MENU

U10 Drenge (10) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
514819 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Skovshoved IF 1
514820 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 CIK 1
514821 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Tårnby FF 1
514822 Kl. 10:00 Valby BK 1 Østerbro IF 1
514823 Kl. 10:20 BK Frem 1 BK Vestia 1
514824 Kl. 10:20 FB 1 BK Stefan 1
514825 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 CIK 1
514826 Kl. 10:20 Fremad Amager 1 Skovshoved IF 1
514827 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 Valby BK 1
514828 Kl. 10:40 Østerbro IF 1 Brønshøj BK 1
514995 Kl. 10:40 FB 1 BK Vestia 1
514996 Kl. 10:40 BK Frem 1 BK Stefan 1
514997 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 Ørestad IF 1
514998 Kl. 11:00 Skovshoved IF 1 Brønshøj BK 1
514999 Kl. 11:00 CIK 1 Valby BK 1
515000 Kl. 11:00 Østerbro IF 1 Fremad Amager 1
515001 Kl. 11:20 BK Vestia 1 Ørestad IF 1
515002 Kl. 11:20 Skovshoved IF 1 BK Frem 1
515003 Kl. 11:20 CIK 1 FB 1
515004 Kl. 11:20 BK Stefan 1 Fremad Amager 1
515005 Kl. 11:40 BK Vestia 1 Tårnby FF 1
515006 Kl. 11:40 Brønshøj BK 1 BK Frem 1
515007 Kl. 11:40 Valby BK 1 FB 1
515008 Kl. 11:40 BK Stefan 1 Østerbro IF 1
lørdag den. 31-08 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
515009 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Valby BK 1
515010 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 Østerbro IF 1
515011 Kl. 10:00 CIK 1 BK Frem 1
515012 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 FB 1
515013 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 BK Stefan 1
515014 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 BK Vestia 1
515015 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 Østerbro IF 1
515016 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 Valby BK 1
515017 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 BK Stefan 1
515018 Kl. 10:40 BK Vestia 1 CIK 1
515019 Kl. 10:40 BK Frem 1 Fremad Amager 1
515020 Kl. 10:40 FB 1 Tårnby FF 1
515021 Kl. 11:00 Valby BK 1 BK Frem 1
515022 Kl. 11:00 CIK 1 Skovshoved IF 1
515023 Kl. 11:00 Fremad Amager 1 Ørestad IF 1
515024 Kl. 11:00 Østerbro IF 1 FB 1
515025 Kl. 11:20 Valby BK 1 Brønshøj BK 1
515026 Kl. 11:20 Tårnby FF 1 Skovshoved IF 1
515027 Kl. 11:20 BK Stefan 1 Ørestad IF 1
515028 Kl. 11:20 Østerbro IF 1 BK Vestia 1
515029 Kl. 11:40 FB 1 Brønshøj BK 1
515030 Kl. 11:40 BK Frem 1 Tårnby FF 1
515031 Kl. 11:40 BK Stefan 1 CIK 1
515032 Kl. 11:40 BK Vestia 1 Fremad Amager 1
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
515033 Kl. 14:00 BK Frem 1 Ørestad IF 1
515034 Kl. 14:00 BK Vestia 1 BK Stefan 1
515035 Kl. 14:00 CIK 1 Brønshøj BK 1
515036 Kl. 14:00 Valby BK 1 Fremad Amager 1
515037 Kl. 14:20 Tårnby FF 1 Østerbro IF 1
515038 Kl. 14:20 Skovshoved IF 1 FB 1
515039 Kl. 14:20 Brønshøj BK 1 Ørestad IF 1
515040 Kl. 14:20 Valby BK 1 BK Vestia 1
515041 Kl. 14:40 Østerbro IF 1 CIK 1
515042 Kl. 14:40 BK Stefan 1 Skovshoved IF 1
515043 Kl. 14:40 Fremad Amager 1 Tårnby FF 1
515044 Kl. 14:40 FB 1 BK Frem 1
515048 Kl. 15:00 Ørestad IF 1 CIK 1
515049 Kl. 15:00 BK Stefan 1 Valby BK 1
515050 Kl. 15:00 Fremad Amager 1 Brønshøj BK 1
515051 Kl. 15:00 BK Frem 1 BK Vestia 1
515052 Kl. 15:20 Ørestad IF 1 FB 1
515053 Kl. 15:20 Tårnby FF 1 Valby BK 1
515054 Kl. 15:20 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 1
515055 Kl. 15:20 BK Vestia 1 Skovshoved IF 1
515056 Kl. 15:40 Skovshoved IF 1 Fremad Amager 1
515057 Kl. 15:40 CIK 1 Tårnby FF 1
515058 Kl. 15:40 Østerbro IF 1 BK Frem 1
515125 Kl. 15:40 FB 1 BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
515126 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
515127 Kl. 10:00 BK Frem 1 Brønshøj BK 1
515128 Kl. 10:00 Valby BK 1 FB 1
515129 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 BK Stefan 1
515130 Kl. 10:20 BK Vestia 1 Ørestad IF 1
515131 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 BK Frem 1
515132 Kl. 10:20 FB 1 CIK 1
515133 Kl. 10:20 BK Stefan 1 Fremad Amager 1
515134 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 Tårnby FF 1
515135 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 Skovshoved IF 1
515136 Kl. 10:40 CIK 1 Valby BK 1
515137 Kl. 10:40 Fremad Amager 1 Østerbro IF 1
515138 Kl. 11:00 Valby BK 1 Brønshøj BK 1
515139 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 Østerbro IF 1
515140 Kl. 11:00 BK Vestia 1 FB 1
515141 Kl. 11:00 BK Frem 1 BK Stefan 1
515142 Kl. 11:20 BK Stefan 1 Ørestad IF 1
515143 Kl. 11:20 CIK 1 BK Frem 1
515144 Kl. 11:20 FB 1 Fremad Amager 1
515145 Kl. 11:20 Skovshoved IF 1 BK Vestia 1
515146 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 Skovshoved IF 1
515147 Kl. 11:40 Fremad Amager 1 CIK 1
515148 Kl. 11:40 Brønshøj BK 1 Tårnby FF 1
515149 Kl. 11:40 Østerbro IF 1 Valby BK 1
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
515150 Kl. 10:00 FB 1 Brønshøj BK 1
515151 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 BK Frem 1
515152 Kl. 10:00 BK Stefan 1 CIK 1
515153 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Fremad Amager 1
515154 Kl. 10:20 Valby BK 1 BK Stefan 1
515155 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Skovshoved IF 1
515156 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 Brønshøj BK 1
515157 Kl. 10:20 BK Vestia 1 Østerbro IF 1
515158 Kl. 10:40 Valby BK 1 BK Frem 1
515159 Kl. 10:40 CIK 1 Skovshoved IF 1
515160 Kl. 10:40 Fremad Amager 1 Ørestad IF 1
515161 Kl. 10:40 Østerbro IF 1 FB 1
515162 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 BK Stefan 1
515163 Kl. 11:00 CIK 1 BK Vestia 1
515164 Kl. 11:00 BK Frem 1 Fremad Amager 1
515165 Kl. 11:00 FB 1 Tårnby FF 1
515166 Kl. 11:20 BK Stefan 1 Tårnby FF 1
515167 Kl. 11:20 Brønshøj BK 1 BK Vestia 1
515168 Kl. 11:20 Ørestad IF 1 Østerbro IF 1
515169 Kl. 11:20 Skovshoved IF 1 Valby BK 1
515170 Kl. 11:40 Fremad Amager 1 Valby BK 1
515171 Kl. 11:40 Skovshoved IF 1 FB 1
515266 Kl. 11:40 Østerbro IF 1 CIK 1
515267 Kl. 11:40 BK Frem 1 Ørestad IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind