MENU

U12 Drenge (08) 8v8 3 Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
791100 on
14-08 2019
Kl. 18:00
BK Hellas 3 Fremad Valby 1 Engdraget
791102
17-08 2019
Kl. 10:00
Vanløse IF 2 Valby BK 2 Kunst, Vanløse I P
791104 ma
19-08 2019
Kl. 22:00
KB 7 Østerbro IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
791101
24-08 2019
Kl. 10:15
BK Vestia 2 Skovshoved IF 2 Kunst, Bavnehøj IA
791103
24-08 2019
Kl. 11:30
B 1903 4 BK Frem 3 B1903
791106 to
29-08 2019
Kl. 17:30
Fremad Valby 1 B 1903 4 Valby IP, tribunen
791108
31-08 2019
Kl. 10:00
Valby BK 2 BK Vestia 2 Valby IP, tribunen
791109
31-08 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 Vanløse IF 2 Fælledparken
791105
31-08 2019
Kl. 11:45
BK Frem 3 KB 7 Frem, Valby IP
791107
31-08 2019
Kl. 13:00
Skovshoved IF 2 BK Hellas 3 Skovshoved I P
791110 ma
02-09 2019
Kl. 18:00
BK Frem 3 Fremad Valby 1 Frem, Valby IP
791112 fr
06-09 2019
Kl. 17:00
BK Vestia 2 Østerbro IF 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
791111
07-09 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 3 Valby BK 2 Engdraget
791114
08-09 2019
Kl. 10:00
KB 7 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Kunst, KB, P. Bangs Vej
791113
08-09 2019
Kl. 15:15
B 1903 4 Skovshoved IF 2 B1903
791115 to
12-09 2019
Kl. 17:30
Fremad Valby 1 KB 7 Valby IP, tribunen
791118
14-09 2019
Kl. 10:00
Valby BK 2 B 1903 4 Kunst, Valby IP, tribunen
791119
14-09 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 BK Hellas 3 Fælledparken
791117
14-09 2019
Kl. 11:15
Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
BK Vestia 2 Kunst, Vanløse I P
791116
15-09 2019
Kl. 11:30
Skovshoved IF 2 BK Frem 3 Skovshoved I P
791121 on
18-09 2019
Kl. 18:00
BK Hellas 3 Vanløse IF 2 Engdraget
791122 to
19-09 2019
Kl. 17:30
Fremad Valby 1 Skovshoved IF 2 Valby IP, tribunen
791120 fr
20-09 2019
Kl. 18:00
BK Frem 3 Valby BK 2 Frem, Valby IP
791123
21-09 2019
Kl. 09:45
B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Østerbro IF 1 B1903
791124
21-09 2019
Kl. 10:00
KB 7 BK Vestia 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
791126
28-09 2019
Kl. 10:00
Skovshoved IF 2 KB 7 Skovshoved I P
791128
28-09 2019
Kl. 10:00
Valby BK 2 Fremad Valby 1 Kunst, Valby IP, tribunen
791125
28-09 2019
Kl. 10:30
BK Vestia 2 BK Hellas 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
791127
28-09 2019
Kl. 12:45
Vanløse IF 2 B 1903 4 Kunst, Vanløse I P
791129
29-09 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 BK Frem 3 Fælledparken
791130 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
BK Frem 3 Vanløse IF 2 Frem, Valby IP
791131 to
03-10 2019
Kl. 17:30
Fremad Valby 1 Østerbro IF 1 Valby IP, tribunen
791133 fr
04-10 2019
Kl. 17:15
B 1903 4 BK Vestia 2 B1903
791134 fr
04-10 2019
Kl. 17:30
KB 7 BK Hellas 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
791132
05-10 2019
Kl. 11:45
Skovshoved IF 2 Valby BK 2 Skovshoved I P
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind