MENU

U11 Drenge (09) 8v8 1 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
539921
24-08 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 FB 1 Fælledparken
538739
24-08 2019
Kl. 10:15
BK Vestia 1 HIK 2 Kunst, Bavnehøj IA
539922
25-08 2019
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 B 93 3 Kunst, Tingbjerg IP
538738
25-08 2019
Kl. 11:30
KB 3 AB Tårnby 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
539920
25-08 2019
Kl. 11:45
GVI 1 Bk. Skjold GVI. Nymosen
539923 fr
30-08 2019
Kl. 17:00
FB 1 Brønshøj BK 1 Kunst, Jens Jessens Vej
539924
31-08 2019
Kl. 11:00
AB Tårnby 1 Østerbro IF 1 Kunst, Tårnby Stadion
539925
31-08 2019
Kl. 11:00
HIK 2 KB 3 Kunst, HIK
539926
01-09 2019
Kl. 10:00
Bk. Skjold BK Vestia 1 Kunst, Lundehusparken
539927
01-09 2019
Kl. 11:30
B 93 3 GVI 1 Kunst, B93
539930 fr
06-09 2019
Kl. 17:00
BK Vestia 1 B 93 3 Kunst, Bavnehøj IA
539928 fr
06-09 2019
Kl. 17:30
FB 1 AB Tårnby 1 Kunst, Jens Jessens Vej
539929 fr
06-09 2019
Kl. 17:30
KB 3 Bk. Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
539931
07-09 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 HIK 2 Fælledparken
539932
08-09 2019
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 GVI 1 Kunst, Tingbjerg IP
539934
14-09 2019
Kl. 10:00
HIK 2 FB 1 Kunst, HIK
539935
14-09 2019
Kl. 10:00
GVI 1 BK Vestia 1 GVI. Nymosen
539937
14-09 2019
Kl. 13:00
B 93 3 KB 3 Kunst, B93
539936
15-09 2019
Kl. 10:00
Bk. Skjold Østerbro IF 1 Kunst, Lundehusparken
539933
15-09 2019
Kl. 15:30
AB Tårnby 1 Brønshøj BK 1 Kunst, Tårnby Stadion
539938
21-09 2019
Kl. 10:00
FB 1 Bk. Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
539940
21-09 2019
Kl. 10:00
AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
HIK 2 Kunst, Tårnby Stadion
539941
22-09 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 B 93 3 Fælledparken
539942
22-09 2019
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 BK Vestia 1 Kunst, Tingbjerg IP
539939
22-09 2019
Kl. 11:45
KB 3 GVI 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
539943
28-09 2019
Kl. 10:00
BK Vestia 1 KB 3 Kunst, Bavnehøj IA
539944
28-09 2019
Kl. 11:30
HIK 2 Brønshøj BK 1 Kunst, HIK
539947
28-09 2019
Kl. 14:30
B 93 3 FB 1 Kunst, B93
539945
29-09 2019
Kl. 10:00
GVI 1 Østerbro IF 1 GVI. Nymosen
539946
29-09 2019
Kl. 10:00
Bk. Skjold AB Tårnby 1 Kunst, Lundehusparken
539948 fr
04-10 2019
Kl. 17:00
FB 1 GVI 1 Kunst, Jens Jessens Vej
539950
05-10 2019
Kl. 09:30
HIK 2 Bk. Skjold Kunst, HIK
539951
05-10 2019
Kl. 10:00
Østerbro IF 1 BK Vestia 1 Fælledparken
539949
05-10 2019
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 B 93 3 Kunst, Tårnby Stadion
539952
06-10 2019
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 KB 3 Kunst, Tingbjerg IP
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind