MENU

U10 Drenge (10) 5v5 1 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
511742 Kl. 12:00 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Hvidovre IF 1 Bane 1
511743 Kl. 12:00 B 93 3 BK Fix 1
511744 Kl. 12:00 BK Skjold 1 GVI 1
511745 Kl. 12:00 Vanløse IF 1 Aakanden GF 2
511746 Kl. 12:20 KB 4 KB 3
511747 Kl. 12:20 BK Hellas 1 HIK 2
511748 Kl. 12:20 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
BK Fix 1 Bane 1
511749 Kl. 12:20 B 93 3 Hvidovre IF 1
511750 Kl. 12:40 GVI 1 Vanløse IF 1
511751 Kl. 12:40 Aakanden GF 2 BK Skjold 1
511752 Kl. 12:40 BK Hellas 1 KB 3
511753 Kl. 12:40 KB 4 HIK 2
511754 Kl. 13:00 GVI 1 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
511755 Kl. 13:00 Hvidovre IF 1 BK Skjold 1
511756 Kl. 13:00 BK Fix 1 Vanløse IF 1
511757 Kl. 13:00 Aakanden GF 2 B 93 3
511758 Kl. 13:20 KB 3 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
511759 Kl. 13:20 Hvidovre IF 1 KB 4
511760 Kl. 13:20 BK Fix 1 BK Hellas 1
511761 Kl. 13:20 HIK 2 B 93 3
511762 Kl. 13:40 KB 3 GVI 1
511763 Kl. 13:40 BK Skjold 1 KB 4
511764 Kl. 13:40 Vanløse IF 1 BK Hellas 1
511765 Kl. 13:40 HIK 2 Aakanden GF 2
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
511766 Kl. 13:30 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
511767 Kl. 13:30 Hvidovre IF 1 Aakanden GF 2
511768 Kl. 13:30 BK Fix 1 KB 4
511769 Kl. 13:30 B 93 3 BK Hellas 1
511770 Kl. 13:50 GVI 1 HIK 2
511771 Kl. 13:50 BK Skjold 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
511772 Kl. 13:50 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Aakanden GF 2 Bane 1
511773 Kl. 13:50 Hvidovre IF 1 Vanløse IF 1
511774 Kl. 14:10 BK Skjold 1 HIK 2
511775 Kl. 14:10 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
BK Fix 1 Bane 1
511776 Kl. 14:10 KB 4 B 93 3
511777 Kl. 14:10 BK Hellas 1 GVI 1
511778 Kl. 14:30 Vanløse IF 1 KB 4
511779 Kl. 14:30 BK Fix 1 Hvidovre IF 1
511780 Kl. 14:30 B 93 3 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
511781 Kl. 14:30 Aakanden GF 2 BK Hellas 1
511782 Kl. 14:50 Vanløse IF 1 BK Skjold 1
511783 Kl. 14:50 GVI 1 Hvidovre IF 1
511784 Kl. 14:50 HIK 2 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
511785 Kl. 14:50 Aakanden GF 2 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
511786 Kl. 15:10 BK Hellas 1 BK Skjold 1
511787 Kl. 15:10 KB 4 GVI 1
511788 Kl. 15:10 HIK 2 BK Fix 1
511789 Kl. 15:10 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
B 93 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Bane 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
511790 Kl. 10:00 KB 4 Jægersborg BK 1 Bane 1
511791 Kl. 10:00 KB 3 HIK 2 Bane 1
511792 Kl. 10:00 BK Fix 1 BK Skjold 1 Bane 1
511793 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 B 93 3 Bane 1
511794 Kl. 10:20 GVI 1 Aakanden GF 2 Bane 1
511795 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 BK Hellas 1 Bane 1
511889 Kl. 10:20 BK Skjold 1 Jægersborg BK 1 Bane 1
511890 Kl. 10:20 Vanløse IF 1 KB 3 Bane 1
511891 Kl. 10:40 Aakanden GF 2 BK Fix 1 Bane 1
511892 Kl. 10:40 HIK 2 Hvidovre IF 1 Bane 1
511893 Kl. 10:40 B 93 3 GVI 1 Bane 1
511894 Kl. 10:40 BK Hellas 1 KB 4 Bane 1
511895 Kl. 11:00 Jægersborg BK 1 BK Fix 1 Bane 1
511896 Kl. 11:00 HIK 2 Vanløse IF 1 Bane 1
511897 Kl. 11:00 B 93 3 BK Skjold 1 Bane 1
511898 Kl. 11:00 KB 4 KB 3 Bane 1
511899 Kl. 11:20 Jægersborg BK 1 BK Hellas 1 Bane 1
511900 Kl. 11:20 GVI 1 Vanløse IF 1 Bane 1
511901 Kl. 11:20 BK Skjold 1 Aakanden GF 2 Bane 1
511902 Kl. 11:20 KB 3 Hvidovre IF 1 Bane 1
511903 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 B 93 3 Bane 1
511904 Kl. 11:40 BK Fix 1 GVI 1 Bane 1
518139 Kl. 11:40 Aakanden GF 2 KB 4 Bane 1
518140 Kl. 11:40 BK Hellas 1 HIK 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
518141 Kl. 10:00 GVI 1 KB 3
518142 Kl. 10:00 KB 4 BK Skjold 1
518143 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 BK Hellas 1
518144 Kl. 10:00 Aakanden GF 2 HIK 2
518145 Kl. 10:20 KB 3 Jægersborg BK 1
518146 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 KB 4
518147 Kl. 10:20 BK Hellas 1 BK Fix 1
518148 Kl. 10:20 HIK 2 B 93 3
518149 Kl. 10:40 Jægersborg BK 1 GVI 1
518150 Kl. 10:40 BK Skjold 1 Hvidovre IF 1
518151 Kl. 10:40 BK Fix 1 Vanløse IF 1
518152 Kl. 10:40 B 93 3 Aakanden GF 2
518153 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 BK Skjold 1
518154 Kl. 11:00 GVI 1 Aakanden GF 2
518155 Kl. 11:00 KB 3 BK Hellas 1
518156 Kl. 11:00 KB 4 HIK 2
518157 Kl. 11:20 HIK 2 Jægersborg BK 1
518158 Kl. 11:20 BK Fix 1 KB 4
518159 Kl. 11:20 BK Hellas 1 B 93 3
518160 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 KB 3
518161 Kl. 11:40 Jægersborg BK 1 Hvidovre IF 1
518162 Kl. 11:40 B 93 3 BK Fix 1
518163 Kl. 11:40 BK Skjold 1 GVI 1
518164 Kl. 11:40 Aakanden GF 2 Vanløse IF 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
518165 Kl. 10:00 BK Hellas 1 BK Skjold 1
518167 Kl. 10:00 GVI 1 KB 4
518168 Kl. 10:00 HIK 2 BK Fix 1
518169 Kl. 10:00 KB 3 B 93 3
518170 Kl. 10:20 Vanløse IF 1 HIK 2
518171 Kl. 10:20 GVI 1 Hvidovre IF 1
518172 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 BK Skjold 1
518173 Kl. 10:20 KB 3 Aakanden GF 2
518174 Kl. 10:40 Vanløse IF 1 KB 4
518175 Kl. 10:40 BK Fix 1 Hvidovre IF 1
518176 Kl. 10:40 B 93 3 Jægersborg BK 1
518177 Kl. 10:40 Aakanden GF 2 BK Hellas 1
518178 Kl. 11:00 BK Skjold 1 HIK 2
518179 Kl. 11:00 BK Fix 1 KB 3
518180 Kl. 11:00 KB 4 B 93 3
518181 Kl. 11:00 BK Hellas 1 GVI 1
518182 Kl. 11:20 HIK 2 GVI 1
518183 Kl. 11:20 BK Skjold 1 KB 3
518184 Kl. 11:20 Jægersborg BK 1 Aakanden GF 2
518185 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 Vanløse IF 1
532348 Kl. 11:40 B 93 3 Vanløse IF 1
532349 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 BK Hellas 1
532350 Kl. 11:40 Aakanden GF 2 BK Fix 1
532351 Kl. 11:40 KB 4 Jægersborg BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind