MENU

U9 Drenge (11) 5v5 1 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 24-08 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
863712 Kl. 12:00 HIK 1 B 1908 1
863713 Kl. 12:00 B 1903 1 KB 1
863714 Kl. 12:00 Kastrup BK 1 Sundby BK 1
863715 Kl. 12:00 Østerbro IF 1 KB 2
863716 Kl. 12:20 B 93 1 KB 3
863717 Kl. 12:20 Skovshoved IF 1 Oversidder
863718 Kl. 12:20 HIK 1 KB 1
863719 Kl. 12:20 B 1903 1 B 1908 1
863720 Kl. 12:40 Sundby BK 1 Østerbro IF 1
863721 Kl. 12:40 KB 2 Kastrup BK 1
863722 Kl. 12:40 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
KB 3 Bane 1
863723 Kl. 12:40 B 93 1 Oversidder
863724 Kl. 13:00 Sundby BK 1 HIK 1
863725 Kl. 13:00 B 1908 1 Kastrup BK 1
863726 Kl. 13:00 KB 1 Østerbro IF 1
863727 Kl. 13:00 KB 2 B 1903 1
863728 Kl. 13:20 KB 3 HIK 1
863729 Kl. 13:20 B 1908 1 B 93 1
863730 Kl. 13:20 KB 1 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
Bane 1
863731 Kl. 13:20 Oversidder B 1903 1
863732 Kl. 13:40 KB 3 Sundby BK 1
863733 Kl. 13:40 Kastrup BK 1 B 93 1
863734 Kl. 13:40 Østerbro IF 1 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
Bane 1
863735 Kl. 13:40 Oversidder KB 2
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
863736 Kl. 14:00 HIK 1 Østerbro IF 1
863737 Kl. 14:00 B 1908 1 KB 2
863738 Kl. 14:00 KB 1 B 93 1
863739 Kl. 14:00 B 1903 1 Skovshoved IF 1
863740 Kl. 14:20 Sundby BK 1 Oversidder
863741 Kl. 14:20 Kastrup BK 1 KB 3
863742 Kl. 14:20 HIK 1 KB 2
863743 Kl. 14:20 B 1908 1 Østerbro IF 1
863744 Kl. 14:40 Kastrup BK 1 Oversidder
863745 Kl. 14:40 KB 3 KB 1
863746 Kl. 14:40 B 93 1 B 1903 1
863747 Kl. 14:40 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1
863748 Kl. 15:00 Østerbro IF 1 B 93 1
863749 Kl. 15:00 KB 1 B 1908 1
863750 Kl. 15:00 B 1903 1 HIK 1
863751 Kl. 15:00 KB 2 Skovshoved IF 1
863752 Kl. 15:20 Østerbro IF 1 Kastrup BK 1
863753 Kl. 15:20 Sundby BK 1 B 1908 1
863754 Kl. 15:20 Oversidder HIK 1
863755 Kl. 15:20 KB 2 KB 3
863756 Kl. 15:40 Skovshoved IF 1 Kastrup BK 1
863757 Kl. 15:40 B 93 1 Sundby BK 1
863758 Kl. 15:40 Oversidder KB 1
863759 Kl. 15:40 KB 3 B 1903 1
lørdag den. 14-09 2019
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
863760 Kl. 12:00 B 93 1 HIK 1
863761 Kl. 12:00 KB 3 Oversidder
863762 Kl. 12:00 KB 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
863763 Kl. 12:00 Østerbro IF 1 B 1903 1
863764 Kl. 12:20 Sundby BK 1 KB 2
863765 Kl. 12:20 B 1908 1 Skovshoved IF 1
863766 Kl. 12:20 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
863767 Kl. 12:20 Østerbro IF 1 KB 3
863768 Kl. 12:40 KB 2 KB 1
863769 Kl. 12:40 Oversidder B 1908 1
863770 Kl. 12:40 B 1903 1 Sundby BK 1
863771 Kl. 12:40 Skovshoved IF 1 B 93 1
863772 Kl. 13:00 HIK 1 KB 1
863773 Kl. 13:00 Oversidder Østerbro IF 1
