MENU

U11 Drenge (09) 8v8 2 Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
791203
24-08 2019
Kl. 10:00
Valby BK 1 BK Hellas 1 Valby IP, tribunen
791199
24-08 2019
Kl. 11:15
Nørrebro United 1 Oversidder Kunst, Mimersparken
791200
24-08 2019
Kl. 12:00
Skovshoved IF 1 Ørestad IF 1 Skovshoved I P
791202
24-08 2019
Kl. 14:30
Husum BK 1 Bispebjerg BK 1 Kunst, Husumparken
791201
25-08 2019
Kl. 10:00
BK Union 1 KB 4 Kunst, Grøndal Centret
791205 ma
26-08 2019
Kl. 22:00
Oversidder Husum BK 1
791208
31-08 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 1 BK Union 1 Engdraget
791207
31-08 2019
Kl. 10:30
KB 4 Skovshoved IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
791206
31-08 2019
Kl. 15:00
Ørestad IF 1 Nørrebro United 1 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
791204
01-09 2019
Kl. 10:00
Bispebjerg BK 1 Valby BK 1 Lersøparken
791209 ma
02-09 2019
Kl. 22:00
Bispebjerg BK 1 Oversidder Lersøparken
791210
07-09 2019
Kl. 13:00
Nørrebro United 1 KB 4 Kunst, Mimersparken
791764
08-09 2019
Kl. 10:00
Husum BK 1 Ørestad IF 1 Kunst, Husumparken
791765
08-09 2019
Kl. 10:00
Valby BK 1 BK Union 1 Valby IP, tribunen
791211 ma
09-09 2019
Kl. 18:00
Skovshoved IF 1 BK Hellas 1 Skovshoved I P
791766 ma
09-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder Valby BK 1
791768
14-09 2019
Kl. 10:00
BK Union 1 Skovshoved IF 1 Kunst, Grøndal Centret
791769
14-09 2019
Kl. 10:00
KB 4 Husum BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
791770
14-09 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Nørrebro United 1 Engdraget
791767
14-09 2019
Kl. 15:00
Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
791773 ma
16-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder Ørestad IF 1
791772
21-09 2019
Kl. 10:00
Nørrebro United 1 BK Union 1 Kunst, Mimersparken
791775
21-09 2019
Kl. 11:15
Valby BK 1 Skovshoved IF 1 Valby IP, tribunen
791774
22-09 2019
Kl. 10:00
Husum BK 1 BK Hellas 1 Kunst, Husumparken
791771
22-09 2019
Kl. 11:00
Bispebjerg BK 1 KB 4 Lersøparken
791779 ma
23-09 2019
Kl. 22:00
KB 4 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
791780
28-09 2019
Kl. 10:00
BK Hellas 1 Bispebjerg BK 1 Engdraget
791778
28-09 2019
Kl. 10:00
BK Union 1 Husum BK 1 Kunst, Grøndal Centret
791776
28-09 2019
Kl. 10:00
Skovshoved IF 1 Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Skovshoved I P
791777
28-09 2019
Kl. 15:00
Ørestad IF 1 Valby BK 1 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
791782 ma
30-09 2019
Kl. 22:00
Oversidder BK Hellas 1
791785
05-10 2019
Kl. 10:00
Valby BK 1 Nørrebro United 1 Kunst, Valby IP, tribunen
791783
05-10 2019
Kl. 15:00
Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
KB 4 Kunst, Kalvebod Fælled Skole
791781
06-10 2019
Kl. 11:00
Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
BK Union 1 Lersøparken
791784
06-10 2019
Kl. 12:30
Husum BK 1 Skovshoved IF 1 Kunst, Husumparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind