MENU

U12 Drenge (08) 8v8 1 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
790051
17-08 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Husum BK 1 Engdraget
790050 ma
19-08 2019
Kl. 22:00
BK Fix 1 BK Frem 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
790052 ma
19-08 2019
Kl. 22:00
Tårnby FF 1 Nørrebro United 1 Vestamager Idrætsanlæg
790049
24-08 2019
Kl. 13:00
B 1903 1 Brønshøj BK 1 B1903
790048
25-08 2019
Kl. 11:15
BK Union 1 Aakanden GF 1 Kunst, Grøndal Centret
790053 ma
26-08 2019
Kl. 22:00
Husum BK 1 Tårnby FF 1 Kunst, Husumparken
790056 ma
26-08 2019
Kl. 22:00
BK Frem 1 B 1903 1 Frem, Valby IP
790057 fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Nørrebro United 1 BK Fix 1 Kunst, Mimersparken
790055
31-08 2019
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 BK Union 1 Kunst, Tingbjerg IP
790054
01-09 2019
Kl. 10:00
Aakanden GF 1 BK Hellas 1 Gentofte Sportspark, kunst 2
790058 ma
02-09 2019
Kl. 22:00
Husum BK 1 Aakanden GF 1 Kunst, Husumparken
790062 ma
02-09 2019
Kl. 22:00
Tårnby FF 1 BK Fix 1 Vestamager Idrætsanlæg
790059
07-09 2019
Kl. 10:00
BK Union 1 BK Frem 1 Kunst, Genforeningspladsen
790061
07-09 2019
Kl. 11:15
BK Hellas 1 Brønshøj BK 1 Engdraget
790060
08-09 2019
Kl. 12:15
B 1903 1 Nørrebro United 1 B1903
790063 ma
09-09 2019
Kl. 17:15
Aakanden GF 1 Tårnby FF 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
790173 ma
09-09 2019
Kl. 22:00
BK Fix 1 B 1903 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
790174 ma
09-09 2019
Kl. 22:00
BK Frem 1 BK Hellas 1 Frem, Valby IP
790175 fr
13-09 2019
Kl. 18:30
Nørrebro United 1 BK Union 1 Kunst, Mimersparken
790172
14-09 2019
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 Husum BK 1 Kunst, Tingbjerg IP
790176 ma
16-09 2019
Kl. 22:00
Husum BK 1 BK Frem 1 Kunst, Husumparken
790180 ma
16-09 2019
Kl. 22:00
Tårnby FF 1 B 1903 1 Vestamager Idrætsanlæg
790179
21-09 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Nørrebro United 1 Engdraget
790177
21-09 2019
Kl. 10:45
BK Union 1 BK Fix 1 Kunst, Genforeningspladsen
790178
22-09 2019
Kl. 10:00
Aakanden GF 1 Brønshøj BK 1 Gentofte Sportspark, kunst 2
790183 ma
23-09 2019
Kl. 22:00
BK Fix 1 BK Hellas 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
790184 ma
23-09 2019
Kl. 22:00
BK Frem 1 Aakanden GF 1 Frem, Valby IP
790182
28-09 2019
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 Tårnby FF 1 Kunst, Tingbjerg IP
790185
28-09 2019
Kl. 11:15
Nørrebro United 1 Husum BK 1 Kunst, Mimersparken
790181
28-09 2019
Kl. 11:30
B 1903 1 BK Union 1 B1903
790186 ma
30-09 2019
Kl. 22:00
Husum BK 1 BK Fix 1 Kunst, Husumparken
790190 ma
30-09 2019
Kl. 22:00
Tårnby FF 1 BK Union 1 Vestamager Idrætsanlæg
790188
05-10 2019
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 BK Frem 1 Kunst, Tingbjerg IP
790189
05-10 2019
Kl. 11:15
BK Hellas 1 B 1903 1 Engdraget
790187
06-10 2019
Kl. 10:00
Aakanden GF 1 Nørrebro United 1 Gentofte Sportspark, kunst 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind