MENU

U10 Drenge (10) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
514029 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 Sundby BK 3
514030 Kl. 10:00 Husum BK 1 Ørestad IF 2
514031 Kl. 10:00 BK Union 1 Kastrup BK 3
514032 Kl. 10:00 BK Stefan 2 KFUM 1
514033 Kl. 10:20 Østerbro IF 2 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 1
514034 Kl. 10:20 B 1903 3 GVI 3
514035 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 Ørestad IF 2
514036 Kl. 10:20 Husum BK 1 Sundby BK 3
514037 Kl. 10:40 Kastrup BK 3 BK Stefan 2
514038 Kl. 10:40 KFUM 1 BK Union 1
514039 Kl. 10:40 B 1903 3 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 1
514040 Kl. 10:40 Østerbro IF 2 GVI 3
514041 Kl. 11:00 Kastrup BK 3 Fremad Valby 3
514042 Kl. 11:00 Sundby BK 3 BK Union 1
514043 Kl. 11:00 Ørestad IF 2 BK Stefan 2
514044 Kl. 11:00 KFUM 1 Husum BK 1
514045 Kl. 11:20 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Fremad Valby 3 Bane 1
514046 Kl. 11:20 Sundby BK 3 Østerbro IF 2
514047 Kl. 11:20 Ørestad IF 2 B 1903 3
514048 Kl. 11:20 GVI 3 Husum BK 1
514049 Kl. 11:40 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Kastrup BK 3 Bane 1
514116 Kl. 11:40 BK Union 1 Østerbro IF 2
514117 Kl. 11:40 BK Stefan 2 B 1903 3
514118 Kl. 11:40 GVI 3 KFUM 1
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
514119 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 BK Stefan 2
514120 Kl. 10:00 Sundby BK 3 KFUM 1
514121 Kl. 10:00 Ørestad IF 2 Østerbro IF 2
514122 Kl. 10:00 Husum BK 1 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
514123 Kl. 10:20 Kastrup BK 3 GVI 3
514124 Kl. 10:20 BK Union 1 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 1
514125 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 KFUM 1
514126 Kl. 10:20 Sundby BK 3 BK Stefan 2
514127 Kl. 10:40 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
GVI 3 Bane 1
514128 Kl. 10:40 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Ørestad IF 2 Bane 1
514129 Kl. 10:40 Østerbro IF 2 Husum BK 1
514130 Kl. 10:40 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Kastrup BK 3 Bane 1
514131 Kl. 11:00 BK Stefan 2 Østerbro IF 2
514132 Kl. 11:00 Ørestad IF 2 Sundby BK 3
514133 Kl. 11:00 Husum BK 1 Fremad Valby 3
514134 Kl. 11:00 KFUM 1 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
514135 Kl. 11:20 BK Stefan 2 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
514136 Kl. 11:20 Kastrup BK 3 Sundby BK 3
514137 Kl. 11:20 GVI 3 Fremad Valby 3
514138 Kl. 11:20 KFUM 1 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 1
514139 Kl. 11:40 B 1903 3 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
514140 Kl. 11:40 Østerbro IF 2 Kastrup BK 3
514141 Kl. 11:40 GVI 3 Ørestad IF 2
514142 Kl. 11:40 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Husum BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Emdrupparken Bane 1 Nøkkerosevej 23 2400 København NV
514143 Kl. 14:00 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Fremad Valby 3 Bane 1
514144 Kl. 14:00 Jægersborg BK 2 GVI 3
514145 Kl. 14:00 Ørestad IF 2 BK Union 1
514146 Kl. 14:00 BK Stefan 2 Husum BK 1
514147 Kl. 14:20 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
KFUM 1 Bane 1
514148 Kl. 14:20 Sundby BK 3 B 1903 3
514149 Kl. 14:20 BK Union 1 Fremad Valby 3
514150 Kl. 14:20 BK Stefan 2 Jægersborg BK 2
514151 Kl. 14:40 KFUM 1 Ørestad IF 2
514152 Kl. 14:40 GVI 3 Sundby BK 3
514175 Kl. 14:40 Husum BK 1 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
Bane 1
514176 Kl. 14:40 B 1903 3 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
514177 Kl. 15:00 Fremad Valby 3 Ørestad IF 2
514178 Kl. 15:00 GVI 3 BK Stefan 2
514179 Kl. 15:00 Husum BK 1 BK Union 1
514180 Kl. 15:00 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Jægersborg BK 2 Bane 1
514181 Kl. 15:20 Fremad Valby 3 B 1903 3
514248 Kl. 15:20 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
BK Stefan 2 Bane 1
514249 Kl. 15:20 BK Union 1 KFUM 1
514250 Kl. 15:20 Jægersborg BK 2 Sundby BK 3
514251 Kl. 15:40 Sundby BK 3 Husum BK 1
514252 Kl. 15:40 Ørestad IF 2 Kastrup BK 3
!
NB: Kastrup BK 3 er taberdømt
Bane 1
514253 Kl. 15:40 KFUM 1 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
514254 Kl. 15:40 B 1903 3 GVI 3
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
514255 Kl. 12:00 Kastrup BK 3 Jægersborg BK 2
514256 Kl. 12:00 Østerbro IF 2 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
514257 Kl. 12:00 BK Stefan 2 B 1903 3
514258 Kl. 12:00 KFUM 1 GVI 3
514259 Kl. 12:20 Jægersborg BK 2 Fremad Valby 3
514272 Kl. 12:20 Sundby BK 3 Østerbro IF 2
514273 Kl. 12:20 B 1903 3 Ørestad IF 2
514274 Kl. 12:20 GVI 3 Husum BK 1
514275 Kl. 12:40 Fremad Valby 3 Kastrup BK 3
514276 Kl. 12:40 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Sundby BK 3 Bane 1
514277 Kl. 12:40 Ørestad IF 2 BK Stefan 2
514278 Kl. 12:40 Husum BK 1 KFUM 1
514279 Kl. 13:00 BK Stefan 2 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Bane 1
514280 Kl. 13:00 Kastrup BK 3 KFUM 1
514281 Kl. 13:00 Jægersborg BK 2 B 1903 3
514282 Kl. 13:00 Østerbro IF 2 GVI 3
514283 Kl. 13:20 GVI 3 Fremad Valby 3
514284 Kl. 13:20 Ørestad IF 2 Østerbro IF 2
514285 Kl. 13:20 B 1903 3 Husum BK 1
514286 Kl. 13:20 Sundby BK 3 Jægersborg BK 2
514287 Kl. 13:40 Fremad Valby 3 Sundby BK 3
514288 Kl. 13:40 Husum BK 1 Ørestad IF 2
514289 Kl. 13:40 BK Union 1
!
NB: BK Union 1 er taberdømt
Kastrup BK 3 Bane 1
514290 Kl. 13:40 KFUM 1 BK Stefan 2
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
514291 Kl. 10:00 B 1903 3 BK Union 1
514292 Kl. 10:00 Kastrup BK 3 Østerbro IF 2
514293 Kl. 10:00 GVI 3 Ørestad IF 2
514294 Kl. 10:00 Jægersborg BK 2 Husum BK 1
514295 Kl. 10:20 BK Stefan 2 GVI 3
514296 Kl. 10:20 Kastrup BK 3 Sundby BK 3
514297 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 BK Union 1
514298 Kl. 10:20 Jægersborg BK 2 KFUM 1
514299 Kl. 10:40 BK Stefan 2 Østerbro IF 2
514300 Kl. 10:40 Ørestad IF 2 Sundby BK 3
514301 Kl. 10:40 Husum BK 1 Fremad Valby 3
514302 Kl. 10:40 KFUM 1 B 1903 3
514303 Kl. 11:00 BK Union 1 GVI 3
514304 Kl. 11:00 Ørestad IF 2 Jægersborg BK 2
514305 Kl. 11:00 Østerbro IF 2 Husum BK 1
514306 Kl. 11:00 B 1903 3 Kastrup BK 3
514307 Kl. 11:20 GVI 3 Kastrup BK 3
514308 Kl. 11:20 BK Union 1 Jægersborg BK 2
514309 Kl. 11:20 Fremad Valby 3 KFUM 1
514310 Kl. 11:20 Sundby BK 3 BK Stefan 2
514311 Kl. 11:40 Husum BK 1 BK Stefan 2
514312 Kl. 11:40 Sundby BK 3 B 1903 3
514313 Kl. 11:40 KFUM 1 Ørestad IF 2
514380 Kl. 11:40 Østerbro IF 2 Fremad Valby 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind