2020
Kunstgræsturnering for U11 og U12 rækker
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Der foretages ombrydning i denne række efter 1. turnerings halvdel!
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.