863774 Kl. 13:00 B 1903 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
863775 Kl. 13:00 B 93 1 KB 3
863776 Kl. 13:20 HIK 1 Skovshoved IF 1
863777 Kl. 13:20 Sundby BK 1 Østerbro IF 1
863778 Kl. 13:20 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
KB 2 Bane 1
863779 Kl. 13:20 KB 3 B 1908 1
863780 Kl. 13:40 B 1908 1 B 1903 1
863781 Kl. 13:40 KB 1 Sundby BK 1
863782 Kl. 13:40 KB 2 B 93 1
863783 Kl. 13:40 Skovshoved IF 1 Oversidder
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
863784 Kl. 12:00 Sundby BK 1 KB 3
863785 Kl. 12:00 B 93 1 Kastrup BK 1
863786 Kl. 12:00 Østerbro IF 1 Skovshoved IF 1
863787 Kl. 12:00 KB 2 Oversidder
863788 Kl. 12:20 KB 3 HIK 1
863789 Kl. 12:20 B 1908 1 B 93 1
863790 Kl. 12:20 Skovshoved IF 1 KB 1
863791 Kl. 12:20 Oversidder B 1903 1
863792 Kl. 12:40 HIK 1 Sundby BK 1
863793 Kl. 12:40 Kastrup BK 1 B 1908 1
863794 Kl. 12:40 KB 1 Østerbro IF 1
863795 Kl. 12:40 B 1903 1 KB 2
863796 Kl. 13:00 Østerbro IF 1 Kastrup BK 1
863797 Kl. 13:00 Sundby BK 1 KB 2
863798 Kl. 13:00 KB 3 Skovshoved IF 1
863799 Kl. 13:00 B 93 1 Oversidder
863800 Kl. 13:20 Oversidder HIK 1
863801 Kl. 13:20 KB 1 B 93 1
863802 Kl. 13:20 Skovshoved IF 1 B 1903 1
863803 Kl. 13:20 B 1908 1 KB 3
863804 Kl. 13:40 HIK 1 B 1908 1
863805 Kl. 13:40 B 1903 1 KB 1
863806 Kl. 13:40 Kastrup BK 1 Sundby BK 1
863807 Kl. 13:40 KB 2 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
863808 Kl. 11:15 Skovshoved IF 1 Kastrup BK 1
863809 Kl. 11:15 Sundby BK 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Bane 1
863810 Kl. 11:15 Oversidder KB 1
863811 Kl. 11:15 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
863812 Kl. 11:35 Østerbro IF 1 Oversidder
863813 Kl. 11:35 Sundby BK 1 B 1908 1
863814 Kl. 11:35 HIK 1 Kastrup BK 1
863815 Kl. 11:35 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
KB 2 Bane 1
863816 Kl. 11:55 Østerbro IF 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Bane 1
863817 Kl. 11:55 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
B 1908 1 Bane 1
863818 Kl. 11:55 B 1903 1 HIK 1
863819 Kl. 11:55 KB 2 Skovshoved IF 1
863820 Kl. 12:15 Kastrup BK 1 Oversidder
863821 Kl. 12:15 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
KB 3 Bane 1
863822 Kl. 12:15 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
863823 Kl. 12:15 Skovshoved IF 1 Sundby BK 1
863824 Kl. 12:35 Oversidder Sundby BK 1
863825 Kl. 12:35 Kastrup BK 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Bane 1
863826 Kl. 12:35 HIK 1 KB 2
863827 Kl. 12:35 B 1908 1 Østerbro IF 1
863828 Kl. 12:55 B 1903 1 Østerbro IF 1
863829 Kl. 12:55 B 1908 1 Skovshoved IF 1
863830 Kl. 12:55 KB 2 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Bane 1
863831 Kl. 12:55 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind