MENU

U10 Drenge (10) 5v5 1 Efterår, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
509351 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Aakanden GF 1
509356 Kl. 10:00 B 93 2 FA 2000 1
509357 Kl. 10:00 B 1903 1 Kastrup BK 1
509358 Kl. 10:00 B 93 1 Fremad Valby 1
509359 Kl. 10:20 FA 2000 1 AB Tårnby 1
509361 Kl. 10:20 Aakanden GF 1 B 93 2
509362 Kl. 10:20 B 93 1 B 1903 1
509363 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 Kastrup BK 1
509364 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 B 93 2
509365 Kl. 10:40 Aakanden GF 1 FA 2000 1
509366 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 B 1903 1
510715 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 B 93 1
510716 Kl. 11:00 B 1903 1 AB Tårnby 1
510717 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 Aakanden GF 1
510718 Kl. 11:00 FA 2000 1 B 93 1
510719 Kl. 11:00 B 93 2 Fremad Valby 1
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
510720 Kl. 10:00 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Sundby BK 1 Bane 1
510721 Kl. 10:00 B93 Xtra KB 2 Bane 1
510722 Kl. 10:00 HIK 1 Vanløse IF 2
510723 Kl. 10:00 KB 1 Amager FF 1
510724 Kl. 10:20 KB 2 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Bane 1
510725 Kl. 10:20 Sundby BK 1 B93 Xtra
510726 Kl. 10:20 KB 1 HIK 1
510727 Kl. 10:20 Amager FF 1 Vanløse IF 2
510728 Kl. 10:40 Dragør BK 1 B93 Xtra
510729 Kl. 10:40 Sundby BK 1 KB 2
510732 Kl. 10:40 Amager FF 1 HIK 1
510733 Kl. 10:40 Vanløse IF 2 KB 1
510734 Kl. 11:00 HIK 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Bane 1
510735 Kl. 11:00 Vanløse IF 2 Sundby BK 1
510736 Kl. 11:00 KB 2 KB 1
510737 Kl. 11:00 B93 Xtra Amager FF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
510820 Kl. 11:45 FA 2000 1 Fremad Valby 1
510821 Kl. 11:45 Vanløse IF 2 Sundby BK 1
510822 Kl. 11:45 B 93 2 Kastrup BK 1
510823 Kl. 11:45 Dragør BK 1 KB 1
510824 Kl. 12:05 Sundby BK 1 FA 2000 1
510825 Kl. 12:05 Fremad Valby 1 Vanløse IF 2
510826 Kl. 12:05 B 93 2 Dragør BK 1
510827 Kl. 12:05 Kastrup BK 1 KB 1
510828 Kl. 12:25 FA 2000 1 Vanløse IF 2
510829 Kl. 12:25 Fremad Valby 1 Sundby BK 1
510830 Kl. 12:25 KB 1 B 93 2
510831 Kl. 12:25 Kastrup BK 1 Dragør BK 1
510832 Kl. 12:45 KB 1 FA 2000 1
510833 Kl. 12:45 Dragør BK 1 Fremad Valby 1
510834 Kl. 12:45 Sundby BK 1 B 93 2
510835 Kl. 12:45 Vanløse IF 2 Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
510738 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 B 1903 1
510739 Kl. 11:15 HIK 1 B93 Xtra
510740 Kl. 11:15 Aakanden GF 1 B 93 1
510741 Kl. 11:15 Amager FF 1 KB 2
510742 Kl. 11:35 B93 Xtra AB Tårnby 1 Bane 1
510743 Kl. 11:35 B 1903 1 HIK 1
510744 Kl. 11:35 KB 2 Aakanden GF 1
510745 Kl. 11:35 Amager FF 1 B 93 1
510746 Kl. 11:55 AB Tårnby 1 HIK 1
510747 Kl. 11:55 B 1903 1 B93 Xtra
510748 Kl. 11:55 Aakanden GF 1 Amager FF 1
510749 Kl. 11:55 B 93 1 KB 2
510816 Kl. 12:15 B 93 1 AB Tårnby 1
510817 Kl. 12:15 KB 2 B 1903 1
510818 Kl. 12:15 B93 Xtra Aakanden GF 1 Bane 1
510819 Kl. 12:15 HIK 1 Amager FF 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
510852 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Fremad Valby 1
510853 Kl. 10:00 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
KB 1 Bane 1
510854 Kl. 10:00 FA 2000 1 B 1903 1
510855 Kl. 10:00 Amager FF 1 Dragør BK 1
510856 Kl. 10:20 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
AB Tårnby 1 Bane 1
510857 Kl. 10:20 KB 1 Fremad Valby 1
510858 Kl. 10:20 Dragør BK 1 FA 2000 1
510859 Kl. 10:20 B 1903 1 Amager FF 1
510860 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 KB 1
510861 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
510862 Kl. 10:40 FA 2000 1 Amager FF 1
510863 Kl. 10:40 B 1903 1 Dragør BK 1
510864 Kl. 11:00 Amager FF 1 AB Tårnby 1
510865 Kl. 11:00 Fremad Valby 1 FA 2000 1
510866 Kl. 11:00 Dragør BK 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
510867 Kl. 11:00 KB 1 B 1903 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Bane 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
510836 Kl. 12:00 Aakanden GF 1 Kastrup BK 1 Bane 1
510837 Kl. 12:00 B93 Xtra Vanløse IF 2 Bane 1
510838 Kl. 12:00 B 93 2 B 93 1 Bane 1
510839 Kl. 12:00 Sundby BK 1 HIK 1 Bane 1
510840 Kl. 12:20 B93 Xtra Aakanden GF 1 Bane 1
510841 Kl. 12:20 Vanløse IF 2 Kastrup BK 1 Bane 1
510842 Kl. 12:20 Sundby BK 1 B 93 2 Bane 1
510843 Kl. 12:20 B 93 1 HIK 1 Bane 1
510844 Kl. 12:40 Aakanden GF 1 Vanløse IF 2 Bane 1
510845 Kl. 12:40 Kastrup BK 1 B93 Xtra Bane 1
510846 Kl. 12:40 HIK 1 B 93 2 Bane 1
510847 Kl. 12:40 B 93 1 Sundby BK 1 Bane 1
510848 Kl. 13:00 HIK 1 Aakanden GF 1 Bane 1
510849 Kl. 13:00 Kastrup BK 1 Sundby BK 1 Bane 1
510850 Kl. 13:00 B 93 2 B93 Xtra Bane 1
510851 Kl. 13:00 Vanløse IF 2 B 93 1 Bane 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
511363 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1
511364 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Amager FF 1
511365 Kl. 10:00 B 93 2 B 1903 1
511366 Kl. 10:00 KB 2 Vanløse IF 2
511368 Kl. 10:20 Sundby BK 1 AB Tårnby 1
511369 Kl. 10:20 Amager FF 1 Kastrup BK 1
511370 Kl. 10:20 KB 2 B 93 2
511371 Kl. 10:20 Vanløse IF 2 B 1903 1
511372 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 Amager FF 1
511373 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 Sundby BK 1
511376 Kl. 10:40 B 93 2 Vanløse IF 2
511377 Kl. 10:40 B 1903 1 KB 2
511378 Kl. 11:00 Vanløse IF 2 AB Tårnby 1
511380 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 KB 2
511381 Kl. 11:00 B 1903 1 Sundby BK 1
511382 Kl. 11:00 Amager FF 1 B 93 2
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
510868 Kl. 14:00 FA 2000 1 B 93 1
510869 Kl. 14:00 B93 Xtra KB 1 Bane 1
510870 Kl. 14:00 Aakanden GF 1 Fremad Valby 1
510871 Kl. 14:00 Dragør BK 1 HIK 1
510872 Kl. 14:20 B93 Xtra FA 2000 1 Bane 1
510873 Kl. 14:20 KB 1 B 93 1
510874 Kl. 14:20 Dragør BK 1 Aakanden GF 1
510875 Kl. 14:20 HIK 1 Fremad Valby 1
511355 Kl. 14:40 FA 2000 1 KB 1
511356 Kl. 14:40 B 93 1 B93 Xtra
511357 Kl. 14:40 Aakanden GF 1 HIK 1
511358 Kl. 14:40 Fremad Valby 1 Dragør BK 1
511359 Kl. 15:00 HIK 1 FA 2000 1
511360 Kl. 15:00 B 93 1 Dragør BK 1
511361 Kl. 15:00 Fremad Valby 1 B93 Xtra
511362 Kl. 15:00 KB 1 Aakanden GF 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
511383 Kl. 10:00 B 93 2 Fremad Valby 1
511384 Kl. 10:00 B93 Xtra Amager FF 1 Bane 1
511385 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 B 1903 1
511386 Kl. 10:00 Sundby BK 1 KB 1
511387 Kl. 10:20 B93 Xtra B 93 2 Bane 1
511388 Kl. 10:20 Amager FF 1 Fremad Valby 1
511389 Kl. 10:20 Sundby BK 1 Aakanden GF 1
511390 Kl. 10:20 KB 1 B 1903 1
511391 Kl. 10:40 B 93 2 Amager FF 1
511392 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 B93 Xtra
511398 Kl. 10:40 Aakanden GF 1 KB 1
511399 Kl. 10:40 B 1903 1 Sundby BK 1
511400 Kl. 11:00 KB 1 B 93 2
511401 Kl. 11:00 Fremad Valby 1 Sundby BK 1
511402 Kl. 11:00 B 1903 1 B93 Xtra
511403 Kl. 11:00 Amager FF 1 Aakanden GF 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
511404 Kl. 14:00 AB Tårnby 1 B 93 1
511405 Kl. 14:00 Dragør BK 1 Vanløse IF 2
511406 Kl. 14:00 FA 2000 1 Kastrup BK 1
511407 Kl. 14:00 HIK 1 KB 2
511408 Kl. 14:20 Dragør BK 1 AB Tårnby 1
511409 Kl. 14:20 Vanløse IF 2 B 93 1
511476 Kl. 14:20 KB 2 FA 2000 1
511477 Kl. 14:20 Kastrup BK 1 HIK 1
511478 Kl. 14:40 AB Tårnby 1 Vanløse IF 2
511479 Kl. 14:40 B 93 1 Dragør BK 1
511670 Kl. 14:40 FA 2000 1 HIK 1
511671 Kl. 14:40 KB 2 Kastrup BK 1
511672 Kl. 15:00 HIK 1 AB Tårnby 1
511673 Kl. 15:00 B 93 1 KB 2
511740 Kl. 15:00 Kastrup BK 1 Dragør BK 1
511741 Kl. 15:00 Vanløse IF 2 FA 2000 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind